Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Limitowany zegarek stworzony przez fanów - Vostok Europe VEareONE

25-08-2020

Ostatnie kilka miesięcy były dla wszystkich czasem niepewności, ale także gruntownych przemyśleń. Poczucie solidarności okazało się jednak większe niż lęk co widać było w najróżniejszych zbiórkach marek i sklepów na rzecz wspólnej walki z koronawirusem. W trudnym okresie kryzysu Vostok Europe pokazał, że chce być razem ze swoimi klientami. Z tego powodu narodził się projekt #VEareONE Vostok Europe Fan Watch, czyli chęć stworzenia wspólnie z fanami limitowanego zegarka. Modelu stanowiącego zarówno podziękowanie za wspólne towarzyszenie, jak i wyrażającego nadzieję na szybki powrót do czasu normalności.Jak powstawał zegarek  Vostok Europe VEareONE Special Edition

Producent w 4 turach głosowania pozwolił swoim klientom zdecydować o wyglądzie oraz funkcjonalności zegarka. Wszystko zaczęło się od wybrania projektu koperty, a następnie jej materiału i koloru. Kolejnym krokiem było wspólne podjęcie decyzji co do mechanizmu zegarka, który doprowadził do stworzenia ostatecznego konceptu. Tym sposobem po raz pierwszy w historii marki fani Vostok Europe stworzyli wyjątkowy zegarek, zgodnie z hasłem: BY YOU FOR YOU.
Jak powstawał zegarek  Vostok Europe VEareONE Special EditionJedyny taki zegarek w historii Vostok Europe!

Powstały dzięki zaangażowaniu tysięcy ludzi w 32 krajach na całym świecie nowy zegarek Vostok Europe ma średnicą 48 mm i grubość 16 mm. Szara obwoluta koperty stanowi niejako bazę dla granatowego bezelu i tarczy zegarka. Dynamizmu tej kolorystycznej kompozycji dodają pomarańczowe akcenty. Wystarczy tylko spojrzeć na tarczę, by przekonać się, że mamy do czynienia z gruntownie przemyślanym projektem stworzonym z prawdziwej pasji.  Od zewnętrznej strony widzimy bezel z naniesionymi oznaczeniami, pod którymi na tarczy widnieją nazwy 32 miast. Ich wybór nie jest przypadkowy! Reprezentują one miejscowości, skąd pochodzą twórcy zegarka #VEareONE.

Jedyny taki zegarek w historii Vostok Europe!
Pod nimi widnieją minimalistyczne, ale wyraźne indeksy minutowe z grubiej zaznaczonymi godzinami. Wraz z masywnymi wskazówkami zawierają one najnowszą technologię podświetlania, czyli trytowe rurki. Wyróżnia się tutaj również wskazówka sekundowa w pomarańczowej barwie. Na środku cyferblatu umieszczono z kolei subtarcze. Choć tarcza nowego  #VEareONE wyposażona jest w wiele elementów, to wciąż pozostaje ona czytelna.  Wpływ na to ma nie tylko jej duża szerokość, ale także przemyślana kompozycja. Projektanci zadbali o zachowanie równowagi pomiędzy poszczególnymi oznaczeniami, dzięki czemu możemy być pewni łatwego odczytu interesujących nas wskazań. Całości dopełnia tu skórzany, granatowy pasek z pomarańczowymi przeszyciamiZegarek Vostok Europe VEareONE Special Edition

Fani Vostok Europe zadecydowali ilością 35,5%. że zegarek Zegarek #VEareONE zbudowany będzie z ultralekkiego, a zarazem bardzo wytrzymałego tytanu. Tym samym w znaczący sposób wyprzedził on propozycję stali szlachetnej, czy brązu. Gwarantuje on dobrą ochronę mechanizmu przez różnego rodzaju wstrząsami. Jego właściwości hipoalergiczne sprawiają, że model może być użytkowany przez osoby uczulony na nikiel. Tarczę zegarka  pokrywa z kolei elastyczne szkło mineralne. Pod atrakcyjną obudową znajduje się precyzyjny mechanizm kwarcowy S.Epson YM8J, który w głosowaniu wyprzedził mechanizm z automatycznym naciągiem NE57. 
Zegarek Vostok Europe VEareONE Special Edition


Męski zegarek Vostok Europe YM8J-510H434 VEareONE Special Edition
Nowy Vostok Europy wyposażony został w wiele przydatnych na co dzień funkcji. Tymi podstawowymi będzie alarm, strefy czasowe, a także datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca i nazwę dnia tygodnia. Ponadto w modelu skorzystamy również z chronografu oraz timera. Wodoszczelność na poziomie 20 ATM sprawia, że zegarek może być bezpiecznie użytkowany podczas wszelakich aktywności wodnych, a nawet podczas nurkowania. Dodatkowym zabezpieczeniem przed wodą pozostaje także zakręcany dekiel.


Zegarek Vostok Europe VEareONE Special EditionVostok Europe VEareONE Special Edition gratką dla kolekcjonerów

Zegarek #VEareONE to limitowany model, którego ilość wyprodukowanych sztuk wynosi tylko 599. Wiemy na pewno, że czasomierz ten zostanie wydany raz i nigdy już się nie powtórzy. Jak mówią sami twórcy – będzie to najprawdopodobniej najrzadszy model, który wyszedł dotąd z logiem Vostok Europe. To wszystko sprawia, że #VEareONE to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!  A jeżeli chcielibyśmy dodatkowo spersonalizować zegarek np. imieniem i nazwiskiem, to specjalnie w tym celu na deklu pozostawiono wolne miejsce.

Do każdego zegarka dołączone jest oficjalny certyfikat, potwierdzający oryginalność produktu. Każdy model spakowano w charakterystyczne walizkę DryBox podkreślającą męski charakter czasomierza. Miłą niespodzianką pozostaje także dodawany gratis drugi pasek, dzięki czemu będziemy mogli dostosować wygląd zegarka do aktualnego ubioru i okoliczności. Szybkiej wymiany dokonamy za sprawą umieszczonego  w zestawie śrubokręta.
Vostok Europe VEareONE Special Edition gratką dla kolekcjonerówLimitowany Vostok Europe VEareONE w ZEGAREK.NET

Ze względu na ściśle ograniczy dostęp limitowanych zegarków #VEareONE, złóż zamówienie jak najszybciej! Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółowymi informacjami o modelu i jego cenie napisz do nas wiadomość e-mail (kontakt@zegarek.net) , zadzwoń (+48 753 753 300) lub skontaktuj się poprzez FB (www.facebook.com/lubie.zegarki).

Jak informują producenci marki Vostok Europe: czas dostawy zegarka to przełom października/listopada 2020 roku.