Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Edycje limitowane

13-06-2018

Wiele marek zegarków wprowadza edycje limitowane związane z jakimś wydarzeniem czy ze sportowcem. Niektóre modele zegarków wypuszczane są również jako jubileuszowy prezent marki dla jej klientów.
Limitowany zegarek Atlantic
Do najpopularniejszych edycji limitowanych można zaliczyć zegarki Atlantic Worldmaster.


Luksusowy, męski zegarek Atlantic 53754.41.93R Worldmaster The Original Automatic Incabloc na skórzanym pasku z kopertą wykonaną ze staliw  srebrnym kolorze. Tarcza zegarka jest zółta z fioletowym okręgiem na którym są indeksy w złotym kolorze. Wskazówki zegarka są w złotym kolorze.          Luksusowy, męski zegarek Atlantic 52951.41.21R Worldmaster 1888 Lusso Limited Edition na skórzanym, brązowym pasku z kopertą wykonaną ze stali w srebrnym kolorze. Tarcza zegarka jest srebrna z open heart oraz jedną subtarczą na godzinie szóstej. Wskazówki jak i indeksy są w kolorze różowego złota.            Luksusowy, męski zegarek Atlantic 52757.41.61R Worldmaster 1888 Lusso Limited Edition na skórzanym pasku w czarnym kolorze z kopertą w srebrnym kolorze wykonaną ze stali. Tarcza zegarka jest w czarnym kolorze z open heart na godzinie dwunastej. Wskazówki oraz indeksy są w kolorze różowego złota.


Dużo zegarków w edycjach limitowanych można znaleźć również w kolekcjach marki Tissot. Również inna szwajcarska marka ma w swojej ofercie zegarek limitowany - Doxa Into the Ocean.
Limitowany zegarek Doxa


Luksusowy, męski zegarek Doxa 707.10.191.10 Into the Ocean na bransolecie oraz kopercie ze stali w srebrnym kolorze. Bezel zegarka jest czarny tak samo jak tarcza. Tarczę okala niebieski okrąg. Na giloszowanej tarczy znajduję się datownik na godzinie trzeciej. Wskazówki jak i indeksy są w białym kolorze.            Sportowy, męski zegarek Tissot T095.417.17.037.00 QUICKSTER HOCKEY SUR GLACE na kauczukowym pasku w czarnym kolorze z okrągłą kopertą wykonaną ze stali w srebrnym kolorze. Bezel okalający białą tarczę zegarka jest niebieski. Analogowa tarcza posiada trzy subtarcze oraz datownik na godzinie czwartej. Wskazówki jak i indeksy są w białym kolorze z czerwoną wskazówką sekundnika.            Luksusowy, męski zegarek Doxa D127SBO Into the Ocean na bransolecie oraz kopercie ze stali w srebrnym kolorze. Bezel zegarka jest czarny tak samo jak tarcza. Tarczę okala pomarańczowy okrąg. Na giloszowanej tarczy znajduję się datownik na godzinie trzeciej. Wskazówki jak i indeksy są w białym kolorze z pomarańczową wskazówką sekundnika.