Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Triathlonowe zawody w Gdańsku z Ball Watch!

12-07-2021

W dniach 19-21 czerwca 2021 roku odbyły się w Gdańsku triathlonowe zawody Challenge Family. Oficjalnym chronometrażystą tych sportowych zmagań była szwajcarska marka Ball Watch, która na ekstremalnych warunkach sportowych zna się, jak mało kto!


Ball chronometrażystą zawodów Lotto Challenge Gdańsk!

Po dłuższej przerwie w Gdańsku rozegrane zostały zawody Challenge Familly. Trasa rowerowa składająca się z trzech pętli prowadziła obok stadionu w Letnicy, który był jedną z aren Euro 2012 oraz tunelu pod Wisłą. Trasa biegowa poprowadzona została natomiast ścieżkami gdańskiej plaży i parku Ronalda Reagana. Metę zawodów zlokalizowano na molo w Brzeźnie. 

Zawody Challenge Family w Gdańsku czerwiec 2021

 

Triathlonowe zawody Challenge Family w Gdańsku czerwiec 2021

Zawody Lotto Challenge Gdańsk dają szansę do zakwalifikowania się do The Championship. W tym roku sportowe zmagania zwyciężył Brytyjczyk James Teagle. 25-letni triathlonista uzyskał łączny czas 3:46.14. Pływanie na dystansie 1,9 km zakończył na piątej pozycji z czasem 24 minuty.  Liczącą 90 km trasę kolarską pokonał w czasie 2:04.59. Niesamowite tempo utrzymał także na trasie półmaratonu, który przebiegł w czasie 1:12.59. Drugi na mecie w Brzeźnie zameldował się w niedzielę Matt Trautman, 36-letni reprezentant Republiki Południowej Afryki, który stracił do zwycięzcy ponad 2 minuty (3:48.18). Trzeci był natomiast Hiszpan Pablo Dapena Gonzalez z wynikiem 3:49.21. 

Pierwszą kobietą na mecie była 32-letnia Holenderka Sarissa De Vries z rewelacyjnym czasem 4:12.21. Dało jej to 23 miejsce w klasyfikacji głównej. Jeśli chodzi o Polaków, to najlepszy był 27-letni Kacper Stępniak z czasem 3:55.04, który zajął siódme miejsce.


Zegarki Ball zawsze z dobrym czasem!

Nieprzypadkowo to właśnie marka Ball, została oficjalnym chronometrażystą Lotto Challenge Gdańsk. Szwajcarski brand od początku swojego istnienia stawia za cel, jak najbardziej precyzyjny pomiar czasu. Inspirując się kolejowymi zegarami i najbardziej zaawansowanymi technologiami, tworzy produkty o naprawdę niesamowitych właściwościach technicznych. Trytowe oświetlenie, GMT, antymagnetyczność - to tylko niektóre cechy tych modeli.  W sportowych warunkach w szczególny sposób sprawdzą się certyfikowane chronometry Ball, które policzą czas z nienaganną dokładnością. Jednocześnie dopracowane w każdym szczególe eleganckie tarcze, najlepsze materiały oraz dopasowane bransolety/paski, sprawią, że zegarki Ball będą doskonale się prezentować na naszych nadgarstkach.

Triathlonowe zawody w Gdańsku z Ball Watch
FILTRY0