POWRÓT01-06-2021

Walka ambasadora Vostok Europe - Marcina Tybury już 5 czerwca!

Marcin Tybura - ambasador marki Vostok Europe, już 5 czerwca zmierzy się z amerykańskim zawodnikiem Waltem Harrisem. Wygrana walka, pozwoli Polakowi dołączyć do 10 najlepszych zawodników UFC!


Marcin Tybura jako nowy ambasador marki Vostok EuropeWalka Marcina Tybury 5 czerwca!

Marcin Tybura może pochwalić się 8 wygranymi w UFC. Na swoim koncie posiada pokonanie byłego mistrza wagi ciężkiej Andreja Arłouskiego. Ponadto wygrał między innymi z takimi gwiazdami jak Ben Rothwell, Stefan Struve czy Greg Hardy. Polski zawodnik na pewno nie osiądzie na laurach i dołączy jeszcze niejedną wygraną do swojego bilansu. 

Marcin Tybura i walka 5 czerwca


 Marcin Tybura i walki MMA

Najbliższa okazja nadarzy się już 5 czerwca podczas spotkania z Waltem Harrisem - amerykańskim zawodnikiem walk sztuk mieszanych.  Ich walka będzie mieć miejsce na Gali UFC Fight Night w Las Vegas. Wygrana zawodnika z Uniejowa pozwoliłaby mu wejść do rankingu 10 najlepszych sportowców MMA.


Walki ambasadora marki Vostok Europe już nieraz zostały uznane za najlepszy event wieczoru. Specjalnie na dla nas - jako pierwszych w Polsce, udostępniono możliwość zobaczenia filmu promocyjnego zbliżające się wydarzenie. 

Ambasador marki Vostok Europe - Marcin Tybura


Zapraszamy do oglądania i 5 czerwca widzimy się przed telewizorami trzymając kciuki za Marcina Tyburę!Podobne strony