Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Opex Anita

Zegarki Opex Anita

Zegarki Opex Anita zostały stworzone z myślą o osobach, które cenią klasyczne dodatki. Design jest prosty i minimalistyczny. Czasomierze Opex Anita mają okrągłe koperty wykonane ze stali. Dzięki temu ich kolor jest zawsze wyrazisty i nigdy się nie ściera. Każdy model Opex pokazuje czas w sposób tradycyjny. Jest to podkreślenie ponadczasowości. Wskazówki są proste i delikatnie zaostrzone na końcu. Zegarki Opex są lekkie, przez co nawet całodzienne noszenie ich na nadgarstku nie powoduje dyskomfortu. Mają skórzane paski lub stalowe bransolety. Dzięki temu każdy może wybierać z szerokiej gamy produktów. Zaprojektowane przez Opex zegarki podkreślą i uzupełnią każdą stylizację. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 10 z 10 produktów

Opex Anita – elegancki minimalizm w paryskim stylu 

Komfort i wygoda podczas noszenia czasomierza jest niezwykle ważna. W ofercie europejskiego producenta znajdziesz modele Opex, które mają paski wykonane ze skóry naturalnej. Ten materiał ma właściwości dopasowujące się do kształtu dłoni, przez co zegarki Opex leżą idealnie. Do wyboru są brązowe, bordowe, białe i szare odcienie pasków. Stonowane kolory są gwarancją ponadczasowości oraz podkreślają klasyczny styl. Zegarki Opex Anita zapinane są na sprzączkę. Jest ona dopasowana kolorystycznie do koperty, przez co całość prezentuje się wyjątkowo. Sprzączka pozwala na szybkie zapięcie oraz rozpięcie czasomierza. 

Zegarek Opex X4071LA1 zegarek damski na białym skórzanym pasku

Opex – zegarki o subtelnym, kobiecym wzornictwie 

Zegarek Opex X4071MA1 zegarek naa srebrnej bransolecie mesh i z czarną tarczą

Głównym zadaniem każdego czasomierza jest pokazywanie aktualnej godziny. W zegarkach Opex możesz codziennie podziwiać proste tarcze. Dzięki zachowaniu minimalistycznej stylistyki wszystko jest przejrzyste. Godziny zostały oznaczone tradycyjnymi cyframi lub prostymi indeksami. Zegarki Opex Anita nie mają zbędnych zdobień, co spodoba się osobom, które szukają eleganckich i uniwersalnych dodatków. Tarcze mają kolor biały, czarny, granatowy lub brązowy. Zawsze są dopasowane do pozostałych elementów tak, aby tworzyć niezwykłą i spójną całość.

Zobacz wszystkie zegarki Opex dostępne w naszej ofercie!