Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Sekonda Chronograph

8wyniki

Zegarki Sekonda Chronograph

Brytyjskie zegarki Sekonda idealnie sprawdzą się u mężczyzn, którzy szukają sportowych dodatków do swoich stylizacji. Wykorzystany kwarcowy mechanizm może działać przez wiele lat, bez jakichkolwiek usterek. Dzięki temu zegarek Sekonda jest niezawodny, prezentuje się też nietuzinkowo. Paski wykonane ze skóry naturalnej są podkreśleniem klasycznych cech. W czasomierzach Sekonda Chronograph wyróżniające są tarcze. Mają ciekawe zdobienia oraz dodatkowe funkcjonalności. Jest to bardzo ceniona cecha w dodatkach w stylu sportowym. 

FILTRY0

Sekonda Chronograph – dynamiczne wzornictwo w modnym wydaniu 

W każdym czasomierzu najważniejsze jest, aby pokazywał prawidłową godzinę. Odczytywanie jej z pięknej tarczy jest zdecydowanie przyjemniejsze. W zegarkach Sekonda Chronograph mają one kolor czarny, granatowy, beżowy lub szary. W niektórych modelach można zauważyć dodatkowe subtarcze. Prezentują się one elegancko, a cały czasomierz zyskuje dynamiczną stylistykę. Na subtarczach można sprawdzić dzień miesiąca lub zmierzyć dokładny czas za pomocą chronografu. Jest to rozbudowany moduł mechanizmu, który z pewnością ucieszy wielbicieli sportu. 

Zegarek Sekonda SEK.1658 zegarek męski na pasku z niebieska tarczą z datownikiem

Zegarek Sekonda – uniwersalne, stylowe propozycje  

Zegarek Sekonda SEK.1491 zegarek męski na srebrnej bransolecie z czarno-srebrną kopertą z chronografem

Zegarki Sekonda są uniwersalne i pasują do każdej stylizacji. Dobranie ich do codziennego stroju uzupełni outfit, a dodatkowo sprawi, że zawsze będziesz miał kontrolę nad czasem. Koperty zostały wykonane ze stali, przez co są bardzo wytrzymałe. We wszystkich modelach wyróżniają się wyjątkowymi koronkami. Często zegarki Sekonda mają je w innym kolorze, co z pewnością wyróżnia te modele wśród innych. W skórzanych paskach wykorzystano zapięcie na sprzączkę. Jest to podkreślenie klasycznych cech i gwarancja bezpieczeństwa. Stalowe bransolety mają zapięcie zatrzaskowe z zabezpieczeniem. Dzięki temu każdy zegarek Sekonda jest idealnie dopasowany do nadgarstka. Propozycje marki Sekonda z pewnością przypadną do gustu wielbicielom modnego, nienagannego stylu.  

Zobacz całą kolekcję zegarków Sekonda dostępną w naszej ofercie!