Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Frederique Constant Classics

14wyniki

Damski zegarek Zegarek Frederique Constant FC-220MS3B4

Frederique Constant to stosunkowo młoda marka, która została założona w 1988 roku w Genewie. Niezwykły zmysł projektantów oraz wysokie standardy produkcji sprawiły, że dziś zegarek Frederique Constant jest synonimem luksusu. 

FILTRY0

Zegarki Frederique Constant Classics – luksusowe dodatki dla kobiet i mężczyzn 

Zegarki Frederique Constant Classics to kolekcja dla kobiet i mężczyzn, dla których elegancja jest wartością nadrzędną. Złocone koperty, bogato zdobione tarcze, liczne komplikacje oraz ponadprzeciętna jakość wykonania sprawiają, że zegarki Frederique Constant są chętnie wybierane przez klientów. Wszystkie zegarki Frederique Constant zaopatrzone są w wysokiej jakości mechanizmy szwajcarskie. Charakteryzują się one znakomitą dokładnością oraz wysoką kulturą pracy. Kupując zegarek ze szwajcarskim mechanizmem masz pewność, że będzie on wskazywał dokładny czas przez wiele lat. Zegarki Frederique Constant mogą być mocowane do nadgarstka za pomocą bransolety ze stali szlachetnej bądź paska ze skóry naturalnej. Wybór rodzaju mocowania zależy wyłącznie od preferencji klienta.

Zegarek Frederique Constant FC-306NHD3ER2B CLASSICS DELIGHT AUTOMATIC damski na bransolecie w kolorze srebra i różowego złota i z tarczą w kolorze niebieskim

Frederique Constant – znakomita precyzja wykonania

Zegarek Frederique Constant FC-220MS3B4 CLASSICS LADIES QUARTZ damski na czarnym skórzanym pasku

Szwajcarskie mechanizmy wysokiej klasy oraz znakomita kontrola jakości na poziomie produkcji poszczególnych elementów sprawiają, że po zegarki Frederique Constant Classics chętnie sięgają miłośnicy zegarków luksusowych. Do produkcji zegarków Frederique Constant używa się materiałów z najwyższej półki. Złocenie kopert uzyskuje się poprzez technologię PVD, która gwarantuje utrzymanie złotej powłoki przez wiele lat. Tarcze często poddawane są licznym zdobieniom, w tym giloszowaniu, które sprawia, że tarcza nabiera wielowymiarowości. Niektóre modele zegarków Frederique Constant wyposażone są w niezwykle przydatną komplikację, jaką jest wskazanie faz księżyca. Oddziaływanie księżyca na przyrodę jest udowodnione naukowo, dlatego warto znać jego aktualne położenie. Znakomite parametry zegarków Frederique Constant sprawiają, że są często doceniane i nagradzane na branżowych targach przez miłośników i znawców zegarmistrzostwa. 


Sprawdź całą kolekcję zegarków Frederique Constant