Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Ball oficjalnym chronometrażystą Gdynia Sailing Days!

24-07-2021

Co roku w Gdyni odbywają się największe zawody żeglarskie w Polsce, czyli Gdynia Sailing Days. Marka Ball jest oficjalnym chronometrażystą tych spotkań, a jej zegarki stanowią nagrody dla laureatów tych sportowych zmagań.


Regatowe zawody Gdynia Sailing Days


Co roku w Gdyni odbywają się jedne z najważniejszych imprez żeglarskich w Polsce - Gdynia Sailing Days. W tym roku organizowane były one w dniach 2-18 lipca, a najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem okazały się mistrzostwa świata juniorów do 23 lat w olimpijskiej klasie 49er, a także 49erFX oraz Nacra17. Do zawodów zgłosiła się imponująca liczba ponad 100 załóg (w tym 7 polskich) z 24 krajów.

Gdynia Sailing Days z Ball Watch 2021 rok, impreze żeglarska w Polsce


Gdynia Sailing Days z Ball Watch lipiec 2021 rok

Wyniki tych zmagań dla Polaków układają się następująco. Kategorię 49er na piątym miejscu zajęli Butowski/Machowski. Z kolei klasyfikację do 21 lat wygrali jednocześnie Tytus Butowski (KS AZS AWFIS Gdańsk) i Łukasz Machowski (MKS "Dwójka" Warszawa). W klasie 49erFX świetny finisz zaliczyła załoga Czapska Rajchert. Gabrysia i Hania (K.S. Spójnia-Warszawa) wygrały ostatni wyścig i w efekcie ukończyły mistrzostwa świata na miejscu 9 w "generalce", a drugim w klasyfikacji do lat 21!

Wśród juniorów do 23 roku życia zwyciężyły Włoszki Jana Germani i Giorgia Bertuzzi. Zwyciężczynie otrzymały zegarki marki BALL.


Ball — zegarki do wodnych aktywności

Nie jest przypadkiem, żę to właśnie Ball sprawuje pieczę nad mierzeniem czasu tych wyścigów. W portfolio marki znajdziemy bowiem specjalną kolekcję dedykowaną miłośnikom wodnych szaleństw. Seria Engineer Hydrocarbon, czy Ball Engineer Master II Diver składają się z modeli typu diver, których konstrukcja oraz wzornictwo zostało zaprojektowane z myślą o żeglarzach, nurkach i pływakach. Kopertę w tych modelach otacza jednokierunkowy bezel z naniesioną skalą nurkową. Na ich tarczach widnieją wyraziste oznaczenia godzinowe w formie indeksów punktowych. Naniesione na nich podświetlenie trytowe GTLS, będzie samoistnie emitować światło aż do 25 lat.

Zegarki Engineer Hydrocarbon wyposażone są w system Amortiser i SpringLock, czyli antywstrząsowe oraz antymagnetyczne zabezpieczenia. Gwarantują one stabilność zegarka w trudnych warunkach środowiskowych bez względu na to czy będziemy w czasie sztormu znajdować się na pokładzie statku, czy zwiedzać podwodne miasta.

Zegarek Ball DC3026A-S3C-BE Engineer Hydrocarbon Nedu Chronometer męski zegarek typu diver

Dlaczego warto mieć zegarek diver od marki Ball?

Zegarek Ball DM3090A-P4J-BK Fireman NECC Automatic męski 30 barów na czarnym kauczukowym pasku

Zegarki Ball na poziomie wodoszczelności 20-30 ATM to profesjonalne divery dedykowane w szczególności osobom uprawiającym wodne sporty. W modelach tych używa się wyłącznie najwyższej jakości materiałów, aby mieć pewność, że zegarek będzie niezawodny w trudnych warunkach środowiskowych. Dzięki funkcjom w które zegarki te są wyposażone będziemy mogli zmierzyć głębokość, na jakiej aktualnie przebywamy, czas naszego przebywania pod wodą, a także tempo wynurzania się. Choć nurkowie używają w swoich wyprawach głównie komputerów nurkowych, to zegarki diver stanowią dodatkowe zabezpieczenie podczas schodzenia pod powierzchnię. Poza tym naprawdę świetnie wyglądają i będą stanowić świetny męski dodatek na lądzie!

FILTRY0