Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Opex See You Soon

8wyniki

Zegarki Opex See You Soon

Zegarki Opex to niezwykle kobiece dodatki na nadgarstek. Ich paski są cienkie, przez co doskonale wyglądają obok innej biżuterii. Każdy model został wykonany z myślą o długotrwałym działaniu. Mechanizm kwarcowy jest gwarancją dokładności chodu. Wyprodukowane przez Opex zegarki pokazują czas w sposób tradycyjny. Wskazówki są proste, a ich kolor zazwyczaj jest taki sam jak koperta. Opex See You Soon to czasomierze, które zachwycają stylowym minimalizmem - są klasyczne, piękne i nietuzinkowe. 

FILTRY0

Opex See You Soon – subtelny, kobiecy design 

Czasomierze europejskiego pochodzenia nie mają zbędnych funkcji. Ich głównym przeznaczeniem jest wskazywanie aktualnej godziny. Bez wątpienia doskonale się prezentują, będąc stylowym dodatkiem do codziennych stylizacji. Godziny na eleganckich tarczach zostały oznaczone indeksami w kształcie kropek lub kresek. W ofercie jest też zegarek, który na traczy ma dwanaście cyrkonii. Wyprodukowane przez firmę Opex zegarki mają mechanizm kwarcowy. Jest to system, który cechuje się niezawodnością i dokładnością. Jednokolorowe cyferblaty nie zaburzają całości, co ułatwia odczytanie godziny. Zegarki z kolekcji Opex See You Soon mają stalowe koperty o okrągłym kształcie, które idealnie leżą na nadgarstku. 

Zegarki Opex na pasku i bransolecie mesh

Opex – zegarki dla kobiet ceniących efektowne dodatki  

Zegarek Opex X4056LA1 zegarek damski na białym pasku

Cechą charakterystyczną zegarków z tej serii są paski i bransolety o szerokości 8 milimetrów. Skóra naturalna dopasowuje się do kształtu nadgarstka, przez co zegarki Opex nie powodują dyskomfortu podczas noszenia. Gładka struktura o matowym wykończeniu sprawia, że na pasku nie widać zabrudzeń ani ewentualnych uszkodzeń. Opex See You Soon na bransolecie mesh to nieco bardziej biżuteryjne dodatki. Stal, z której została wykonana drobna siateczka, ma wyraźny kolor, który nie ściera się wraz z upływem lat. W efekcie wyprodukowane przez Opex zegarki doskonale wyglądają przez długi czas. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Opex dostępną w naszej ofercie!