TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Frederique Constant Manufacture

Zegarki Frederiue Constant Manufacture powstały dla wymagających mężczyzn. Te niezwykle luksusowe modele mają okrągłe koperty wykonane ze stali. Takie tworzywo zapewnia elegancki wygląd, a kolor można wybrać odpowiedni do swoich preferencji. Wśród dostępnych modeli jest zegarek Frederique Constant z kopertą w kolorze różowego złota bądź srebra. Oba kolory doskonale komponują się ze skórzanymi paskami czasomierzy. Skóra naturalna w modelach Frederique Constant Manufacture ma nieregularną teksturę, dzięki temu efektownie się wyróżnia. Klasa podkreślona jest zapięciem na sprzączkę. Takie rozwiązanie pozwala na swobodne zdejmowanie i zakładanie zegarka oraz wygląda elegancko. Zegarki Frederique Constant zostały wyprodukowane przez szwajcarskiego producenta, co świadczy o doskonałej precyzji i jakości.  

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Frederiue Constant Manufacture – luksusowe dodatki dla mężczyzn 

Panowie, którzy na co dzień wybierają bardziej eleganckie stylizacje, szukają dodatków w tym samym stylu. Luksusowe zegarki Frederique Constant idealnie spełniają takie wymagania. Tarcze czasomierzy są przejrzyste, mimo bogatych funkcji, takich jak datownik czy fazy księżyca. W niektórych modelach Frederique Constant Manufacture wykorzystano liczby rzymskie do oznaczenia godzin. Takie czasomierze prezentują się klasycznie i idealnie współgrają z koszulami czy garniturami. Dla wysokiej ochrony niezwykłych tarcz wykorzystano szkło szafirowe o twardości 9 w 10-punktowej w skali Mohsa. 


Zegarki Frederique Constant bez nakręcania i baterii 

Z myślą o ekologicznym rozwiązaniu i codziennej wygodzie szwajcarskie zegarki Frederique Constant Manufacture mają automatyczny mechanizm. Napędza się automatycznie podczas ruszania dłonią, przez co nie ma potrzeby zmiany baterii lub nakręcania czasomierza. Zegarki Frederiue Constant mają rezerwę chodu 42 godziny, a kaliber FC-705 robi wrażenie. Wybierając czasomierz na skórzanym pasku, możesz mieć pewność, że będzie doskonale się prezentował, zapewniając komfort użytkowania przez wiele lat. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Frederique Constant dostępną w naszej ofercie!