Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Nowość! Tissot Heritage Visodate

17-10-2018

W zegarmistrzostwie nic nie bierze się z przypadku, a to pozwala przetrwać na rynku jedynie najlepszym. Dziś postanowiła przypomnieć o tym fakcie jedna z najbardziej uznanych marek świata, której początki sięgają w głąb XIX wieku. Nowe zegarki Tissot, bo o nich właśnie mowa, przypominają o wspaniałym dziedzictwie marki, stanowiącym fundament jej dzisiejszej pozycji. Zegarki Tissot Heritage Visodate nawiązują do popularnej serii z 1950 roku, cenionej wówczas za niezrównaną elegancję. Nowe, szwajcarskie zegarki w stylu retro bezsprzecznie podtrzymują tą tradycję, dumnie prezentując logo marki Tissot.

Klasyczny, męski zegarek Tissot T018.410.11.277.00 HERITAGE VISODATE AUTOMATIC na bransolecie typu mesh ze stali oraz kopercie również ze stali. Tarcza zegarka jest w białym kolorze z przejrzystymi indeksami.


Zarówno nowe modele, jak i cała kolekcja Tissot Visodate, wyraźnie różnią się od pozostałych serii marki. Powodem takiego stanu rzeczy jest sygnowanie odwołujących się do dziedzictwa modeli historycznym logiem marki. Klasyczne zegarki retro podparte tak bogatą historią, tak znanego producenta, z pewnością będą wspaniałym tematem dla miłośników zegarmistrzostwa. Najważniejszym elementem kolekcji Tissot Heritage Visodate jest jednak fakt, że niezależnie od tego kto je nosi, wyglądają one niezmiernie dobrze.

Zegarek Tissot T118.410.11.277.00 HERITAGE VISODATE


Zegarek Tissot T118.410.16.277.00 HERITAGE VISODATE

Jak można się spodziewać, elementów wspólnych jest tu znacznie więcej. Nowe zegarki Tissot Visodate łączy wspaniały design ich 40mm koperty, której sam rozmiar nie jest przypadkowy. Niegdyś taka średnica uznawana była za idealną dla męskiego nadgarstka i jest taka po dziś dzień, szczególnie jeśli potrzebny nam idealny zegarek do garnituru, którego przykładem będzie czarna wersja z tłoczonym skórzanym paskiem T118.410.16.057.00Tradycyjna, okrągła koperta nowych modeli urzeka swoją prostotą oraz pięknem, podkreślonym przez perfekcyjne detale, jak choćby sposób wykończenia uszu koperty. Nowe, szwajcarskie zegarki retro mogą przynieść radość każdego dnia, a przy tym sporą dawkę praktyczności. Zegarki Tissot Heritage Visodate w każdym wariancie zaopatrzono w datownik, a podczas codziennego użytkowania ochroni je nie tylko wysoka jakość wykonania, ale przede wszystkim materiałów jak szafirowe szkiełko przykrywające tarczę każdego z nich. W takim zestawieniu nie sposób powstrzymać się od noszenia go na co dzień, szczególnie w przypadku nad wyraz stylowej aranżacji przejrzystej, białej tarczy oraz gładkiego, jasnobrązowego paska w modelu Tissot T118.410.16.227.00.


Luksusowy, męski zegarek Tissot T118.410.16.057.01 HERITAGE VISODATE na skórzanym tłoczonym pasku w kolorze czarnym oraz kopercie ze stali w srebrnym kolorze. Tarcza zegraka jest w czarnym kolorze ze złotymi indeksami oraz wskazówkami.


Trudno przecenić także piękno vintageowych kopert, umieszczonych na bransolecie. Eleganckie zegarki Tissot Heritage naprawdę pięknie komponują swój kształt i sferyczne szkiełko z metalową bransoletą typu mesh. Tego rodzaju bransoleta jest nad wyraz wygodna i w przypadku nowych model, szczególnie dobrze wydobywa ich niemal biżuteryjne piękno. Zegarki Tissotpojawiły się w dwóch wariantach - z czarną tarczą w modelu Tissot T118.410.11.057.00 oraz białą w modelu Tissot T118.410.11.277.00.

Spośród wszystkich nowości, szczególną pozycję z pewnością zajmuje jednak Tissot Heritage Visodate T118.410.46.057.00. Ten przepiękny czasomierz o czarnej tarczy i gładkim, skórzanym pasku, obdarzono wyjątkowym designem. Szwajcarski zegarek w stylu retro otrzymał bowiem złotą, postarzaną kopertę, dzięki czemu użytkownik może dosłownie poczuć ducha połowy XX wieku, gdzie sięgają korzenie jego i pozostałych modeli Tissot Visodate.

Luksusowy zegarek Tissot T118.410.11.277.00 HERITAGE VISODATE na bransolecie mesh