TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Frederique Constant Slimline

Niezwykle luksusowe zegarki Frederique Constant to propozycja dla wymagających kobiet i mężczyzn. Szwajcarskie czasomierze wykonano z dbałością o najmniejszy szczegół. Każdy zegarek Frederique Constant ma szafirowe szkło, które doskonale chroni tarczę. Ten materiał jest niezwykle twardy, dlatego niestraszne mu są uderzenia. Czasomierze Frederique Constant Slimline wykonano w stylu klasycznym, luksusowym i eleganckim. Dzięki temu nadają stylizacjom niesamowitego wyglądu, dopełniając je. Zegarki Frederique Constant Slimline ze stalowymi kopertami w kolorze złota lub srebra doskonale komponują się z garniturami, koszulami i sukniami wieczorowymi. 

czytaj więcej

Zegarki Frederique Constant dla wymagających 

Klasyczne skórzane paski niezmiennie od lat cieszą się wielką popularnością. Ich ponadczasowość sprawia, że służą przez wiele lat i cały czas pasują do aktualnych trendów. Elegancja modeli Frederique Constant Slimline wpisuje się w kanony piękna. Dla osób szukających bardziej biżuteryjnych dodatków idealne będą zegarki Frederique Constant na bransolecie ze stali. Połączenie ogniw o różnej wielkości tworzy piękną plecionkę. Taki rodzaj bransolety jest wytrzymały i nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia czasomierza. 


Stylowe koperty w czasomierzach Frederique Constant Slimline 

 

Okrągłe koperty zegarków Frederique Constant Slimline odznaczają się uniwersalnym designem. Klasa i elegancja łączą się w jednym, dzięki temu czasomierz jest odpowiedni dla osób w każdym wieku. Stalowe koperty idealnie współgrają z minimalistycznymi tarczami. Ostre wskazówki na srebrnej lub czarnej tarczy są widoczne i z łatwością można odczytać aktualną godzinę. Do oznaczenia godzin, zamiast cyfr, wykorzystano indeksy w postaci kresek i kropek w kolorze koperty. Niektóre zegarki Frederique Constant Slimline mają cyfry rzymskie, które podkreślają luksusowy design. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Frederique Constant dostępną w naszej ofercie!