Hiszpański temperament zegarków Mark Maddox widoczny jest już na pierwszy rzut oka. Świetne kompozycje łączące w sobie ponadczasowe, niesamowicie klasyczne wzorce z zabawą designem obecną w dzisiejszej modzie skradły serca zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Nutka ekstrawagancji obecna w kompozycjach czyni je nie tylko nowoczesnymi, ale i absolutnie unikatowymi, co z pewnością doskonale odpowie na potrzeby indywidualistów.Inspiracją do stworzenia zegarków nadążających za miejską dynamiką stały się najbardziej popularne dzielnice świata. Mark Maddox w swoim wyjątkowym stylu przeniesie nas m.in. do urokliwego, angielskiego Greenwich, spełniającego amerykański sen Venice, a także pokaże, co ma do zaoferowania japońska Shibuya.

Wyjątkowy styl łączący w sobie klasyczne wzorce i dynamikę sportowych linii został oparty o wyraziste zdobienia i formę, obok której nie sposób przejść obojętnie. Wśród kolekcji prezentowanych przez Marka Maddoxa znajdziemy zarówno zahaczające o modny minimalizm, zegarki z gładkim cyferblatem i delikatnymi indeksami godzinowymi w postaci klasycznych kresek, jak i modele uzupełnione świetnie prezentującymi się dodatkowymi zegarami funkcyjnymi.

Niezwykle bogata oferta każe nam zwrócić uwagę zarówno na zegarki damskie, jak i zegarki męskie. W obydwu grupach znalazło się miejsce dla czasomierzów na skórzanym pasku, klasycznej bransolecie, a także delikatnej bransolecie mesh umożliwiającej regulację długości. Panie mogą skorzystać także z wystawnego wykończenia zegarka, jakim jest sztywna, biżuteryjna bransoleta stanowiąca nawiązanie do najbardziej luksusowych modeli. Jako że Mark Maddox stawia na wysoką funkcjonalność, niektóre modele uzupełniono wygodnym paskiem z tkaniny.
Stylistyka zaczerpnięta z kultowych modeli cieszących się największą popularnością i rozpoznawalnością pozwoliła stworzyć koperty na bazie klasycznego okręgu, coraz chętniej wybieranego w ostatnim czasie kwadratu, a nawet prostokąta przypominającego jedne z pierwszych zegarków cyfrowych. 

Nie ulega wątpliwości, że zegarki Mark Maddox są odpowiedzią na potrzeby odważnych osób kochających niebanalną stylistykę. W modelach nie znajdziemy czasomierzów, których wzorce zostały wielokrotnie powielone. To absolutnie autorskie rozwiązania, w których detale odgrywają kluczową rolę, czyniąc każdą ze starannie dopracowanych kompozycji niewielkim dziełem sztuki, które pomoże wyrazić siebie.
Wyróżniające się na dłoni zegarki stanowią doskonały dodatek zarówno do codziennych, jak i formalnych stylizacji. Design plasujący się na pograniczu elegancji i ekstrawagancji pozwala z powodzeniem nosić je w towarzystwie garnituru bądź wystawnej sukienki, a także codziennych koszul lub T-shirtów. Marka, która weszła do zegarmistrzowskiego świata z pompą i natychmiastowo znalazła szerokie grono swoich miłośników, nie może się mylić!