Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Nowy ambasador Vostok Europe - polski zawodnik UFC - Marcin Tybura!

10-03-2021

Litewska manufaktura Vostok Europe zasłynęła ze swoich ultrawytrzymałych i niezawodnych zegarków, które przetrwają ekstremalne warunki. Masywne modele VE spotkamy na nadgarstkach najwybitniejszych sportowców z różnych dyscyplin. Teraz do grona ambasadorów Vostok Europe dołączył polski zawodnik MMA - Marcin Tybura!Grono zawodników Vostok Europe

Litewskie zegarki Vostok Europe tworzony dla ekstrymalnych warunków

Już sam wygląd litewskich zegarków Vostok Europe mówi, dla jakich osób są one dedykowane. Te wytrzymałe i wyraziste czasomierze stworzono z myślą o ekstremalnych warunkach użytkowania. Idealnie to poświadczają dotychczasowi ambasadorzy marki, wśród których znajduje się trener najlepszych pływaków na świecie dr Giorgos Sakkas, niepokonany strongman Žydrūnas Savickas, czy kierowca rajdowy Benediktas Vanagas. Do tego wybitnego grona dołączył właśnie polski zawodnik MMA - Marcin Tybura!Marcin Tybura nowym ambasadorem Vostok Europe

Marcin Tybura to zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), który obecnie startuje w wadze ciężkiej Ultimate Fighting Championship. Wcześniej brał udział w zawodach M-1, a także M-1 Global Heavyweight Championship i M-1 Grand Prix 2013 Heavyweight Championship. Urodził się w Uniejowie. Na ringu zadebiutował w 2011 roku podczas Mistrzostw Polski w MMA w Gorzowie. Zdobył wtedy zwycięstwo, pokonując Roberta Maroka i Adama Wieczorka. W 2014 roku  zdobył w Petersburgu mistrzowski pas  M-1 Global w wadze ciężkiej. Swój tytuł obronił dwukrotnie.

Marcin Tyruba jako nowy ambasador marki Vostok Europe


Legenda UFC czyli Marcin Tybura jako nowy ambasador

To właśnie wtedy został zauważony przez Dana White, właściciela organizacji UFC, który zaprosił go do największego na świecie zgrupowania zawodników MMA. Dotychczasowy bilans Trybury w UPC to 13 walk, z czego 8 wygranych i 5 przegranych. Dwukrotnie jego walki zostały uznane za najlepszy Event. Zaś w 2020 roku został wyróżniony, jako zawodnik z największą ilością zdobytych punktów w roku - Tybura wchodził do klatki 4 razy, wychodząc z niej zawsze zwycięsko. Podczas ostatniej walki Marcin Tybura pokonał Grega Hardy, który po raz pierwszy w swojej karierze został pokonany poprzez nokaut. Warto zaznaczyć, że Marcin w swojej karierze pokonał takie legendy UFC jak: Ben Rothwell, Stefan Struve czy Andrej Arłouski.Tybura podpisuje nowy kontrakt UFC z zegarkiem Vostok Europe na ręku!

Z zegarkiem Vostok Europe na nadgarstku, mogliśmy zobaczyć Marcina Tyburę podczas podpisywania nowego kontraktu z organizacją UFC. Zawodnik postawił na zegarek z nowej kolekcji Vostok Europe SSN 571 - model VK61-571A610.

Zegarek Vostok Europe i podpisanie kontraktu przez Marcina Tybure


Zawodnik MMA Marcin Tybura i gala UFC

Niestety najbliższa walka Marcina Tybura z Blagoyem Ivanovem, która miała się odbyć 27 marca na gali UFC 260, nie dojdzie do skutku. Bułgar z powodu doznanej kontuzji był zmuszony wycofać się z pojedynku. Zamiast tego - jak poinformował menedżer Polaka - odbędzie się inna walka w nowym terminie. Na szczegóły musimy jednak jeszcze poczekać, bo choć wszystko jest już ustalone, to team Tybury trzyma nas jeszcze w napięciu.

Z tego miejsca chcielibyśmy również ogromnie pogratulować zarówno właścicielowi firmy POLJOT EURO (Oficjalny dystrybutor Vostok Europe w Polsce) oraz Marcinowi Tyburze - to ogromny zaszczyt, że nasz rodak dołączył do elitarnego grona ambasadorów marki VE!