Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Frederique Constant Manufacture

Zegarek Frederique Constant męski na skórzanym pasku

Frederique Constant to stosunkowo młoda marka szwajcarska produkująca luksusowe zegarki od 1992 roku. Producent z Genewy posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt modeli, w tym należące do flagowej kolekcji luksusowe zegarki Frederique Constant Manufacture.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 25 z 25 produktów

Zegarki Frederique Constant Manufacture – luksusowe czasomierze dla mężczyzn 

Zegarki z kolekcji Manufacture należą do grupy czasomierzy eleganckich, które najlepiej spełnią swą rolę jako dodatek do stroju oficjalnego. Koperty zegarków Frederique Constant są finezyjnie wykończone, a do ich produkcji użyte zostały materiały takie, jak stal szlachetna i złoto. Często spotykanym elementem zdobiącym tarcze i koperty zegarków FC Manufacture są kamienie szlachetne, które nadają czasomierzom wyjątkowego i prestiżowego wyglądu.

Zegarek męski Frederique Constant Monolithic Manufacture na czarnym pasku

Szwajcarska precyzja zegarków Frederique Constant Manufacture 

Zegarek Frederique Constant Slimline Reserve Manufacture męski zegarek na brązowym pasku z automatycznym mechanizmem z 50-godzinną rezerwą chodu

Zegarki Frederique Constant Manufacture zostały wyposażone w wysokiej jakości mechanizmy in-house. Oznacza to, że mechanizmy te zostały wyprodukowane w fabryce należącej do tej samej firmy. Mechanizmy in-house są niezwykle rzadko spotykane we współczesnych zegarkach, a marki, które mogą pochwalić się wyprodukowaniem własnego mechanizmu należą najczęściej do ścisłej czołówki producentów zegarków. Mechanizmy, w które zaopatrzone są zegarki Frederique Constant Manufacture, posiadają wiele ciekawych funkcji, takich jak: fazy księżyca, czas światowy, stoper i rozbudowany kalendarz. Werki FC Manufacture są przepięknie wykończone, a ich zjawiskowy wygląd możemy podziwiać przez transparentny dekielek. Zegarek Frederique Constant Manufacture to propozycja dla osób ceniących luksusowe szwajcarskie zegarki o niebanalnym designie.  


Zobacz całą kolekcję zegarków Frederique Constant