Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Designerski metaliczny G-Shock!

19-07-2018

Casio G-SHOCK w tym roku obchodzi swoje 35 urodziny i chyba nikt nie spodziewał się, że będzie to dosłownie nowy rozdział w historii marki. Japoński producent nie zwalnia tempa nawet na chwilę i właśnie teraz ukazał nowości w jeszcze bardziej oryginalnym stylu. Jeżeli uwielbiasz nietypowe kształty modelu G-SHOCK DW-5600 mamy dobrą wiadomość - najnowsze G-SHOCK Metallic Mirror Face Series to oryginalna, designerska propozycja, która przenosi serię na kolejny poziom.

Najnowsze modele zegarków G-Shock Metallic Mirror Face Series na 35 urodziny firmy Casio.

Praktyczny, elektroniczny zegarek Casio znany jest światu od wielu lat. Przez ten okres cyfrowe czasomierze wielokrotnie udowodniły swoją wartość, którą reprezentują ich parametry oraz przetestowana przez milionów użytkowników niezawodność. Funkcjonalne zegarki sportowe to zresztą znak rozpoznawczy marki, a innowacyjność i legendarne możliwości oferowane przez modele G-SHOCK, nie pozostawiały zbyt wiele miejsca na poprawę - ale nie w oczach japońskich projektantów. Dwa wyjątkowe modele - zegarek ze złotą tarczą Casio G-SHOCK DW-5600BBMB-1ER oraz zegarek ze srebrną tarczą Casio G-SHOCKDW-5600BBMA-1ER przenoszą świat wytrzymałości w świat absolutnie doskonałego wyglądu. 

Sportowy, męski zegarek G-Shock DW-5600BBMB-1ER Metallic Mirror Face na pasku z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze z kopertą o niestandardowym kształcie z tworzywa sztucznego. Cyfrowa tarcza ma złoty kolor.


Limitowany, męski zegarek G-Shock DW-5600BBMA-1ER Metallic Mirror Face na pasku z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze z kopertą o niestandardowym kształcie z tworzywa sztucznego. Cyfrowa tarcza ma srebrny kolor.

Modny zegarek elektroniczny to coś czego do tej pory szukali ludzie na całym świecie. Projektanci marki Casio pragnęli spełnić oczekiwania swoich odbiorców i tak właśnie powstały całkiem nowe zegarki G-SHOCK Metallic Mirror Face! Wykonane z tworzywa sztucznego czasomierze w kolorze czarnym, tradycyjnie zaopatrzone zostały w cyfrowy wyświetlacz. Elementem, który sprawia, że najnowsze modele Casio G-SHOCK są tak rewolucyjne, jest otaczająca je tarcza wykończona na wysoki połysk dzięki czemu mieni się ona kolorem srebra lub złota. Niezwykły efekt uzyskano stosując specjalistyczną procedurę odparowania, który nanosi odbijającą powłokę na wewnętrzną część szkiełka. Elektroniczny zegarek G-SHOCK DW-5600 posiada prosty i charakterystyczny dla tego modelu bezel, dzięki czemu nic nie odwraca uwagi od pięknego wykończenia, jakie otrzymał zbudowane na jego podstawie modele. 

      

Jak powszechnie wiadomo - wygląd to rzecz ważna, ale każdy G-SHOCK to przede wszystkim odporny zegarek wielofunkcyjny. W gruncie rzeczy metaliczne kolory zastosowane w najnowszych propozycjach przemawiają tutaj same za siebie. Zegarek ze srebrną tarczą Casio G-SHOCK DW-5600BBMA-1ER zdecydowanie można opisać mianem twardego jak stal. Wstrząsoodporne zegarki G-SHOCK DW-5600, dzięki specjalnemu kształtowi, są jeszcze bardziej odporne na potencjalne uszkodzenia. Do tego mineralne szkiełko oraz 200m wodoszczelności sprawiają, że nowe modele są na prawdę nie do zdarcia. Odporność to jednak nie wszystko, a każdy medal ma swoją drugą stronę, która w tym przypadku jest jeszcze wspanialsza!

Męski zegarek  Casio G-SHOCK DW-5600BBMB-1ER Metallic Mirror Face posiada wiele pożytecznych fukncji takich jak rozbudowany kalendarz czy timer.


Męski zegarek  Casio G-SHOCK DW-5600BBMA-1ER Metallic Mirror Face posiada mnóstwo użytecznych funkcji jak system G-Shock, stoper do 24h i 1 multialarm.

Zegarek ze złotą tarczą G-SHOCK DW-5600BBMB-1 nie tylko przypomina złoty medal, ale z powodzeniem pomoże Ci w jego zdobyciu. G-SHOCK Mettalic Mirror Face Series, w zgodzie z duchem kolekcji, to funkcjonalne zegarki sportowe. Tworzywo sztuczne, stoper czy timer zapewnią wygodę i potrzebne narzędzia w trakcie treningu, ale oryginalne zegarki G-SHOCK stworzone są, aby towarzyszyć Ci o każdej porze dnia. Dlatego dodatki takie jak rozbudowany kalendarz, alarm czy podświetlenie sprawią, że nowe modele G-SHOCK to niepowtarzalne, modne zegarki na co dzień. 


FILTRY0