Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300
POWRÓT12-08-2019

Smartwatch sportowy Fossil Q

Fossil Sport to specjalna linia smartwatchy dedykowana miłośnikom aktywnego trybu życia. Inteligentne zegarki dostosują program ćwiczeń do uprawianej przez nas dyscypliny sportowej i będą motywować do podejmowania nowych wyzwań.

Specjalnia linia smartwatchy Fossil Sport.Fossil Sport

Kolekcja Fossil Sport należy do nowej linii smartwatchy Fossil Q. Amerykańska marka poszerza dotychczasową ofertę inteligentnych zegarków o nowoczesne, praktyczne modele. Urządzenia zostały wyposażone w system Wear 3100, który zapewnia szybkie i sprawne działanie sprzętu. Możliwość korzystania ze smartwatcha przez całą dobę pozwala na użytkowanie zegarka zarówno podczas treningów sportowych, jak i innych aktywnościPodczas biegania włącza się tryb niskiego poboru mocy, który wydłuża działanie smartwatcha. Istnieje także opcja oszczędności baterii, mogąca przedłużyć działanie modelu o kolejny dzień.


Praktyczne modele Fossil pozwalają na większą funkcjonalność podczas treningu.
Różna kolorystyka zegarków pozwala na wybranie modelu dopasowanego idealnie do gustu.Wielofunkcyjność Fossil Q

Jedną z głównych funkcji Fossil Q jest możliwość sprawdzenia na smartwatchach komunikatów o przychodzących połączeniach, czy wiadomościach. Na wyświetlaczu odczytamy również powiadomienia z serwisów społecznościowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom skorzystamy z aplikacji Asystenta Google. Pomocnik po wydanej przez nas komendzie głosowej uruchomi przydatne aplikacje, a także napisze SMS lub zadzwoni do wybranej osoby.
Smartwatch marki Fossil posiada również mozliwość sprawdzania komunikatów takich jak połączenia czy wiadomości.Inteligentny zegarek ma dostęp do platformy Google Fit, która monitoruje naszą codzienną aktywność. Dodatek powstał we współpracy ze Światową Organizacja Zdrowia oraz Amerykańskim Towarzystwem Kardiologicznym. Aplikacja zachęca do realizacji dwóch głównych celów: minut ruchu i punktów kardio. Pierwszy z nich polega na wypracowaniu zdrowych nawyków ruchowych poprzez zdynamizowanie tempa kroku, czy skorzystanie ze schodów zamiast windy. Punkt kardio odpowiada za pozostałe czynności fizyczne, poprawiające tętno pracy serca.Multisportowy smartwatch Fossil Q

Dla chodziarzy oraz biegaczy dedykowano aplikację Nike+ Run Club pozwalającą ustalać codzienny harmonogram treningów.Dzięki integracji urządzenia z serwisami społecznościowymi możemy dzielić się ze znajomymi sportowymi sukcesami. Udostępniona na Fb lub Instagramie mapka z pokonaną trasą, zachęci innych do podjęcia fizycznych aktywności. Wśród wielu opcji pojawia się także możliwość porównywania swoich wyników z czasem pozostałych biegaczy.
Zegarek także umożliwia ustalać harmonogram treningów, który pomoże nam w utrzymaniu zdrowego trybu życia.Zegarki z myślą o miłośnikach sportów wodnych zaopatrzono w funkcję swim-proof, którą można poszerzyć o MySwimPro. Dodatki pozwalają ustalić efektywny plan treningu; zwiększyć prędkość pływania, poprawić wytrzymałość, ulepszyć technikę pływacką. Szybkie przesuwanie kart na wyświetlaczu zapewnia wygodny odczyt interesujących nas parametrów.

Przydatnymi niemal w każdej dyscyplinie sportowej będą pulsometr oraz moduł GPS. Sprawdzanie rytmu pracy serca pomoże rozplanowywać swoje siły, by zwiększyć efektywność ćwiczeń. Nawigacja ustali naszą pozycję na mapie i będzie kontrolować trasę podczas joggingu, czy jazdy rowerem. Jakość wypoczynku po efektywnym treningu zostanie zadbana przez monitoring snu.
Zegarek Fossil pozwala równiez na sprawdzanie tętna.


Stylowy jak i funkcjonalny smartwatch Fossil na szarym pasku wykonanego z tworzywa sztucznego. 
Smartwatch Fossil ze srebrna kopertą oraz szarym paskiem wykonanego z tworzywa sztucznego. Inne możliwości Fossil Sport

Zegarek Fossil Smartwatch smartwatches SPORT SMARTWATCH
Nowoczesne rozwiązania Fossil Q nie tylko wspomogą, ale także uprzyjemnią nam ćwiczenia fizyczne. Wbudowany Bluetooth Smart / 4.2 LE i WiF-i pozwala na korzystanie ze Spotify i słuchanie podczas ćwiczeń swoich ulubionych piosenek. Dzięki wbudowanej w smartwatch pamięci będziemy mogli również wgrać na urządzenie własne pliki muzyczne. Funkcja płacenia zegarkiem to idealne rozwiązanie dla tych, którzy podczas treningowej przerwy chcą zaopatrzyć się w świeży sok lub wodę.Sportowa elegancja Fossil Q

Modele czwartej generacji wyróżniają się minimalistycznym designem, który łączy sobie sportowy oraz elegancki charakter. Prosta, okrągła koperta idealnie komponuje się z paskami w żywych barwach. Silikonowe mocowania pozwalają na swobodne zakładanie oraz ściąganie smartwatcha z ręki. Aby podkreślić własny styl, wystarczy spersonalizować urządzenie poprzez wybór designu tarczy.

Fossil Q jako smartwatch na białym pasku z tworzywa sztucznego oraz z koperta w kolorze różowego złota.
Fossil Q jako smartwatch na szarym pasku z tworzywa sztucznego oraz z kopertą w szarym kolorze z akcentami różowego złota.. 
Smartwatch Fossil na pasku z tworzywa sztucznego w szarym kolorze z pulsometrem na deklu.Dlaczego warto wybrać smartwatch sportowy od marki Fossil ?

Smartwatche sportowe Fossil Q będą dobrymi towarzyszami codziennych ćwiczeń. Dostęp do wielu aplikacji umożliwia korzystanie z urządzenia zgodnie z naszymi potrzebami. Inteligentny zegarek będzie naszym prywatnym trenerem personalnym, który dostosuje ćwiczenia do uprawianej przez nas dyscypliny. Niezwykle lekka obudowa gwarantuje wygodę użytkowania w każdych warunkach. Designerski wygląd urządzenia powoduje, że Fossil Q będzie stanowić unikalny dodatek do sportowego i półformalnego stroju.
Zegarek Fossil FTW6028 Smartwatch smartwatches SPORT SMARTWATCH


Podobne strony