Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Lotus Chrono

17wyniki

Zegarek Lotus Chrono na niebieskim pasku

Zegarki Lotus Chrono sprawdzą się idealnie u mężczyzn szukających sportowych dodatków. Bogate tarcze wzbogacone o przydatne funkcje z pewnością zwrócą uwagę niejednej osoby. Zegarki Lotus mają paski wykonane ze skóry naturalnej lub tworzywa sztucznego. Oba materiały są wygodne i wytrzymałe. Dla mężczyzn szukających klasycznych dodatków sprawdzą się Lotus zegarki na stalowej bransolecie. Ten rodzaj czasomierzy jest niezwykle uniwersalny, dzięki czemu można je nosić na uroczyste okazje oraz na co dzień.  

FILTRY0

Zegarki Lotus w sportowym stylu 

Sportowe czasomierze są jednymi z częściej wybieranych przez mężczyzn. Ich design wyróżnia się wśród innych zegarków na rynku. Zegarki Lotus Chrono mają bogate tarcze. Dokładną godzinę możemy odczytać przy pomocy trzech wskazówek. Funkcja datownika pokazująca aktualny dzień i miesiąc sprawia, że tarcza wydaje się pełniejsza. Dla komfortu w noszeniu czasomierzy producent wykorzystał szkiełko mineralne, które jest niezwykle elastyczne i odporne na różne uszkodzenia. W przypadku marki Lotus zegarki mają paski ze skóry naturalnej, która dopasowuje się do kształtu nadgarstka i jest praktycznie niewyczuwalna, co przekłada się na komfort użytkowania. 

Zegarek Lotus L18593-2 męski na pasku w kolorze niebieskim

Lotus - zegarki klasyczne 

Zegarek Lotus na srebrner bransolecie typu mesh

Klasyczne dodatki zawsze znajdą swoich zwolenników. Takie czasomierze są ponadczasowe, a bardzo często stają się rodzinną pamiątką. Szczególną popularnością cieszą się zegarki Lotus Chrono na bransolecie z ogniw. Taki rodzaj splotu jest niezwykle wytrzymały. Wraz ze stalową tarczą tworzy piękną całość. Bransolety mesh często wybierane są przez panów szukających wygody i klasyki w jednym. Drobna plecionka nie przycina skóry i jest bardzo trudna do rozerwania, a przy tym znakomicie się prezentuje. Niektóre z czasomierzy mają wyraźne boczne przyciski. Takie zegarki mają funkcje stopera, który z pewnością przyda się w niecodziennych sytuacjach. 

Zobacz wszystkie zegarki Lotus dostępne w naszej ofercie!