Zegarki Frederique Constant Manufacture

Zegarek Frederique Constant męski na skórzanym pasku

Frederique Constant to stosunkowo młoda marka szwajcarska produkująca luksusowe zegarki od 1992 roku. Producent z Genewy posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt modeli, w tym należące do flagowej kolekcji luksusowe zegarki Frederique Constant Manufacture.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0

Zegarki Frederique Constant Manufacture – luksusowe czasomierze dla mężczyzn 

Zegarki z kolekcji Manufacture należą do grupy czasomierzy eleganckich, które najlepiej spełnią swą rolę jako dodatek do stroju oficjalnego. Koperty zegarków Frederique Constant są finezyjnie wykończone, a do ich produkcji użyte zostały materiały takie, jak stal szlachetna i złoto. Często spotykanym elementem zdobiącym tarcze i koperty zegarków FC Manufacture są kamienie szlachetne, które nadają czasomierzom wyjątkowego i prestiżowego wyglądu.

Zegarek męski Frederique Constant Monolithic Manufacture na czarnym pasku

Szwajcarska precyzja zegarków Frederique Constant Manufacture 

Zegarek Frederique Constant Slimline Reserve Manufacture męski zegarek na brązowym pasku z automatycznym mechanizmem z 50-godzinną rezerwą chodu

Zegarki Frederique Constant Manufacture zostały wyposażone w wysokiej jakości mechanizmy in-house. Oznacza to, że mechanizmy te zostały wyprodukowane w fabryce należącej do tej samej firmy. Mechanizmy in-house są niezwykle rzadko spotykane we współczesnych zegarkach, a marki, które mogą pochwalić się wyprodukowaniem własnego mechanizmu należą najczęściej do ścisłej czołówki producentów zegarków. Mechanizmy, w które zaopatrzone są zegarki Frederique Constant Manufacture, posiadają wiele ciekawych funkcji, takich jak: fazy księżyca, czas światowy, stoper i rozbudowany kalendarz. Werki FC Manufacture są przepięknie wykończone, a ich zjawiskowy wygląd możemy podziwiać przez transparentny dekielek. Zegarek Frederique Constant Manufacture to propozycja dla osób ceniących luksusowe szwajcarskie zegarki o niebanalnym designie.  


Zobacz całą kolekcję zegarków Frederique Constant