Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Powłoka PVD w zegarkach

28-11-2018

PVD to metoda nakładania specjalnej powłoki na metal. Ma ona nadać zegarkowi odpowiedniego wyglądu. Cały proces przeprowadzany jest w beztlenowych komorach wysokociśnieniowych, w bardzo wysokiej temperaturze. Dzięki temu powstaje gładka, błyszcząca powłoka. Jest ona twardsza od złota i bardziej odporna na ścieranie. Metoda wykorzystywana jest między innymi do złocenia kopert i bransolet. Zegarki pokryte złoceniem wykonanym metodą PVD nie będą się ścierać przez minimum 5 lat.

Zegarek marki Lorus pokryty powłoką PVD.


Zegarki pozłacane 

Pozłacany zegarek od marki Timex
Pozłacane zegarki to modele wykonane ze stali szlachetnej, która dzięki technice PVD zyskuje złoty kolor. Technologia PVD wykorzystywana jest powszechnie przez wielu producentów zegarków, m.in. Adriatica, Atlantic, Pierre Ricaud, Anne Klein czy Lorus.


Elegancki, damski zegarek Timex T2N598 Originals Mesh na stalowej bransolecie typu mesh oraz kopertą wykonanych ze stali z powłoką PVD w złotym kolorze. Analogowa tarcza zegarka jest w złotym kolorze ze złotymi wskazówkami jak i indeksami.Elegancki, damski zegarek Lorus RG204KX9 na stalowej bransolecie pokrytej PVD w złotym kolorze oraz kopercie z mosiądzu z powłoka PVD również w złotym kolorze. Analogowa tarcza jest w białym kolorze ze złotymi indeksami jak i wskazówkami w postaci cienkich kresek.Wielofunkcyjny, męski zegarek Orient FEU07004UX Classic Automatic na bransolecie jak i kopercie ze stali z powłoka PVD w złotym kolorze. Analogowa tarcza zegarka jest złoto czarna z wieloma użytecznymi funkcjami jak: datownik czy wieczny kalendarz. Wskazówki jak i indeksy są w złotym kolorze.

FILTRY0