Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Certyfikowana Certina DS-8 dla niej

27-12-2018

Zegarki damskie Certina od lat stanowią obiekt pożądania stylowych kobiet. Jako nieliczne łączą w sobie urzekające, dopracowane wzornictwo i szwajcarską jakość pomiaru czasu. I choć cała marka cieszy się niekwestionowanym poważaniem, na specjalną uwagę zasługuje nowa linia dla kobiet Certina DS-8. Co wyróżnia ją spośród innych? Zegarki to certyfikowane chronometry odznaczające się urzekającą estetyką i niespotykaną wśród innych zegarków luksusowych wytrzymałością.Zegarek z piękną tarczą na specjalne okazje

Elementem charakterystycznym dla serii DS-8 jest tarcza, która może przypominać tygrysie prążki. Jednak to nie tylko wzór buduje niesamowite wrażenie estetyczne. Nie bez znaczenia pozostają użyte do jej wykończenia materiały, a te nie odbiegają od najwyższych światowych standardów. Luksusowe zegarki powstały z użyciem masy perłowej, która wypełnia niemalże monochromatyczne cyferblaty, na których wspomniane prążki nieśmiało malują się na jaśniejszym tle. Drugim z wariantów dostępnych w kolekcji jest antracytowa tarcza, w której srebro przeplata się z czernią. W jej wykończeniu został zastosowany brokat dodający lekkiego połysku i rozjaśniający kompozycję.

Damski zegarek Certina C033.051.22.118.00 DS-8 z piękną tarczą na specjalne okazje.


Certyfikowany damski chronometr Certina C033.051.22.088.00 DS-8 z urzekającą estetyką i piękną tarczą.

W zegarkach Certina nie mogło zabraknąć zarówno ponadczasowego srebra, jak i modnego różowego złota. Właśnie dlatego czasomierze dostępne są zarówno w wersji mono, jak i bikolor. Jednak to panie zdecydują, które z zestawień najlepiej wpasuje się w ich gusta. W ofercie znajdą zarówno niemalże monochromatyczny model C033.051.11.118.00, będący kultem minimalizmu, jak i wystawny zegarek C033.051.22.088.00, w którym dwukolorowa bransoleta łączy się z antracytową tarczą, a nawet model C033.051.22.118.00 łączący niemalże gładką tarczę ze zjawiskową bransoletą.


          


Innowacyjne rozwiązania serii Certina DS-8

Na samym początku warto podkreślić, że każdy czasomierz z serii Certina DS-8 to zegarek certyfikowany. Testy C.O.S.C., którym został poddany zegarek przez 16 kolejnych dni obejmują nie tylko zmiany jego położenia, ale także panującej temperatury, podczas których oceniany był pod kątem aż 7 wskaźników! Badania prowadzone w szwajcarskim instytucie dowiodły, że tolerancja błędu pomiaru to jedynie 10 sekund na przestrzeni roku. Nic dziwnego, że zastosowane rozwiązania uznawane są za dowód najwyższej jakości zegarmistrzowskiego kunsztu.

Elegancki zegarek Cetina C033.051.11.058.00 DS-8 z piękną tarczą w srebrne jak i czarne tygrysie prążki zrobione z masy perłowej oraz brokatu.


Kobiecy zegarek Cetina C033.051.22.088.00 DS-8 z piękną czarną tarczą w tygrysie prążki zrobioną z masy perłowej oraz brokatu.
Jednak to nie koniec innowacji, którymi szczyci się kolekcja. DS w jej nazwie to nic innego jak autorski system zabezpieczeń, który zwiększa wodoszczelność nie tylko koperty zegarka, ale i koronki, będącej częścią spychaną na dalszy plan przez wielu producentów. Technologia uzupełniona o szafirowe szkiełko uzyskujące aż 9 punktów w skali Mohsa jest zestawieniem idealnym. Doceniają je nie tylko branżowi znawcy, ale i panie kochające swoją swobodę. Nie od dziś wiadomo, że najważniejsza jest funkcjonalność zegarka, a wodoszczelność 10 bar pozwala na jego swobodne, nawet długotrwałe zanurzanie.Luksusowy zegarek dla niej

Seria Certina DS-8 z impetem łamie stereotyp luksusowego zegarka dla niej, który prócz doskonałego wyglądu nie ma do zaoferowania zbyt wiele. Ewenement na rynku wskazuje, że każda z eleganckich kobiet, wprost ze spotkania może udać się na basen, bez obaw o uszkodzenie najwyższej klasy biżuterii. Nie sposób bowiem ukryć, że modele z nowej serii to coś więcej niż czasomierze. Stylowe bransolety stworzone z niewielkich, gęsto rozmieszczonych ogniw, smukłe wskazówki oraz klasyczne, nienachalne indeksy godzinowe w postaci kropek są przejawem wysublimowanego gustu i doskonałego wyczucia mody. Zastosowanie uniwersalnych wzorców wzbogaconych funkcjonalnym datownikiem sprawiło, że kolekcja Certina DS-8 nie ma sobie równych. Doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, a prestiż marki i trwałość charakterystyczna dla szwajcarskiego wykonania sprawią, że stanie się prezentem służącym przez długie lata niezmiennie dobrze.

Niezwykły zegarek Certina C033.051.22.118.00 DS-8 z mieniącą się tarczą z masy perłowej i stalowej bransolety oraz koperty w kolorze srebra i złotego różu.


Polecane modele: