Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Szwajcarski zegarek z dniami tygodnia po polsku. Zobacz zegarek Frederique Constant for Poland Limited Edition!

10-03-2022

Doceniasz kunszt i jakość szwajcarskich zegarków? Chętnie wzbogacasz o nie swoją kolekcję? Marka Frederique Constant przygotowała dla Ciebie wyjątkową propozycję. To elegancki zegarek męski z limitowanej polskiej edycji. Dzięki niemu wyróżnisz się w towarzystwie, subtelnie wyrażając swoją klasę i narodową przynależność. Poznaj czasomierz SWISS MADE, jakiego jeszcze nie było!  


Historia marki Frederique Constant  

Pierwsze zaprojektowane przez Frederique Constant zegarki pojawiły się w 1992 r. Sześć modeli zmontowanych w Genewie – mieście o długiej tradycji zegarmistrzowskiej – zachwyciło wtedy kunsztem wykonania oraz niezawodnością szwajcarskiego napędu. Dwa lata później marka zadziwiła po raz kolejny, oferując czasomierze z otwartą tarczą, odsłaniającą szwajcarski mechanizm. Do dziś jej podejście do najwyższej jakości i dopracowanego ze szczegółami designu się nie zmieniło. Manufaktura od momentu swojego powstania w 1988 r. tworzy niezawodne zegarki o klasycznym, ponadczasowym wzornictwie dostępne w rozsądnych cenach.  


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, bezkompromisowości i nieustannemu dążeniu do innowacji, Frederique Constant zyskał uznanie jako ekspert w branży i trafił do czołówki producentów zegarków luksusowych Swiss Made. Jako jeden z nielicznych na rynku odpowiada za każdy etap powstania czasomierzy - od projektu przez produkcję po montaż. Pozwoliło mu to nie tylko przejąć pełną kontrolę nad jakością, ale też zdobyć sympatyków na całym świecie. 


Zegarek Frederique Constant – polska edycja

Fanów marki nie brakuje również w Polsce. Rozpoznawalność w naszym kraju stale wzrasta, a wraz z nią zwiększa się zapotrzebowanie na eleganckie, klasyczne czasomierze o niezawodnym działaniu.  


Brand postanowił docenić zaufanie, jakim darzą go klienci w Polsce, wypuszczając na nasz rynek sygnowany logiem Frederique Constant zegarek męski z limitowanej edycji for Poland. To czasomierz o kolekcjonerskim charakterze dostępny w zaledwie 118 egzemplarzach. Nie tylko podniesie wartość Twojej kolekcji, ale też uświetni wyważoną elegancją i odrobiną luksusu ważne wydarzenia. Z nim na nadgarstku zaimponujesz w towarzystwie, podkreślając swój prestiż i klasę.  

Zegarek Frederique Constant for Poland - Limited Edition


Zegarek Frederique Constant for Poland - Limited Edition

Zegarek Frederique Constant w polskiej edycji powstał dla każdego, kto ceni sobie minimalistyczne dodatki o dużym znaczeniu symbolicznym. Wzbogacony o polskie akcenty okazuje szacunek i wdzięczność marki wobec odbiorców w Polsce. Im samym umożliwia zaś subtelne wyrażenie patriotycznych wartości.  


Frederique Constant – zegarek męski z polskimi akcentami

Wyjątkowym elementem w zegarku FC-304STPL5B6 jest polski kalendarz zlokalizowany przy godzinie trzeciej. Obok okienka z dniem miesiąca pojawia się skrócona nazwa dnia tygodnia w języku polskim. To ewenement w projektach zagranicznych producentów. Sprawia, że datownik nabiera większej czytelności. Sam zegarek Frederique Constant w polskiej edycji zyskuje natomiast unikatowy charakter.  

Zegarek Frederique Constant for Poland FC-304STPL5B6


Zegarek Frederique Constant for Poland FC-304STPL5B6

Nie tylko to nadaje mu jednak wyjątkowości. Dodatkowym akcentem jest przeszycie na krawędzi skórzanego paska wykonane nicią w polskich barwach narodowych. Polskie elementy są tu dyskretne, mimo to nie umykają, budząc u odbiorcy uważność na detal i uznanie dla wzorniczej szczegółowości.  


Frederique Constant for Poland – szwajcarska jakość, doskonały design 

To dzięki wyżej wymienionym detalom, zegarek Frederique Constant FC-304STPL5B6 wyróżnia się na tle innych czasomierzy szwajcarskiej marki. Nie odbiega od nich jednak jakością i dokładnością wykonania.  


Ochronę całej konstrukcji zapewnia wypukłe szkiełko szafirowe o twardości zbliżonej do diamentu. Pod nim, w samym sercu koperty, smukłe wskazówki Dauphine wprawia w ruch automatyczny mechanizm Swiss Made wyprodukowany in house. Ten typ napędu zapewnia rezerwę chodu do 38 godzin. W dodatku charakteryzuje się niezwykle długą żywotnością. Dzięki temu, unikatowy zegarek Frederique Constant może służyć również kolejnym pokoleniom, stając się pamiątką rodzinną na wiele lat. 

Zegarek Frederique Constant for Poland FC-304STPL5B6


Frederique Constant for Poland FC-304STPL5B6

Klasyczna, minimalistyczna elegancja nigdy nie pozwoli mu wyjść z mody. Czasomierz powstał w zgodzie z zegarmistrzowskim kunsztem: ma okrągłą kopertę zawieszoną na czarnym pasku ze skóry naturalnej. Czas wskazują w nim wąskie indeksy kreskowe umieszczone wraz ze wskazówkami i datownikiem na tle giloszowanej dekoracji Clous de Paris. To znany od XVI w. wzór stworzony na kształt trójwymiarowych piramidek, które w słonecznym świetle lśnią niczym diament. Jego zastosowanie stanowi wyraźny i kolejny już ukłon w stronę tradycji oraz luksusu – dwóch wartości tak bliskich szwajcarskiej manufakturze.  

Chcesz mieć jeden ze 118 czasomierzy w swojej kolekcji? Sygnowane przez Frederique Constant zegarki z limitowanej polskiej edycji możesz kupić w ZEGAREK.NET. Model FC-304STPL5B6 otrzymasz w eleganckim drewnianym pudełku z instrukcją obsługi w języku polskim

Drewniane pudełko