TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Frederique Constant Classics


Zegarki Frederique Constant Classics to bardzo wyjątkowe dodatki. Ich wygląd sprawia, że pasują do każdej stylizacji. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą idealny model dla siebie. Każdy zegarek Frederique Constant Classics pokazuje czas w sposób tradycyjny, co jeszcze bardziej podkreśla ponadczasowy design. Zegarki Frederique Constant mają stalowe koperty zawieszone na wygodnych paskach ze skóry naturalnej lub bransoletach ze stali.  

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Frederique Constant Classics – luksusowe dodatki dla każdego 

Czasomierze to rodzaj dodatków, który zwraca szczególną uwagę. Zazwyczaj nosimy je na co dzień, niezależnie od okazji. Klasyczne zegarki Frederique Constant podołają stawianym przez klientów wymaganiom. Zostały wykonane w stylu luksusowym tak, aby podkreślać wyjątkowość każdej stylizacji. Bransolety skomponowane z małych i mieszanych ogniw sprawdzą się u osób szukających dodatków biżuteryjnych. Takie czasomierze są niezwykle wytrzymałe, a ciekawe połączenia ogniw przyciągają uwagę innych osób. Tarcze są proste i jednokolorowe. Niektóre czasomierze mają koperty ozdobione diamentami, które pięknie się błyszczą. 


Szwajcarska precyzja, czyli zegarki Frederique Constant 

Czasomierze Frederique Constant mają szkło szafirowe, które robi wrażenie pod względem wytrzymałości. Producent zadbał o to, aby wyraźne tarcze w klasycznych kolorach nie uległy zniszczeniu i wybrał szkiełko, które ma aż 9 punktów twardości w skali Mohsa. Kobiety i mężczyźni szukający modelu najbardziej klasycznego powinni zwrócić uwagę na zegarek Frederique Constant Classics na skórzanym pasku. Taki rodzaj bransolety dopasowuje się do kształtu nadgarstka i jest przy tym niezwykle wygodny. Te czasomierze zapinane są na sprzączkę, która przez wiele lat udowadnia swoją ponadczasowość i niezastąpioną konstrukcję. 

Zobacz wszystkie zegarki Frederique Constant dostępne w naszej ofercie!