Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Le Temps Sport Elegance


Zegarki Le Temps Sport Elegance

Zegarki Le Temps charakteryzują się bogatymi tarczami. Można na nich znaleźć dodatkowe subtarcze, które pomagają na przykład w zmierzeniu dokładnego czasu przy pomocy stopera. Każda godzina oznaczona jest prostokątnym indeksem, a minuty delikatnymi kreskami. Zaprojektowane przez Le Temps zegarki wskazują czas w sposób analogowy, co przekłada się na ponadczasowość dodatków. Koperty są okrągłe, a niektóre modele mają dodatkowe stelaże, co sprawia, że cały zegarek Le Temps prezentuje się niezwykle modnie. Większość czasomierzy wykonano w stonowanych kolorach. Połączenie srebra z granatem lub czernią podkreśla klasyczne cechy kolekcji.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 1 z 1 produktów

Le Temps Sport Elegance – sportowa elegancja w klasycznym wydaniu 

Szwajcarski producent wykorzystał różnej wielkości ogniwa, aby stworzyć eleganckie zegarki ze sportowym charakterem. Każdy model z kolekcji Sport Elegance łączy w sobie cechy sportowe, klasyczne i eleganckie. Dzięki temu czasomierze Le Temps Sport Elegance świetnie sprawdzają się na co dzień.  Uniwersalność to cecha, której często szukają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Bransolety są wykonane ze stali w kolorze srebrnym. Zapięcie motylkowe gwarantuje bezpieczeństwo oraz szybkie zakładanie i zdejmowanie czasomierza. Połączenie klasycznych ogniw z okrągłymi kopertami tworzy niezwykłą biżuterię. Zaprojektowane przez Le Temps zegarki będą służyć przez wiele lat. 

Zegarek Le Temps SPORT ELEGANCE LT1040.07BS01 zegarek męski na srebrnej bransolecie w klasycznym stylu swiss made

Zegarek Le Temps – szwajcarska propozycja na każdą okazję  

Zegarek Le Temps SPORT ELEGANCE LT1041.18BL01 zegarek na czarnym pasku i z czarna tarcza w stylu sportowym swiss made

Aby każdy mógł wybrać idealnie dopasowany zegarek Le Temps w ofercie znajdują się również modele na skórzanych paskach. Większość z nich ma kolor czarny, a szycie wykonano białą nicią. Dzięki temu zegarki Le Temps wyglądają klasycznie, a zarazem modnie. Wysoka jakość widoczna jest w każdym detalu. Zapięcie na sprzączkę jest podkreśleniem ponadczasowości czasomierzy Le Temps Sport Elegance. Dopasowanie koloru paska do odcienia tarczy sprawia, że całość jest spójna stylistycznie. Skóra naturalna dopasowuje się do kształtu nadgarstka, przez co nawet długie noszenie biżuterii nie powoduje dyskomfortu. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Le Temps dostępną w naszej ofercie!