Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki #VEareONE 2022 - zwycięski projekt!

13-07-2022

Limitowana kolekcja zegarków Vostok Europe VEareONE 2022 jest już z nami! Powstałe we współpracy fanów z projektantami marki modele, dostępne są już w przedsprzedaży. Jak się prezentują? Przyjrzyjmy się im bliżej!


#VEareONE 2022 - zegarek zaprojektowany przez użytkowników

Za nami trzecia edycja projektu #VEareONE 2022, w której litewska marka Vostok Europe zaprasza swoich Klientów do wspólnego zaprojektowania zegarka. Przez dwa miesiące fani VE z 30 krajów całego świata mogli oddawać głosy na poszczególne komponenty nowych, limitowanych modeli. Decydowali oni o mechanizmie, wykończeniu, wyglądzie tarczy i funkcjach zegarka. Po zliczeniu wszystkich głosów, przyszedł czas na zaprezentowanie wygranego projektu!

Inicjarywa We are one marki Vostok

Charakterystyka zegarków Vostok Europe VEareONE 2022

W tegorocznej edycji możemy mówić tak naprawdę o dwóch zwycięskich projektach, które zagoszczą na nadgarstkach fanów litewskiej marki. Zarówno bowiem biało-żółta, jak i czarno-żółta propozycja zdobyła po 36% głosów. Różnica między dwiema opcjami wyniosła tylko 1 osobę! 

Vostok Europe jako serce VEareONE 2022 

Vostok Europe Energia bazą do nowego VEareONE 2022

Nowe VEareONE  bazują na stylistyce kolekcji Vostok Europe Energia. Ekskluzywna seria daje podstawę dla masywnej koperty o szer. 48 mm, którą otacza żłobkowany bezel. Prawdziwa rewelacja znajduje się jednak w samym środku, a jest nią szkieletowana tarcza. Okrągłe wycięcie odsłania znajdujący się wewnątrz modelu automatyczny mechanizm. Dekoracyjnie zdobione podzespoły i koła zębate werku zachwycają dbałością wykonania każdego najdrobniejszego elementu. Możliwość podpatrywania pracy werka bez wątpienia stanowi jedną z największych przyjemności dla każdego miłośnika zegarmistrzostwa, a rytmicznie poruszające się elementy potrafią prawdziwie zahipnotyzować.

Wokół skeletonowania roztaczają się wyraziste punktowe indeksy godzinowe i długie wskazówki. Proste wskazania harmonijnie współgrają z pozostałą częścią tarczy. Ale to nie koniec atrakcji. Wystarczy odwrócić zegarek, aby przez transparentny dekiel móc podziwiać wachnik mechanizmu. O wyjątkowości zegarka przypomina także znajdujący się na przeszkleniu napis “VEareOne”.

Tarcza zegarka VEareONE


Zegarek Vostok VEareOne

Mocny tytan i twarde szkło K1

Głosujący zdecydowali, że zegarek Vostok Europe Special Editions VEareOne wykonany będzie z tytanu. To ultramocne, a zarazem bardzo lekkie tworzywo. Pozostaje ono odporne na wstrząsy i warunki atmosferyczne, dzięki czemu sprawdzi się  podczas najbardziej wymagających wypraw. Co ważne, tytan cechuje się hipoalergiczna strukturą, przez co będzie również dobrym wyborem dla osób uczulonych na nikiel. Tarczę przykrywa z kolei często wykorzystywane w sportowych modelach utwardzone szkło mineralne K1. Zachowując wysoką odporność na zarysowania, pozostaje jednocześnie wytrzymałe wobec ewentualnych stłuczeń.


Wysoka wodoszczelność 30 ATM

Vostok Europe VEareONE 2022 posiada imponującą wodoszczelność na poziomie 30 ATM. W praktyce oznacza to możliwość pływania i nurkowania z zegarkiem na nadgarstku. W tej drugiej aktywności przyda się wbudowany w model  automatyczny zawór helowy, zapewniający bezpieczne uwalnianie się cząstek helu podczas wynurzania się z morskich głębin.

