Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Sekonda Classic

49wyniki

Zegarki Sekonda Classic

Zegarki Sekonda Classic zostały stworzone w stylu klasycznym z eleganckimi elementami. Takie dodatki można założyć do codziennych outfitów, jak i do wyjściowych strojów, jak garnitur czy suknia. W każdym przypadku prezentują się niesamowicie za sprawą okrągłej tarczy wykonanej ze stali. Każdy zegarek Sekonda ma analogowy wskaźnik czasu, dzięki czemu jest ponadczasowy. Wyraźne tarcze, w połączeniu z nieco grubszymi wskazówkami sprawiają, że biżuteria jest odpowiednia dla osób w każdym wieku. Brytyjskie czasomierze Sekonda Classic mają kwarcowy mechanizm. Jest to jeden z popularniejszych systemów na rynku. Dzięki niemu na tarczy jest zawsze aktualna godzina. Zegarki Sekonda Classic mają również przyciągające wzrok bransolety. Różnorodność wzorów sprawia, że każdy może wybrać idealny model dla siebie.

czytaj więcej
FILTRY0

Sekonda Classic – klasyczne i ponadczasowe modele 

Połączenie różnego rodzaju ogniw tworzy niezwykłą bransoletę. Dzięki temu zegarki Sekonda cieszą się uznaniem wśród wielu odbiorców. Ogniwa są bardzo wytrzymałe i efektownie się prezentują. Niektóre modele mają popularną w ostatnim czasie bransoletę mesh. Drobna siateczka wygląda niezwykle biżuteryjnie i idealnie współgra z innymi dodatkami. Czasomierze Sekonda Classic zapinane są na zatrzask lub system G-Link. Drugi z wymienionych pozwala na samodzielną regulację długości paska, przez co zegarek Sekonda doskonale leży na nadgarstku. Kolekcja Sekonda Classic to propozycje dla wielbicieli klasycznego, ponadczasowego wzornictwa.  

Zegarek Sekonda SEK.1587 zegarek męski na bransolecie mesh z datownikiem


Zegarek Sekonda – modne wzornictwo z Wielkiej Brytanii 

Zegarek Sekonda SEK.1195 zegarek na srebrnej bransolecie mesh z datwonikiem

Na tarczy czasomierza widoczna jest godzina, co sprawia, że najczęściej zerkamy na ten element. Zegarki Sekonda Classic zaprojektowane zostały w minimalistycznym stylu. Większość modeli ma jednokolorową tarczę z małymi prostokątnymi indeksami, symbolizującymi daną godzinę. Dla kobiet i mężczyzn, którzy wolą bardziej eleganckie dodatki, idealne będą modele z subtarczami. Można na nich sprawdzić aktualny dzień tygodnia, miesiąca lub zmierzyć czas przy pomocy stopera. W ofercie jest również model zegarka Sekonda Classic ozdobiony cyrkoniami, który z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym zegarki w biżuteryjnym stylu.  

Sprawdź całą kolekcję zegarków Sekonda dostępną w naszej ofercie!