Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Generation Baby-G - spełniaj swoje marzenia!

22-11-2019

Baby-G to jedna z najpopularniejszych serii zegarków damskich. Czasomierze słyną ze swojej niezwykłej wytrzymałości i niezawodności. Nie dziwi więc, że to właśnie Zuzanna Kijanowska została nową ambasadorką tej marki. Jej pasja oraz wytrwałość może stać się źródłem inspiracji dla wielu kobiet. Dwukrotna mistrzyni Polski w pole dance reprezentuje wszystkie najważniejsze wartości Generation Baby-G.

Nowa ambasadorka Baby-G - Zuzanna KijanowskaCo łączy Baby-G i Zuzannę Kijanowską?

Pole dance od kilku lat zdobywa coraz większą popularność wśród kobiet. Akrobatyczne wariacje wzbudzają podziw lekkością, a także subtelnością ruchów. Siła łączy się tutaj z pewnością siebie i kobiecą zmysłowością. Jak w każdym sporcie, trzeba wykazać się zacięciem oraz mocnym charakterem. O tym wie doskonale Zuzanna Kijanowska — dwukrotna mistrzyni Polski Pole Dance. Sportsmenka przeszła długą drogę do sukcesu.

Wielokrotnie musiała przedrzeć  się przez stereotypowe opinie mówiące, że pole dance nie ma nic wspólnego ze sportem. Zawodniczka, jednak się nie poddała. Dziś pokazuje, że warto dążyć do wyznaczonych przez siebie celów. Jak sama mówi: "na każdym kroku udowadniam, że mam siłę i determinację, aby realizować marzenia". Podobne przesłanie niesie Generation Baby-G, które wspiera kobiety w ich dążeniu do samorealizacji.
Baby-G oraz Zuzanna KijanowskaBaby-G - pierwszy krok do realizacji marzeń

Zegarek baby-g w białym kolorze z różową tarczą
W codziennej drodze pomoże nam step tracker, czyli krokomierz. Na bieżąco możemy mierzyć przebyty dystans oraz ilość spalonych kalorii, dodatkowo motywując się do realizacji planu aktywności. Funkcja pozwala wyznaczyć dzienny target ilości kroków, którego osiąganie zbliży nas do sportowego celu. Podczas biegania, czy treningu na siłowni sprawdzi się precyzyjny stoper z dokładnością do 1/100 sekundy. Niezwykle przydatnym dodatkiem okaże się funkcja „znajdź telefon”. Sygnał dźwiękowy w ułamku sekundy nakieruje nas na lokalizację zgubionego urządzenia.


O zaplanowanych czynnościach przypomni nam wbudowany alarm. Z kolei mapa stref czasowych będzie niezbędna podczas podróży lub w kontaktach z bliskimi, mieszkającymi w innym kraju. Producenci zegarka Baby-G zadbali także o komfort użytkowania. Dostępny w czasomierzach moduł Bluetooth pozwala połączyć urządzenie ze smartfonem. Dzięki aplikacji zsynchronizujemy czas oraz skorzystamy z dodatkowych funkcji z poziomu zegarka.
Komfortowy w użytkowaniu czarny zegarek Baby-G Baby-G BSA-B100 - niezawodność na co dzień

Zegarek Baby-G w czarnym kolorze
Baby-G  stanie się naszym stałym towarzyszem – wspierając nas zarówno w codziennych obowiązkach, jak i podczas sportowych aktywności. Każdy model wyposażony jest w system antywstrząsowy. Solidna konstrukcja z tworzywa sztucznego zapewnia wytrzymałość czasomierzy w zróżnicowanych warunkach. Tym samym zegarek sprawdzi się podczas kąpieli nad jeziorem lub wizyty na basenie.Dołącz do Generation Baby-G!

Generation Baby-G zrzesza kobiety, które chcą realizować się na wielu polach życiowych. Zegarki tej serii cechują się nie tylko siłą, ale także subtelnym wyglądem. Szeroka gama kolorów, w których występują modele, pozwala wybrać swój wymarzony zegarek. Ciekawy design sprawia, że czasomierze będą świetnym dodatkiem do codziennych stylizacji. Tym samym Baby-G idealnie odpowiada na potrzeby współczesnych kobiet. Od teraz każdej z nas starczy czasu na pracę, wypoczynek i sportowe szaleństwo!


Zobacz serię zegarków Baby-G BSA-B100: