<<   POWRÓT 10-03-2022

Szwajcarski zegarek z dniami tygodnia po polsku. Zobacz zegarek Frederique Constant for Poland Limited Edition!

Doceniasz kunszt i jakość szwajcarskich zegarków? Chętnie wzbogacasz o nie swoją kolekcję? Marka Frederique Constant przygotowała dla Ciebie wyjątkową propozycję. To elegancki zegarek męski z limitowanej polskiej edycji. Dzięki niemu wyróżnisz się w towarzystwie, subtelnie wyrażając swoją klasę i narodową przynależność. Poznaj czasomierz SWISS MADE, jakiego jeszcze nie było!  


Historia marki Frederique Constant  

Pierwsze zaprojektowane przez Frederique Constant zegarki pojawiły się w 1992 r. Sześć modeli zmontowanych w Genewie – mieście o długiej tradycji zegarmistrzowskiej – zachwyciło wtedy kunsztem wykonania oraz niezawodnością szwajcarskiego napędu. Dwa lata później marka zadziwiła po raz kolejny, oferując czasomierze z otwartą tarczą, odsłaniającą szwajcarski mechanizm. Do dziś jej podejście do najwyższej jakości i dopracowanego ze szczegółami designu się nie zmieniło. Manufaktura od momentu swojego powstania w 1988 r. tworzy niezawodne zegarki o klasycznym, ponadczasowym wzornictwie dostępne w rozsądnych cenach.  


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, bezkompromisowości i nieustannemu dążeniu do innowacji, Frederique Constant zyskał uznanie jako ekspert w branży i trafił do czołówki producentów zegarków luksusowych Swiss Made. Jako jeden z nielicznych na rynku odpowiada za każdy etap powstania czasomierzy - od projektu przez produkcję po montaż. Pozwoliło mu to nie tylko przejąć pełną kontrolę nad jakością, ale też zdobyć sympatyków na całym świecie. 


Zegarek Frederique Constant – polska edycja

Fanów marki nie brakuje również w Polsce. Rozpoznawalność w naszym kraju stale wzrasta, a wraz z nią zwiększa się zapotrzebowanie na eleganckie, klasyczne czasomierze o niezawodnym działaniu.  


Brand postanowił docenić zaufanie, jakim darzą go klienci w Polsce, wypuszczając na nasz rynek sygnowany logiem Frederique Constant zegarek męski z limitowanej edycji for Poland. To czasomierz o kolekcjonerskim charakterze dostępny w zaledwie 118 egzemplarzach. Nie tylko podniesie wartość Twojej kolekcji, ale też uświetni wyważoną elegancją i odrobiną luksusu ważne wydarzenia. Z nim na nadgarstku zaimponujesz w towarzystwie, podkreślając swój prestiż i klasę.  


Zegarek Frederique Constant w polskiej edycji powstał dla każdego, kto ceni sobie minimalistyczne dodatki o dużym znaczeniu symbolicznym. Wzbogacony o polskie akcenty okazuje szacunek i wdzięczność marki wobec odbiorców w Polsce. Im samym umożliwia zaś subtelne wyrażenie patriotycznych wartości.  


Frederique Constant – zegarek męski z polskimi akcentami

Wyjątkowym elementem w zegarku FC-304STPL5B6 jest polski kalendarz zlokalizowany przy godzinie trzeciej. Obok okienka z dniem miesiąca pojawia się skrócona nazwa dnia tygodnia w języku polskim. To ewenement w projektach zagranicznych producentów. Sprawia, że datownik nabiera większej czytelności. Sam zegarek Frederique Constant w polskiej edycji zyskuje natomiast unikatowy charakter.  


Nie tylko to nadaje mu jednak wyjątkowości. Dodatkowym akcentem jest przeszycie na krawędzi skórzanego paska wykonane nicią w polskich barwach narodowych. Polskie elementy są tu dyskretne, mimo to nie umykają, budząc u odbiorcy uważność na detal i uznanie dla wzorniczej szczegółowości.  


Frederique Constant for Poland – szwajcarska jakość, doskonały design 

To dzięki wyżej wymienionym detalom, zegarek Frederique Constant FC-304STPL5B6 wyróżnia się na tle innych czasomierzy szwajcarskiej marki. Nie odbiega od nich jednak jakością i dokładnością wykonania.  


Ochronę całej konstrukcji zapewnia wypukłe szkiełko szafirowe o twardości zbliżonej do diamentu. Pod nim, w samym sercu koperty, smukłe wskazówki Dauphine wprawia w ruch automatyczny mechanizm Swiss Made wyprodukowany in house. Ten typ napędu zapewnia rezerwę chodu do 38 godzin. W dodatku charakteryzuje się niezwykle długą żywotnością. Dzięki temu, unikatowy zegarek Frederique Constant może służyć również kolejnym pokoleniom, stając się pamiątką rodzinną na wiele lat. 


Klasyczna, minimalistyczna elegancja nigdy nie pozwoli mu wyjść z mody. Czasomierz powstał w zgodzie z zegarmistrzowskim kunsztem: ma okrągłą kopertę zawieszoną na czarnym pasku ze skóry naturalnej. Czas wskazują w nim wąskie indeksy kreskowe umieszczone wraz ze wskazówkami i datownikiem na tle giloszowanej dekoracji Clous de Paris. To znany od XVI w. wzór stworzony na kształt trójwymiarowych piramidek, które w słonecznym świetle lśnią niczym diament. Jego zastosowanie stanowi wyraźny i kolejny już ukłon w stronę tradycji oraz luksusu – dwóch wartości tak bliskich szwajcarskiej manufakturze.  

Chcesz mieć jeden ze 118 czasomierzy w swojej kolekcji? Sygnowane przez Frederique Constant zegarki z limitowanej polskiej edycji możesz kupić w ZEGAREK.NET. Model FC-304STPL5B6 otrzymasz w eleganckim drewnianym pudełku z instrukcją obsługi w języku polskim