Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT13-06-2018

35 urodziny zegarka G-Shock

Rok 2018 będzie wyjątkowy dla wszystkich znawców i miłośników męskich zegarków. Właśnie wtedy swój wyjątkowy jubileusz będą obchodzić niesamowite zegarki Casio G-SHOCKMarzenie inżynierów, aby stworzyć niesamowicie odporny zegarek, który nie boi się upadków ani zachlapania, ziścił się po raz pierwszy w 1983 roku. Od tamtej pory Casio G-SHOCK niezmiennie ewoluują wokół tego samego konceptu - absolutnej wytrzymałości. Na 35 urodziny Casio G-SHOCK, które bez wątpienia należą do kanonu ikon męskich czasomierzy, japońscy inżynierowie postanowili dać nam kolejny wyraz swojego zamiłowania do perfekcji. Rocznica Casio G-SHOCK to nie tylko powód do wspomnień, ale przede wszystkim nowe, jubileuszowe zegarki G-SHOCK stworzone specjalnie na tę wyjątkową okazję!

Limitowane zegarki G-Shock Gold Tornado na symbolicznym czarnym pasku z tworzywa sztucznego, z czerwonym spodem oraz złotymi akcentami.

LIMITOWANY G-SHOCK GOLD TORNADO

Flagowe czasomierze na 35 urodziny Casio G-SHOCK , kryjące się pod nazwą GOLD TORNADO, przywracają światu obraz prawdziwego japońskiego wojownika. Trzy niezwykłe modele G-STEEL, FROGMAN i GRAVITYMASTER łączy nowy design, obejmujący symboliczny czarny pasek z czerwonym spodem, podkreślone przez wspaniały złoty kolor. Takie zestawienie tworzy kompozycję godną 35th G-SHOCK ANNIVERSARY. Wspaniałe złote wstawki nie zostały użyte przypadkowo. Casio wybierając złoty kolor, podkreśla nieprzerwane dziedzictwo dostarczania światu innowacyjnych zegarków już od pierwszego dnia. Zegarki Casio G-SHOCK GOLD TORNADO uwypuklają i podtrzymują aspiracje marki do oferowania niesamowitej prezencji, która wywołuje zachwyt i rozkosz.


URODZINOWY G-SHOCK BIG BANG 

Aby upamiętnić 35 urodziny G-SHOCK, Japończycy postanowili odwołać się do samych początków wszechświata. Kolekcja G-SHOCK BIG BANG to cztery wyjątkowe modele, skąpane w nieprzeniknionej czerni. Powłoka pokryta cząsteczkami, które rozpraszają światło daje niesamowitą głębię intensywnej, matowej czerni. Połyskujący złoty kolor dekielka symbolizuje rozprysk światła, który dał początek istnieniu całego znanego nam świata. Także powstanie pierwszego G-SHOCK dało początek rewolucji w świecie zegarków. 

Nowa kolekcja G-SHOCK BIG BANG bazuje na kultowych modelach Casio GA-100, GA-700, Casio GA-800 i GG-1000 MUDMASTER.  Zegarki G-SHOCK BIG BANG zyskały jednak nowe symbole przeznaczone dla limitowanych specjałów od marki Casio:


Kolekcja limitowanych zegarków G-Shock 35TH ANNIVERSARY LIMITED MUDMASTER Big Bang na paskach z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze oraz kopertach w tym samym kolorze jak i z tego samego tworzywa. Analogowo - cyfrowe tarcze zegarków G-Shock są w czarnym kolorze z czerwonym napisem MUDMASTER.


ERIC HAZE dla G-SHOCK

Tak ważne wydarzenie jak G-SHOCK 35th ANNIVERSARY nie mogło odbyć się bez wybitnych ludzi, którzy także kochają zegarki Casio G-SHOCK. Taką osobą bez wątpienia jest mieszkaniec Nowego Jorku Eric Haze, stojący za logiem stworzonym specjalnie na 35 urodziny G-SHOCK. Światowej sławy artysta-graficiarz, po raz trzeci z rzędu, podjął się trudnego zadania, aby stworzyć logo łączące historyczne dziedzictwo z nieustannym przesuwaniem kolejnych granic, jakie oferują zegarki Casio G-SHOCK. Buntowniczy artysta i twardy, męski zegarek Casio to doskonałe połączenie, które teraz przyjęło fizyczną postać w modelu Casio GA-700EH-1AER / ERIC HAZE. Sygnowany nazwiskiem artysty czasomierz, stworzony na bazie jednego z najpopularniejszych modeli Casio GA-700, posiada unikalny biały pasek, który łączy się z czarną kopertą zaciekami, które powstają przy tworzeniu prawdziwego graffiti. W śród nowych Casio powstałych na 35 urodziny G-SHOCK, znajdziemy także inne efekty owocnej współpracy. Model Casio GA-700SKZ-7A sygnowany przez modową markę SANKUANZ, zaskakuje pięknem i oryginalnością różowo-biało-zielonego moro. 35 urodziny G-SHOCK nie mogły by odbyć się bez europejskiego akcentu, dlatego też wraz z francuską marką PIGALLE stworzono dwa modele na bazie uniwersalnego Casio DW-5600.


Sportowy, meski zegarek G-Shock GA-700EH-1AER ERIC HAZE Collaboration na pasku z tworzywa sztucznego w czarno białych barwach, koperta zegarka jest z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze. Analogowo - cyfrowa tarcza jest w czarnym kolorze z białymi indeksami jak i wskazówkami.


Japońskie zegarki Casio już od dłuższego czasu stanowią niedościgniony wzór dla wszystkich producentów. Unikalny język stylistyczny, który stworzyła marka, od lat cieszy się uznaniem zarówno kobiet jak i mężczyzn. Wielofunkcyjne zegarki Casio G-SHOCK od samego powstania wbiły się na wyżyny branży, dostarczając dosłownie każdego atrybutu, którego wymagalibyśmy od idealnego zegarka. Wspaniałe, 35 urodziny Casio G-SHOCK, to coś więcej niż celebracja sukcesu japońskiej firmy. Najwyższa jakość, dostęp do pionierskich rozwiązań, a także rozpoznawalny na całym świecie unikalny i uniwersalny styl, nie mogą zostać podważone nawet przez innych gigantów zegarkowego świata. To wszystko, połączone z niską ceną podstawowych modeli sprawia, że rocznica G-SHOCK to święto 35 lat triumfu technologii - technologii w służbie człowieka.