Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300

Poznaj serię zegarków Tissot Chrono XL

14-06-2018

Zegarki Tissot od ponad 150 lat zachwycają jakością i elegancją, natomiast jako zegarki szwajcarskie cieszą się także zrozumiałym prestiżem. Dlatego też mamy przyjemność zaprezentować serię Tissot Chrono XL. Nie pierwszy raz w przypadku produktów tej marki mamy do czynienia z połączeniem elegancji i sportowego zacięcia. Już sama nazwa wskazuje na  fakt, iż jest to duży zegarek, natomiast chronograf nadaje mu wyraźnie sportowego charakteru.


Klasyczny, męski zegarek Tissot T116.617.36.097.00 CHRONO XL na skórzanym brązowym pasku oraz stalową, okrągłą kopertą w srebrnym kolorze. Analogowa tarcz zegarka jest w kolorze zielonym z subtarczami oraz datownikiem pokazującym dzień tygodnia. Wszystkie indeksy, wskazówki oraz oznakowania na tarczy są w kolorze beżowym.


Zegarki Tissot Chrono XL chronograph

Pomysłodawca serii jednoznacznie zaznacza, że Tissot Chrono XL skonstruowany został z myślą o klientach, którzy szukają szwajcarskiego chronografu z nutką oryginalności. Takim akcentem jest niewątpliwie wyjątkowy pasek  wykonany z podwójnej warstwy skóry, ze specyficznym mocnym przeszyciem. Najbardziej rzucającym się w oczy elementem pozostaje jednak wciąż  wyjątkowo duża koperta zegarka, która w przypadku modeli z kolekcji Chrono XL osiąga rozmiar 45 mm. To z kolei przesądza o tym, że zegarki z tej  serii są jednymi z największych spośród wszystkich modeli marki Tissot. 


Są to niewątpliwie zegarki stylizowane na retro -  wspomniane przeszycia paska, stonowane kolory, powłoka PVD z matowym  wykończeniem. Bardzo czytelne tarcze są dostępne w kolorach czarnym,  zielonym i niebieskim. Słuszność będzie miał ten, kto zauważy, że duża  koperta i przejrzysta tarcza w połączeniu ze skórzanym paskiem nasuwają  skojarzenia z zegarkiem typu „pilot”. Nie można jednak nie wspomnieć, iż  w kolekcji zegarków Tissot dostępne są także modele na bransolecie. 

Podsumowując tę krótką prezentację należy zaznaczyć to, na co uwagę zwraca sam producent. Otóż zegarki Tissot Chrono XL,  wykonane ze znamienitą, szwajcarską precyzją cieszą się wyjątkowo  satysfakcjonującą ceną. Świetna jakość, atrakcyjny wygląd i dobra cena –  cóż więcej trzeba?

Zegarki Tissot w stylistyce retro


Więcej modeli CHRONO XL: