Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT22-07-2020

Nowa kolekcja zegarków Casio Baby-G G-MS

Nowości w ofercie marki Casio od zawsze wzbudzały ciekawość i emocje miłośników zegarmistrzostwa. Tym razem nowe zegarki pojawiły się w kolekcji Baby-G skierowanej do najbardziej wymagających kobiet. Ich japońska premiera odbyła się w pierwszym kwartale tego roku, a od dziś znalazły swoje zaszczytne miejsce na stronie naszego sklepu. Przedstawiamy świeże, najnowsze i niepowtarzalne modele Casio Baby-G G-MS!


Nowe zegarki Baby-G G-MSStylowe i wytrzymałe zegarki dla kobiet

Zapoczątkowana w 1994 roku seria Baby-G ma przed sobą wyjątkowo trudne zadanie.Jej celem jest dostarczenie na rynek kobiecych czasomierzy, zbudowanych na tym samym koncepcie co zegarki G-SHOCK – absolutnej wytrzymałości. Zmniejszenie rozmiaru i troska o doskonałą stylistykę zdaje się kłócić z wysoką wodoszczelnością i odpornością na wstrząsy, ale dla japońskich inżynierów nie ma rzeczy niemożliwych.
Wytrzymałe zegarki Baby-G G-MS dla kobiet
Stylowe zegarki Baby-G dla kobiet
Nowe zegarki Baby-G G-MS stworzone są bowiem z myślą o współczesnych kobietach, które łączą aktywność i elegancki styl. Ich charakterystyczną cechą jest połączenie lekkości, małego rozmiaru i solidności. Koperta o średnicy 39 mm doskonale układa się na kobiecym nadgarstku, nie tracąc przy tym nic na funkcjonalności. We wnętrzu znalazło się nawet miejsce na mechanizm solarny oraz zastosowanie technologii chroniących go przed wstrząsami i upadkiem. Nowe modele Casio Baby-G reprezentują 3 kompozycje kolorystyczne: mleczna biel ze srebrem MSG-S500- 7AER, zestawienie czerni i różowego złota MSG-S500G-1AER oraz biało-złoty MSG-S500G-7AER.


Zegarki Baby-G – design przyszłości

Nowe zegarki Baby-G to najlepszy dowód, że nowoczesne technologie i moda mogą stanowić doskonałe połączenie. Pierwszy rzut oka na Baby-G G-MS ujawnia ich charakterystyczną, bardzo techniczną konstrukcję. Ostra, wyrazista, metaliczna - wręcz mechaniczna linia koperty - nie odbiera jej jednak ozdobnych walorów. Naprzemiennie szczotkowane i polerowane powierzchnie przykuwają wzrok, igrając ze zmysłami mamionymi przez naprzemienne przejścia od matowości do lustrzanego odbicia. Niemniej ciekawie w nowych zegarkach Baby-G prezentuje się też tarcza. Samodzielnie osadzone indeksy dają wrażenie trójwymiarowości, a ich piramidalne wykończenie wprowadza dodatkową porcję zamieszania odbijającym się światłem. Centralny okręg tarczy, choć monokolorystyczny, wykonano metodą szlifu słonecznego, który nadaje jej delikatnego i przyjemnego połysku. Całość prezentuje się bardzo harmonijnie, szczególnie z osłoniętą, zakręcaną koronką, w kształcie oktagonu.
Zegarki Baby-G – design przyszłościJapońska jakość wykonania nowych G-MS Baby-G

Japońska jakość wykonania zegarków Baby G
Wspaniały wygląd i nowoczesny mechanizm to jeszcze nie wszystkie walory jakie oferują zegarki damskie Baby-G. Równie imponująca jest niezwykła jakość materiałów zastosowanych do ich produkcji. Wysokiej jakości stal chirurgiczna pokryta powłoką PVD jest odporna na zarysowania oraz utratę koloru. Kopertę wykonano wykorzystując najnowszą technologię umożliwiającą szczelne połączenie metalu i specjalnego tworzywa żywicznego.


Zalety tego drugiego, ujawniają się natychmiast po wzięciu do ręki paska modeli Baby-G G-MS. W porównaniu do zwyczajnych tworzyw sztucznych, żywiczny materiał jest znacznie przyjemniejszy dla naszej skóry i znacznie odporniejszy na uszkodzenia. Świadectwem jakości jest z pewnością możliwość wydłużenia gwarancji do 6 lat i to na wszystkie zegarki Casio. Jeśli chcesz poznać inne zalety, jakie oferują zegarki Casio Baby-G, zajrzyj do poświęconej im kategorii.
Japońska jakość wykonania zegarków G-MS

Zobacz nowe modele Casio G-MS Baby-G: