Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

1 miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych OPINEO 2020!

19-10-2020

Veni, Vidi, Vici – zegarek.net po raz trzeci z rzędu najlepszym sklepem internetowym w Polsce!

Co jakiś czas zdarzają się chwile, w których życie weryfikuje słuszność naszych codziennych poczynań. Dziesiątki ludzi i tysiące godzin ciężkiej pracy, złączone w jednym miejscu, jednym wspólnym marzeniem, o dokonaniu czegoś naprawdę wielkiego... To właśnie dziś nastał dla naszej firmy ten wyjątkowy moment, w którym przekonujemy się jaki smak ma owoc naszej codziennej pracy i... dziękujemy... bo bez was to nigdy nie mogłoby się przecież udać. Z przyjemnością informujemy, że po raz trzeci z rzędu ekipa zegarek.net, zdobyła pierwsze miejsce w rankingu sklepów internetowych, prowadzonym przez serwis opineo.pl!


Ranking sklepów w serwisie opineoKlienci nie mieli wątpliwości - ZEGAREK.NET najlepszym sklepem z zegarkami w Polsce! 

Głównym atutem rankingu stworzonego przez portal OPINEO.pl jest fakt, że o zwycięstwie decydują tylko i wyłącznie głosy Klientów. Żywiąc przekonanie, że w naszej firmie sprzedajemy przede wszystkim zadowolenie, każdego dnia próbujemy sprawić, by każda transakcja dokonana na stronie ZEGAREK.NET przynosiła naszym klientom radość i satysfakcję. Wierzymy, że to właśnie dzięki takiemu myśleniu, Wasze zadowolenie powraca do nas w postaci tylu pozytywnych komentarzy. 


Niezależnie od ceny zegarka czy ilości zamówień, każda opinia na nasz temat jest dla nas równie ważną wskazówką - jak stawać się jeszcze lepszym. Szczerym wzruszeniem napawa nas również fakt, że trzy razy z rzędu potwierdziliście słuszność obranej przez nas ścieżki. Choć tytuł najlepszego sklepu internetowego z zegarkami w Polsce napawa nas radością, to jednocześnie sprawia, że czujemy się jeszcze bardziej zobowiązani do dalszego polepszania przygotowanej przez nas oferty.
zegarek.net jako najlepszy sklep w Polsce!Szczególne wyróżnienie w szczególnych czasach 

Warto podkreślić, że pierwsze miejsce w rankingu sklepów internetowych, jest dla nas naprawdę wyjątkowe. Serwis OPINEO.pl nagradza sklepy z podziałem na 15 branż, z których każda rządzi się swoimi prawami. Jak jednak podkreśla sam organizator, firmy w kategorii zegarki i biżuteria, miały w tym roku wyjątkowo trudne zadanie. To właśnie nasz sektor najmocniej odczuł zawirowania wywołane przez pandemię COVID-19, co jeszcze bardziej podniosło prestiż zwycięstwa. Sklep internetowy ZEGAREK.NET został doceniony przede wszystkim za doświadczenie, szeroką i rozpoznawalną ofertę, a także przychylność wobec klienta. Oraganizatorzy rankingu o sklepie ZEGAREK.NET napisali:

"Zwycięskie sklepy cieszą się zaufaniem klientów. Pierwsze miejsce na podium utrzymał zeszłoroczny lider kategorii – sklep Zegarek.net. 15 lat na rynku, najsłynniejsze marki w ofercie, 100 dni na zwrot oraz darmowa dostawa bez względu na wartość zakupu – nic dziwnego, że Zegarek.net już kolejny rok z rzędu utrzymuje się na czele podium. Klienci najbardziej cenią sklep za szybką i profesjonalną realizację zamówień, ogromny wybór towaru oraz konkurencyjne ceny. To dzięki temu Zegarek.net cieszy się średnią ocen na poziomie 4,94 oraz 100% wskaźnikiem poleceń."

Cieszymy się, że w tych wyjątkowo dla nas niespokojnych czasach udaje nam się, zachować wszystkie wypracowywane przez lata atuty. Średnia ocen 4,94 i wskaźnik poleceń na poziomie 100%, wyliczone na podstawie ponad 6000 opinii, zdają się potwierdzać z resztą opinię organizatora.Dziękujemy i prosimy o jeszcze! 

Choć każdego dnia staramy się jeszcze mocniej, sklep internetowy zegarek.net nie mógłby się rozwijać bez waszych komentarzy. To dzięki waszym opiniom mamy motywację do dalszego działania, a także skuteczne wskazówki do tego, jak stawać się jeszcze lepszym. Całym sercem dziękujemy za wszelkie dotychczasowe oceny naszej firmy zapewniając, że nigdy nie będą nam one obojętne. Jednocześnie prosimy Was o dalsze opiniowanie naszej pracy, bo to one sprawiają, że możemy stawać się jeszcze lepsi.