<<   POWRÓT 16-04-2021

Zegarek z dużą tarczą. Propozycje zegarków damskich i męskich

Każdy w dzisiejszych czasach chce być wyjątkowy i zauważalny pośród tłumuIndywidualizm wyrażamy między innymi przez ubiór. Jednym ze sposobów pokazania swojego temperamentu są niewątpliwie zegarki, których standardowe rozmiary znacząco powiększyły się na przestrzeni dziesiątek lat. Damskie i męskie zegarki z dużą tarczą są dziś niezwykle popularne. Producenci zapewniają bogaty asortyment, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź propozycje stylowych zegarków damskich z dużą tarczą oraz nietuzinkowych zegarków męskich z dużą tarczą.  

Zegarek męski Vostok Europe Energia Rocket Bronze Automatic to zegarek do zadań specjalnych. Wielka koperta o szerokości 48 mm zbudowana z brązu zaintryguje każdego, kto będzie miał z nim styczność. Producent postanowił wyposażyć wskazówki i indeksy w rurki z trytem, dzięki czemu odczyt godziny w całkowitej ciemności będzie możliwy nawet bez wcześniejszego naświetlenia. Sportowy charakter zegarka podkreśla obrotowy bezel służący do odmierzania czasu, a także wskaźnik rezerwy chodu znajdujący się pod indeksem na godzinie 12. 


Zegarek Vostok Europe Energia Rocket Bronze Automatic jest wodoszczelny do 300M, co czyni go rasowym zegarkiem do nurkowania. Za chód zegarka odpowiada mechanizm automatyczny, którego pracę koła balansu możemy obserwować przez otwór w tarczy, zwanyopen heart. Zegarek Vostok Europe Energia Rocket Bronze jest limitowany do 3000 sztuk. 


Zegarek Suunto Ambit3 Sport Coral to z kolei wyjątkowa oferta skierowana dla Pań. Szerokość koperty wynosi 51 mm, przez co odczyt z wyświetlacza LCD jest niezwykle łatwy. Grubość zegarka wynosi 15 mm, co również jest sporą wartością. Mimo swoich znacznych rozmiarów zegarek jest niezwykle lekki, jego masa wynosi zaledwie 81 gramów. Jest to wynik zastosowania wysokiej jakości tworzywa sztucznego, użytego do budowy koperty i paska. Konstrukcja koperty powoduje, że zegarek dobrze przylega do nadgarstkaDamski zegarek Suunto Ambit3 Sport Coral ma cechy wybitnie sportowe i posiada mnóstwo przydatnych funkcji, takich jak: GPS, kompas, pulsometr, alarmy i wiele innych. 

 


Zegarki damskie z dużą tarczą - modne propozycje o zróżnicowanej stylistyce 

Ciekawą propozycję dla miłośniczek zegarków z dużymi tarczami przygotowała firma Diesel. W ofercie znajdziemy zegarki z serii Diesel MS9, które będą idealnym wyborem na wakacje. Różnorodność kolorów, duży rozmiar i wodoodporność wynosząca 5 ATM to cechy, które powinien spełniać zegarek na lato.  

Innym modelem, na który warto zwrócić uwagęjest zegarek Vostok Europe Undine Chrono. Model ten jest dostępny w kilkunastu wariantach kolorystycznych. Wybór dotyczy nie tylko koloru tarczy, lecz także koloru koperty, bransolety bądź paska. Szerokość koperty w tym przypadku wynosi 39 mm, bez koronki i przycisków chronografu. Na tarczy znajdują się dodatkowe subtarcze stopera, podkreślające sportowy styl zegarka. Mechanizmem odpowiadającym za odliczanie czasu jest Seiko VK64, co gwarantuje długą, bezproblemową pracę zegarka. Obrotowy bezel i wodoszczelność na poziomie 200M to miły dodatek dla kobiet, które dużo pływają i nurkują. Zegarki Vostok Europe Undine Chrono kryją w sobie elegancję połączoną ze sportowym wyglądem. Wszystkie zegarki Vostok cenione są nie tylko za swój wyjątkowy design, ale też niezwykłą wytrzymałość. 


Niepowtarzalny styl Casio G-Shock powstał prawie 40 lat temu i do dziś jest synonimem niezwykłej wytrzymałości. Producent przewidział również kolekcję dla kobiet, które lubią wyzwania. Mimo swego sportowego stylu zegarki Casio G-Shock przełamują konwenanse dotyczące ubioru i dodatku do niego, jakim jest zegarek. Nikogo nie dziwi już połączenie zwiewnej sukienki i zegarka Casio G-Shock na nadgarstku. Ciekawym modelem jest niewątpliwie zegarek G-Shock Casio S-Series Step Tracker. Zegarek jest dość duży i solidny. Czas możemy odczytać za pomocą wskazówek, a także poprzez widok na wyświetlaczu LCD. Dodatkowo zegarek posiada funkcję krokomierza. Dane o przebytym dystansie uzyskujemy poprzez połączenie zegarka ze smartwatchem za pomocą systemu bluetooth. Model G-Shock Casio S-Series Step Tracker dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych. 

 


Zegarek męski z dużą tarczą - modele eleganckie i sportowe 

Jedną z najbardziej popularnych firm produkujących zegarki z dużą tarczą jest Diesel - modowa marka, której korzenie sięgają lat 80-tych. Od ponad dwudziestu lat Diesel kojarzy się konsumentom również z nietuzinkowymi zegarkami. Niezwykle popularnym modelem w portfolio producenta jest model Diesel MR DADDY 2.0. To, co wyróżnia ten model to niewątpliwie wielkość koperty wynoszącabagatela57 mm oraz mnogość subtarcz i przycisków. Zegarek został wyposażony w chronograf oraz trzy zegary, które możemy przyporządkować do różnych stref czasowych. Diesel MR DADDY 2.0 to kwintesencja stylu marki Diesel, z pozoru surowego, lecz niestroniącego od mnogości industrialnych dodatków. 


Kolejnym przykładem męskiego zegarka z dużą tarczą jest zegarek Suunto Traverse Slate. Model ten powstał w Finlandii - kraju, który słynie z produkcji wysokiej jakości urządzeń elektronicznych. Zegarek Suunto Traverse Slate to niezwykle wytrzymały czasomierz z wieloma funkcjami, przydatnymi w sporcie i życiu codziennym. Za pomocą tego zegarka możemy między innymi zbadać swój puls, zmierzyć przebytą odległość, sprawdzić prognozę pogody i uzyskać pomoc w wielu innych sytuacjach. Dodatkowym atutem zegarka Suunto Traverse Slate jest jego wodoszczelność wynosząca 100M. Zegarki Suunto wybierane są przez amatorów i profesjonalistów.