Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Tissot oficjalnym chronometrażystą 75. edycji Tour de Pologne!

02-07-2018

Marka Tissot towarzysząca kolarzom na największych wyścigach świata, już po raz drugi została oficjalnym chronometrażystą rodzimego wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Ciesząca się ogromnym uznaniem marka, zadba o dokładność pomiarów czasu podczas 75. jubileuszowego wyścigu kolarskiego. Nowoczesne technologie pozwolą rozstrzygnąć wyniki zarówno emocjonujących sprintów, jak i klasyfikacji generalnej. Szwajcarska precyzja dostępna będzie także dla wiernych kibiców. Specjalnie na tę okazję zaprojektowano zegarek Tour de Pologne, pochodzący z edycji specjalnej.


Marka Tissot jako oficjalny chronometrażysta rodzimego wyścigu kolarskiego Tour De Pologne.


Jak nietrudno się domyślić, opracowany z okazji wydarzenia, zegarek męski, odznacza się sportowym wyglądem, w którym nie zabrakło nawiązań do kolarstwa. Limitowany model doskonale wpisuje się w myśl przewodnią firmy "Innovators by tradition". Jest to bowiem zegarek sportowy, który został wyposażony w tachometr. Dzięki współdziałaniu sekundnika oraz opracowanej na tę okazję skali, w szybki i łatwy sposób odczytasz średnią prędkość poruszania się. Dodatkowy gadżet okaże się nieoceniony, gdy zechcesz oszacować czas, który jest Ci potrzebny do dotarcia na miejsce. Obecny w zegarku dokładny chronograf oraz datownik przydadzą się podczas dnia codziennego. Uzupełnieniem wysokiej funkcjonalności czasomierza jest wodoszczelność na poziomie 100 m, co pozwala bez obaw zanurzać go podczas kąpieli i klasycznego pływania.
Zegarek Tissot TOUR DE POLOGNE stylowy zegarek Tissot


Zegarek Tissot TOUR DE POLOGNE dekielek
Niezwykle dokładny mechanizm został zamknięty w designerskiej, unikatowej obudowie. Kompozycja jest utrzymana w odcieniach czerni i szarości, które nawiązują do przemierzanych przez kolarzy nawierzchni. Co więcej, na samej tarczy dostrzec można lekko chropowatą fakturę, będącą imitacją szosy. Wprawne oko zobaczy, że koperta zegarka Tissot Tour de Pologne stanowi imitację rowerowego koła. Przemyślane wysunięcie indeksów godzinowych w stronę wnętrza tarczy i delikatne oznaczenie minut są jednoznacznym nawiązaniem do rowerowych szprych. Ukłon w stronę rowerowej dynamiki można też dostrzec na zewnętrznej stronie koperty. Podłużne przyciski umieszczone z prawej strony przypominają dźwignię hamulca i przerzutki roweru szosowego, zaś złożona struktura koronki czasomierza imituje kasetę rowerową. Co więcej, wzór zamieszczony na wytrzymałym, silikonowym pasku stanowi nawiązanie do konstrukcji widelca. Zwieńczeniem limitowanej edycji jest dekielek zegarka, na którym widnieje napis "90 lat Tour de Pologne" otoczony przez rowerowe zębatki.


Zegarki Tissot charakteryzują się niezwykle estetycznymi zdobieniami, których nie mogło zabraknąć i tym razem. Kiedy odkryjesz już wszystkie nawiązania cieszące oko miłośnika kolarstwa, warto zwrócić uwagę na końcówkę wskazówki sekundnika. Litera "T" na niej zamieszczona jest oznaczeniem marki, zaś pełen logotyp ma swoje miejsce w górnej części cyferblatu. Tissot T-Race Cycling jest nie tylko zegarkiem kolekcjonerskim, ale i świetnym prezentem dla mężczyzn ceniących połączenie elegancji ze sportową dynamiką. Prosty design tarczy uzupełniony o trzy dodatkowe zegary doskonale prezentuje się na męskim nadgarstku. Rozbudowana, ale zgrabna koperta świetnie wygląda zarówno ze sportowym, jak i oficjalnym strojem.


Zegarek Tissot T111.417.37.441.09 TOUR DE POLOGNE


Pozwól by emocje doświadczone podczas kibicowania zostały z Tobą na dłużej!