Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT03-11-2017

Nowy Baby-G Step Tracker

Kreując nowe trendy wśród sportowych serii, marka Casio odświeżyła właśnie wygląd swoich damskich zegarków. Stworzyła nowe Baby-G Step Tracker dedykowane osobom, które chcą zadbać o aktywny tryb życia. Połączenie idealnej na co dzień funkcjonalności z nowoczesnym designem robi wrażenie!Stylowy zegarek sportowy

Pięć siostrzanych modeli Casio Baby-G reprezentuje różne wariacje kolorystyczne wykorzystujące energetyczne odcienie limonki, malinowego różu oraz tradycyjnej bieli i czerni. Dwa pierwsze idealnie oddają sportowy charakter zegarków. Pozostałe będą bardziej uniwersalne podczas dopasowywania do różnego rodzaju ubioru.

Nie tylko kolorystyka zegarków Baby-G została odświeżona. Producent „odchudził” kopertę zegarków, czyniąc ją bardziej zgrabną i kobiecą. Efektem tego zabiegu jest też lepsze dopasowanie jej do kobiecego nadgarstka.

Zegarek Baby-G Casio BGS-100-9AER Baby-G Step Tracker


Kolorowa kolekcja damskich zegarków Casio Baby-G Step Tracker.


Zegarek jako trener osobisty

Zegarek Baby-G Casio BGS-100GS-1AER Baby-G Step Tracker

Nowy zegarek sportowy Casio Baby-G Step Tracker wzbogacono o funkcję krokomierza. To kluczowa funkcja serii BGS-100. Dlaczego? Dzięki niej zegarek zadba o Twoją aktywność fizyczną każdego dnia i uchroni przed siedzącym trybem życia. Jak to możliwe?

Odliczanie kroków rozpoczyna się automatycznie za każdym razem, gdy zegarek wykryje ruch. Umieszczony na czytelnej tarczy zegarka mały wyświetlacz cyfrowy pokaże ilość przebytych kroków przy użyciu jednego przycisku. Baby-G Step Tracker umożliwi wyznaczenie dziennego celu i wygodne śledzenie postępów na procentowej skali.Zegarek z alarmem

Jeżeli Twój zegarek z krokomierzem wykryje brak ruchu przez dłuższy czas, poinformuje Cię o tym sygnałem dźwiękowym i informacją na wyświetlaczu. Nowe zegarki sportowe Casio Baby-G stały się świetnym narzędziem wspierającym Twoje codzienne dążenie do zdrowego stylu życia. Alarm zadzwoni również rano i nawet do 5 razy w ciągu dnia, by przypomnieć o ważnych sprawach w odpowiednim czasie.

Zegarek Baby-G Casio BGS-100-7A2ER  Baby-G Step TrackerZegarek do biegania

Zegarek Baby-G Casio BGS-100-7A1ER  Baby-G Step Tracker

Oprócz krokomierza w nowym zegarku sportowym Baby-G nie zabrakło oczywiście precyzyjnego stopera i timera. Niezwykle przydatne podczas treningu będą odmierzać całkowity czas ćwiczeń oraz czasy okrążeń. W pamięci zegarka zawsze odczytasz ostatnie 30 wyników.


Połączenie wszystkich praktycznych rozwiązań z unikalnym i elastycznym designem zegarków Casio Baby-G Step Tracker nie pozostawiają wątpliwości - nowe Casio to idealne zegarki dla każdej aktywnej i stylowej kobiety.

Sportowe, damskie zegarki Casio Baby-G Step Tracker w dwóch unikalnych kolorach- biało-zielonym oraz czarno-zielonym.