Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

G-Shock G-Lide na parcianym pasku

13-03-2018

Nowe modele G-SHOCK G-LIDE zaprojektowane na zimę 2017/2018 roku to sportowe zegarki męskie, szczególnie cenione w świecie najodważniejszych miłośników sportów ekstremalnych. Podstawą dla ich stworzenia jest kompaktowy model Casio G-SHOCK GLS-5600, dzięki czemu wyróżniają się zdumiewającą poręcznością oraz ekonomicznym zagospodarowaniem naszego nadgarstka pozwalającym na wykonywanie znacznie swobodniejszych ruchów. Zimowe zegarki G-SHOCK G-LIDE są odporne na niskie temperatury, aż do –20°C, a dzięki absolutnej wytrzymałości jaką dostarczają czasomierze sygnowane logiem G-SHOCK, będą odporne na wszystko co może je spotkać w ekstremalnych miejscach oddalonych od cywilizacji. Cechą wyróżniającą męskie zegarki G-SHOCK G-LIDE jest ich materiałowy pasek, który w górnej części został uzupełniony naszywką inspirowaną kurtkami noszonymi przez pilotów.

 Cztery modele sportowych, męskich zegarków G-Shock G-Lide na parcianych paskach z kopertą wykonaną z tworzywa sztucznego oraz cyfrowej tarczy.

Cztery modele G-SHOCK G-LIDE to cztery warianty kolorystyczne męskich zegarków sportowych, które nawiązują do górskiego, zimowego krajobrazu. Równie charakterystycznym dla zimowej kolekcji G-SHOCK dodatkiem jest podwójny stoper, pozwalający na łatwe odmierzanie czasu poszczególnych odcinków trasy, z dokładnością do 1/100 sekundy. Japońskie zegarki Casio G-SHOCK G-LIDE są niezwykle wytrzymałe. Ich niewielki rozmiar znacznie zmniejsza ryzyko zahaczenia i ewentualną powierzchnię uderzenia.
Japońskie zegarki Casio G-SHOCK G-LIDE i ich nowoczesna stylistyka


Zegarki G-SHOCK G-LIDE oraz parciane paski
W typowy dla marki Casio sposób, odporne zegarki G-SHOCK G-LIDE, bronią się przed uszkodzeniami nie tylko za pomocą ergonomicznego designu, ale także wykorzystując najnowszą technologię opracowywaną w kraju kwitnącej wiśni. Wykonane z tworzywa sztucznego modele G-SHOCK G-LIDE to wstrząsoodporne zegarki, które nie boją się upadku nawet z dużej wysokości. Zimowa kolekcja G-SHOCK G-LIDE legitymuje się także wodoszczelnością nawet na głębokości 200m co zapewni nieprzerwane działanie czasomierza nawet podczas przebijania się przez ogromne hałdy śniegu.


Wytrzymałe, męskie zegarki G-Shock G-Lide posiadają wiele pożytecznych funkcji takich jak rozbudowany kalendarz, 5 alarmów, stoper czy czas światowy. Warto również wspomnieć, że zegarki maja odporność na niskie temperatury sięgające aż do -20 stopni Celsjusza.


Cyfrowe zegarki G-SHOCK G-LIDE sprawdzają się równie dobrze jako nieodłączni partnerzy codziennego funkcjonowania. Będąc posiadaczami nowych modeli G-SHOCK G-LIDE zyskujemy dostęp do 29 stref czasowych oraz elektro-luminescencyjnego podświetlenia, którego długość możemy ustawić na 3 lub 5 sekund. Dodatkowo nasz męski zegarek G-SHOCK G-LIDE umożliwia ustawienie aż 5 alarmów z możliwością drzemki, które zwrócą na siebie naszą uwagę za pośrednictwem wbudowanego brzęczyka oraz migającego wyświetlacza. Chociaż w większości cyfrowych czasomierzy stosowane jest szkiełko akrylowe, to zimowa kolekcja Casio G-LIDE zaopatrzona została w znacznie trwalsze, mineralne szkiełko, aby móc dumnie reprezentować emblemat marki G-SHOCK. Zimowe czasomierze G-SHOCK G-LIDE to wielofunkcyjne zegarki o doskonałych parametrach, które sprawdzą się jako niezwykle praktyczne narzędzie podczas ekstremalnych wypraw jak i codziennych nieskomplikowanych zadań.
Cyfrowe zegarki G-SHOCK G-LIDE  w białym i czarnym kolorze