Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

VEareONE 2022 - zaprojektuj swój wymarzony zegarek!

24-05-2022

Litewska manufaktura Vostok Europe po raz trzeci startuje z projektem VEareONE! Zostań członkiem międzynarodowego teamu projektantów i stwórz nowy zegarek VE, który następnie zawita na Twoim nadgarstku!


Stwórz nowy zegarek Vostok Europe VEareONE 2022 wspólnie z fanami z całego świata!

Vostok Europe to pierwsza marka, która postanowiła zaprosić Klientów do wspólnego procesu projektowania zegarków. Zapoczątkowany dwa lata temu projekt VEareONE osiągnął tak duży sukces, że w 2022 roku litewska manufaktura powraca z kolejną edycją. To szansa na wspólne stworzenie wyjątkowego modelu, który w pełni odpowiadać będzie na najnowsze trendy i pragnienia fanów VE. Chciałbyś wziąć w tym udział? Nic prostszego! Wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stroną marki Vostok Europe na Facebooku (https://www.facebook.com/vostok.europe) i w kolejnych etapach głosowania wybierzesz poszczególne elementy zegarka. Już w maju masz wpływ na kopertę oraz jej materiał lub powłokę jaką zostanie wykończona. Z kolei w czerwcu możesz oddać głos na mechanizm, a także wygląd tarczy i prezentację układu funkcji.


nowy zegarek Vostok Europe VEareONE 2022


W kolejnych etapach marka przeanalizuje wszystkie oddane głosy, przekładając je na finalny projekt zegarka. Już od 20.06.2022 ruszy jego przedsprzedaż, która potrwa do 04.07.2022. W tym okresie będzie najprawdopodobniej możliwość zakupu modelu w specjalnej cenie lub ze specjalnym grawerem. Na podstawie zebranych zamówień od wszystkich dystrybutorów, 4 lipca zostanie ogłoszona ilość limitowanych sztuk nowego VEareONE. No i najważniejsza informacja — wysyłka zegarków z losowymi numerami limitacji, zaplanowana jest już na listopad 2022 roku!VEareONE — projekt z potrzeby bycia razem

Pierwsza edycja VEareONE odbyła się w 2020 roku i stanowiła odpowiedź na pandemiczną sytuację izolacji. Marka poprzez swoje działanie chciała w realny sposób nawiązać jeszcze głębszą relację ze swoimi Klientami, tworząc wraz z nimi zegarek marzeń. Projekt okazał się tak dużym sukcesem, że Vostok Europe postanowił go kontynuować. Zgodnie z towarzyszącym firmie hasłem — BY YOU FOR YOU — każdego roku kilkanaście tysięcy ludzi wybiera projekt koperty, materiałów i mechanizmu dla nowo powstającego zegarka. Wszystko odbywa się poprzez głosowanie, na którego podstawie tworzony jest limitowany egzemplarz. Jak pokazują zrealizowane dotąd dwie edycje projektu — powstałe w ten sposób kolekcjonerskie zegarki nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale stanowią także świetny praktyczny gadżet.

VEareONE ETAPY GŁOSOWANIA


Poprzednie edycje VEareONE


Pierwsza edycja VEareONE zaowocowała powstaniem zegarka na kopercie z kolekcji Vostok Europe Anchar. Model o średnicy 48 mm zbudowany został z ultralekkiego tytanu. Wyposażony m.in. w chronograf, alarm i wodoszczelność 20 ATM zegarek, dostępny był jedynie w ilości 599 sztuk.

Pierwsza edycja VEareONE


Druga edycja VEareONE

Rok później — w ramach drugiej odsłony VEareONE — narodziły się aż dwie wersje modeli na tytanowej kopercie z kolekcji Vostok Europe Lunokhod-2. Zegarki o szerokości koperty 49 mm imponowały swoim nowoczesnym wyposażeniem w postaci mechanizmu kinetycznego S.Epson PX84 oraz 30 ATM wodoszczelności. Co ciekawe, dostępne były one aż w 5 spersonalizowanych zestawach. Każdy z nich zawierał po kilka dodatkowych sztuk pasków różnego koloru i materiału. Limitacja tych egzemplarzy wynosiła zaledwie 399 sztuk z koloru.


Dziś przyszedł czas na nową odsłonę VEareONE, której wyniku jesteśmy ciekawi! Mamy ogromną nadzieję, że model 2022 roku będzie należał do kolekcji Energia — czyli najbardziej topowej serii VE!


Vostok Europe Special Edition

Zegarki Vostok Europe to prawdziwe unikaty! Wszystkie z nich wydawane są w limitowanej ilości sztuk, a każdy egzemplarz jest ręcznie składany w Wilnie. Powstałe w projekcie VEareONE modele zajmują w portfolio marki jednak zupełnie wyjątkowe miejsce. Wraz z innymi zegarkami powstałymi częstokroć we współpracy z ambasadorami marki, tworzą prestiżową edycję specjalną objętą znacznie mniejszą limitacją od wersji standardowych. Sprawia to, że kolekcjonerskie zegarki, są prawdziwą gratką dla fanów firmy oraz miłośników zegarmistrzostwa. Ich funkcjonalność i jakość wykonania zdumiewa największych pasjonatów. Jednocześnie stanowią one niezbity dowód wyjątkowego charakteru litewskiego brandu. 

Vostok Europe Special Edition

Niepowtarzalny styl i wspaniała funkcjonalność zegarków Vostok Europe

VEareONE 2022

Litewska marka Vostok Europe istnieje od 2003 roku. Od samego początku wyróżnia się na tle konkurencji funkcjonalnymi zegarkami o niebanalnym wyglądzie. Inspirowane wydarzeniami historycznymi modele, wielokrotnie nawiązują do morskich oraz kosmicznych wypraw. I tak seria Vostok Europe Energia stanowi hołd dla wyrzutni rakietowej Europe, a Lunokhod odwołuje się do eksplorujących księżyc łazików. Marka dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Mb-microtec, wykorzystuje w swoich egzemplarzach nowoczesne trytowe podświetlenie, emitujące samodzielnie światło nieprzerwanie do 25 lat. To właśnie najlepsze materiały i duże przywiązanie do jakości wykonania sprawiło, że Vostok Europe prowadzi dziś dystrybucję zegarków w ponad 30 krajach na całym świecie.