Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Ambasador Vostok Europe ponownie w oktagonie na UFC 273

08-04-2022

Marcin Tybura to jeden z najbardziej znanych polskich zawodnik MMA, a jednocześnie ambasador marki Vostok Europe. Już 9 kwietnia spotka się w klatce na UFC 273 z Jairzinho Rozenstruikiem. Jaki będzie wynik tego starcia?


Marcin Tybura vs Jairzinho Rozenstruik

Już w najbliższy weekend - noc z soboty 9 na 10 kwietnia - Marcin Tybura spotka się w oktagonie z Jairzinho Rozenstruikiem! Walka UFC 273 będzie mieć miejsce w Jacksonville na Florydzie. Dla polskiego zawodnika to 16 pojedynek w szeregach największej organizacji MMA na świecie. Najbliższe starcie jest szansą Tybury na wielki zwycięski powrót, po zeszłorocznej przegranej z Alexandrem Volkovem. Nie będzie to jednak łatwe, bo Rozenstruik ma na swoim koncie 12 wygranych z 15 stoczonych walk. Znany ze swojej siły zawodnik, z pewnością zrobi wszystko, aby utrzymać wysoką pozycję w rankingu. 


Walka Marcin Tybura vs Jairzinho Rozenstruik


Kibicuj polskiemu zawodnikowi z zegarkiem Rocket N-1 Chrono Marcin Tybura!

Najlepiej kibicować polskiemu zawodnikowi z zegarkiem na nadgarstku! Warto bowiem przypomnieć, że Marcin Tybura od 2021 roku jest ambasadorem marki Vostok Europe. Jako jeden z nielicznych ma swój własny zegarek, zaprojektowany wspólnie z litewską firmą. Limitowany w ilości 267 sztuk model Vostok Europe Rocket N-1 Chrono Marcin Tybura Limited Edition to prawdziwa gratka dla fanów sportów walki i aktywnego trybu życia. Jego masywna koperta o 46 mm szerokości, mieści w sobie unikatową tarczę z nadrukiem niedźwiedzia i podpisem “Tybur”. Wyposażony w chronograf, datownik oraz wodoszczelność na poziomie 20 ATM zegarek, wesprze Cię w codzienny ćwiczeniach i pomoże osiągnąć zwycięstwo! A jak będzie wynik najbliższej walki? My, oczywiście trzymamy kciuki za Marcina Tyburę!