Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

G-Shock Lumi Yellow

03-11-2017

Zegarki G-Shock Lumi Yellow powstały w ramach współpracy z brytyjskim DJ-em Crissy Criss’em. Muzyk swoją karierę rozpoczął bardzo wcześnie, bo już wieku 9 lat bawił się miksowaniem muzyki. Rok później, jako zaledwie 10 letni chłopiec miał już za sobą pierwszy koncert. W 2004 roku stworzył pierwszy utwór, a w 2007 roku zasilił stację radiową 1Xtra należącą do BBC. Jest najmłodszym w historii DJ-em, który dostąpił tego zaszczytu. Crissy znany jest jednak nie tylko jako miłośnik muzyki klubowej (szczególnie Drum & Bass), ale i zegarków Casio G- Shock. Gdy więc przedstawiciele japońskiej firmy złapali DJ-a w Londynie podczas jego przygotowań do trasy koncertowej, z pewnością nie musieli go długo namawiać do współpracy. Efektem jest limonkowa edycja G-Shock.


Męski sportowy zegarek G-Shock GA-400LY-1A w limonkowo- czarnej kolorystyce.Kolekcja Lumi Yellow

W skład młodzieżowej kolekcji G-Shock Lumi Yellow wchodzą trzy modele:

Zegarek G-Shock Casio GA-400LY-1A LIME ACCENTS
Zegarek G-Shock Casio GA-110LY-1AER Lumi Yellow
Zegarek G-Shock Casio GA-400LY-1A Lumi Yellow


We wszystkich postawiono na limonkowo-czarną kolorystykę, która tworzy nowoczesny, sportowy look nawiązujący do mikserów i gramofonów.Klubowy wygląd oraz precyzyjne odmierzanie czasu

Od strony technicznej czasomierze również prezentują się bardzo dobrze: kwarcowy mechanizm zapewniający precyzyjne odmierzanie czasu, wodoodporność 200m, timer, stoper, funkcja czasu światowego. Ciekawostką jest podświetlenie Auto LED, które sprawia wrażenie stworzonego dla zegarka kojarzonego z muzyką klubową. Podczas nocnych eskapad po klubach, gdzie dominują stroboskopy bez problemu można wtedy sprawdzić godzinę. Wystarczy podnieść energicznie rękę w stronę twarzy.
Klubowe zegareki G-Shock Lumi Yellow


Po wyczerpującym clubbingu nie musimy obawiać się o to, że zaśpimy do szkoły czy do pracy – możliwość zaprogramowania pięciu alarmów w ciągu doby postawi na nogi największego śpiocha. Jeśli jednak po imprezie nie mamy ochoty wychodzić z łóżka, wystarczy włączyć opcję Mute. Zegarek G-Shock jest oczywiście wytrzymały, odporny na uszkodzenia spowodowane uderzeniem czy potrząsaniem, co w zatłoczonym klubie będzie miało spore znaczenie.Nowoczesne, letnie zegarki

Elektryzujące zegarki G-Shock Lumi Yellow
Kolaboracja z Crissy Criss’em to gratka dla fanów letnich imprez. Nawet jednak bez wsparcia DJ-a G-Shock Lumi Yellow się obroni. Połączenie nowoczesnego, futurystycznego designu z wysoką jakością, jaka wyróżnia od lat serię G-Shock, powinno zachęcić do kupna wybranego modelu.