Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Sekonda Fashion

16wyniki

Zegarki Sekonda Fashion

Wyprodukowane przez Sekonda zegarki z kolekcji Fashion to propozycje o zróżnicowanej stylistyce. Każdy model przykuwa uwagę innym elementem. Większość czasomierzy ma jednokolorową tarczę, na której widoczne są jedynie wskazówki i indeksy odpowiadające danej godzinie. W ofercie można znaleźć też zegarek Sekonda z cyrkoniami. Te mieniące się kamienie sprawdzą się u każdego, kto ceni delikatny błysk biżuterii. Zegarki Sekonda Fashion mają skórzane paski lub stalowe bransolety. Dzięki zróżnicowanemu portfolio marki znalezienie wymarzonego modelu nie stanowi problemu.

FILTRY0

Sekonda Fashion – efektowny design rodem z Wielkiej Brytanii 

Proste i minimalistyczne dodatki to obowiązkowy element w kolekcji każdej osoby dbającej o swój wizerunek. Zegarek wykonany w klasycznym stylu doskonale uzupełni stylizację. Każdy zegarek Sekonda ma kwarcowy mechanizm. Jest to jeden z częściej wybieranych przez producentów systemów ze względu na jego dokładność. Niektóre modele mają datownik. Mały kwadrat, który pokazuje aktualny dzień miesiąca został doskonale wkomponowany w cyferblat. Zegarki marki Sekonda cieszą się ogromną popularnością w Wielkiej Brytanii, gdzie są doceniane za styl i jakość.  

Zegarek Sekonda SEK.2482 zegarek damski na bransolecie mesh z datownikiem

Zegarek Sekonda – ponadczasowa klasyka w stylowym wydaniu 

Zegarek Sekonda SEK.2937 zegarek damski na różowym pasku z cyrkoniami na tarczy

W kolekcji Fashion są zegarki Sekonda w dwóch wersjach – na skórzanym pasku i stalowej bransolecie. Pierwszy rodzaj jest bardziej klasyczny. Wykorzystane zapięcie na sprzączkę gwarantuje ponadczasowość i uniwersalność. Takie czasomierze są idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Wykonane przez firmę Sekonda zegarki na stalowej bransolecie będą idealnym uzupełnieniem eleganckich stylizacji. Ogniwa tworzą konstrukcję, której nie sposób rozerwać, a dodatkowo mają wyjątkowy wzór, który jest przyjemny dla oka. Biżuteria ma zapięcie G-Link, dzięki któremu można samodzielnie regulować długość bransolety. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Sekonda dostępną w naszej ofercie!