Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Opex Amy

Kobiece i delikatne zegarki Opex doskonale uzupełniają każdą wybraną stylizację. Zostały wykonane w stylu klasycznym z elementami fashion. Okrągłe koperty powstały z wysokiej jakości stali, której kolor pięknie się błyszczy. Wyprodukowane przez paryską markę Opex zegarki mają subtelne bransolety, które idealnie przylegają do nadgarstka. Wykorzystanie prostych wykończeń przekłada się na ponadczasowość biżuterii. Modele z kolekcji Opex Amy zasilane są mechanizmem kwarcowym. Ten system jest jednym z najczęściej wybieranych przez producentów ze względu na dokładność. 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 7 z 7 produktów

Opex Amy – subtelne wzornictwo w paryskim stylu 

Francuski zegarek marki Opex pasuje do tradycyjnych stylizacji, ale też idealnie komponuje się z nowoczesnymi outfitami z pierwszych stron magazynów modowych. Na tarczach Opex Amy wykorzystano pomysłową formę indeksów. Niestandardowe cechy przekładają się na oryginalny wygląd czasomierzy. Główne godziny oznaczono liczbami arabskimi, ale nie w tradycyjnej formie. Cyfry „3” i „9” zostały odwrócone do środka tarczy. W efekcie całość prezentuje się nietuzinkowo. Pozostałe godziny zostały oznaczone indeksami liniowymi. Odczytanie godziny ułatwiają wskazówki, które są proste i cienkie. Ich kolor został dopasowany do koperty, paska oraz koronki. 

Zegarek Opex X4034MA2 zegarek damski na bransolecie mesh

Opex – zegarki o wyrafinowanym designie 

Zegarek Opex X4031LA6 zegarek damski na niebieskim pasku

Paski i bransolety o szerokości 10 milimetrów doskonale wyglądają obok innej biżuterii. Zegarki Opex mają koperty o zaokrąglonych kształtach, przez co prezentują się elegancko i klasycznie. Ich kolor jest wyrazisty i nie ściera się. Koronki, które umieszczono po prawej stronie są małe i delikatne. Wśród modeli Opex Amy są propozycje na skórzanych paskach oraz na stalowych bransoletach. Skóra naturalna dopasowuje się do kształtu nadgarstka, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania czasomierza. W przypadku stalowych bransolet jest możliwość samodzielnej regulacji długości dzięki wykorzystaniu zapięcia G-Link. Czasomierze Opex Amy są klasyczne, eleganckie i modne. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Opex dostępną w naszej ofercie!