Wodoszczelny zegarek Vostok WEareONE 

Niezawodne trytowe podświetlenie 

Na tarczy zastosowano 13 pionowych rurek trytu w poziomie, 3  rurki na wskazówkach godzinowych i jedną w szafirowej kapsule w bezelu. Nowoczesne podświetlenie trytowe zapewnia samoistne, emitowanie jasnego światła aż do 25 lat! Gwarantuje ono komfortowe odczytanie wszystkich wskazań zarówno w ciemności, jak i podczas trudnych warunków pogodowych.


Zdobiony mechanizm automatyczny NH72 

Zegarek Vostok Europe Energia VeAreOne 2022 pracuje na mechanizmie z automatycznym naciągiem NH72 od japońskiej marki Seiko. Oparty na 24 kamieniach werk posiada 41 godzinną rezerwę chodu, zapewniającą wygodne użytkowanie zegarka na co dzień. Oprócz swojej użytkowej funkcji, mechanizm spełnia także dekoracyjne zadanie. Widoczny przez transparentne szkło werk pokryty został niezwykle rzadkim metalem - szarym rutenem, wykorzystywanym tylko w najbardziej luksusowych produktach. Powierzchnię rotora przyozdobiono dodatkowo szlifem genewskim.Zastosowanie tej skomplikowanej w wykonaniu dekoracji, potwierdza dbałość marki o każdy szczegół wykonania swoich zegarków.

Mechanizm Zegarka Vostok VEareONE
Paski do zegarka Vostok VEareONE

Jeden zegarek - kilka pasków 

Do każdego zestawu VeAreOne 2022 dołączony jest co najmniej jeden pasek silikonowy i skórzany. Odmienny materiał zapięcia, pozwala dopasować wygląd zegarka do aktualnej stylizacji i sytuacji. Dzięki specjalnej konstrukcji możliwa jest szybka wymiana jednego paska na drugi sprawiając, że z VeAreOne 2022 z codziennego dodatku zmieni się w sportowe narzędzie do nurkowania.


Limitowane zegarki Vostok Europe VeAreOne2022 dostępne są w pięciu zestawach:

Zegarek Vostok Europe NH72-575H705 VEareONE 2022 - OPTION A

Zestaw A - zegarek z białą tarczą, czarnym skórzanym paskiem i czarnym silikonowym paskiem

Zestaw A Zegarek Vostok VEareONE


Zestaw B Zegarek Vostok VEareONE

Zegarek Vostok Europe NH72-575H704 VEareONE 2022 - OPTION B

Zestaw B -  zegarek z ciemną tarczą, czarnym skórzanym paskiem i czarnym paskiem silikonowym


Zegarek Vostok Europe NH72-575H705 VEareONE 2022 - OPTION C

Zestaw C - zegarek z białą tarczą, czarnym skórzanym paskiem, czarnym silikonowym paskiem i białym silikonowym paskiem

Zestaw C Zegarek Vostok VEareONE


Zestaw D Zegarek Vostok VEareONE  

Zegarek Vostok Europe NH72-575H704 VEareONE 2022 - OPTION D

Zestaw D - zegarek z ciemną tarczą, czarnym skórzanym paskiem, czarnym silikonowym paskiem i żółtym silikonowym paskiem

Zegarek Vostok Europe NH72-575H704 + NH72-575H705 VEareONE 2022 - OPTION E

Zestaw E - Combo Max - dwa zegarki z białą i ciemną tarczą, 2x czarny skórzany pasek, czarny silikonowy pasek, żółty silikonowy pasek, biały silikonowy pasek, czarny dziurkowany skórzany pasek

Zestaw E Zegarek Vostok VEareONE

Przedsprzedaż zegarków Vostok Europe VeAreOne 2022 w ZEGAREK.NET!

Zestaw A Zegarek Vostok VEareONE  

Zdobądź nowy limitowany zegarek VeAreOne 2022 i ciesz się jego wygląd na swoim nadgarstku! W ZEGAREK.NET do listopada trwa przedsprzedaż nowych modeli Vostok Europe, które na jesień opuszczą litewską manufakturę  i trafią prosto do Ciebie!