Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Certina z diamentami

04-01-2019

Nowa seria DS Action Lady od renomowanej szwajcarskiej marki Certina łamie wszelkie ograniczenia dotychczas towarzyszące klasycznym zegarkom. Dzięki zastosowaniu autorskich, innowacyjnych technologii łączy w sobie niezwykle kobiecy design z najwyższą jakością pomiaru czasu i wytrzymałością, której nie powstydziłyby się nawet czasomierze sportowe. Niekwestionowaną unikatowość serii podkreśla wodoszczelność 200 metrów niespotykana w żadnych innych zegarkach damskich o eleganckim looku.

Klasyczny zegarek Certina C032.051.22.036.00 z kwarcowym mechanizmem oraz stalową kopertą i bransoletą w kolorze srebra oraz różowego złota.Zegarek z diamentami, który zapiera dech w piersiach

Niepowtarzalna estetyka unikalnej kolekcji Action Lady powstała przez kooperację ponadczasowych wzorców z dynamiczną linią zaczerpniętą z modeli sportowych. Idealne harmonia stworzona przez doskonale dopełniające się elementy, które dla wielu stanowią swoje zaprzeczenia, doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas wystawnych przyjęć.


Zegarek z diamentami zamieszczonymi w miejscu godziny dwunastej stanowi doskonałą alternatywę dla biżuterii. Co ciekawe, nie są one jedynym elementem wyróżniającym się na tarczy. Uwagę przykuwają także strzeliste indeksy godzinowe przypominające ostrosłupy. Symetryczne ułożenie oraz dynamiczna forma stanowią złoty środek pomiędzy elegancją, a designem dla aktywnych. Nie bez znaczenia dla kompozycji pozostaje stylowa bransoleta złożona z delikatnych, bardzo obiecych ogniw, które nie tylko doskonale się prezentują, ale przede wszystkim wygodnie noszą.

Kobiecy zegarek Certina C032.051.11.056.00 z czarną tarczą i srebrną stalową kopertą oraz klasyczną bransoletą.


Elegancki, damski zegarek Certina C032.051.11.036.00 z białą tarczą i srebrną stalową kopertą oraz klasyczną bransoletą.

Seria DS Action Lady pozwala każdej z pań znaleźć coś dla siebie. Miłośniczki modnych wykończeń zakochają się w czarnej tarczy zegarka oznaczonego numerem C032.051.11.056.00, te stawiające na monochromatyczną klasykę wybiorą C032.051.11.036.00, zaś czasomierz C032.051.22.036.00 łączący w sobie srebro i różowe złoto zostanie zauważony przez panie doceniające wyraziste połączenia.Funkcjonalność nie tylko na co dzień

Certina DS Action Lady skutecznie odczarowała wizję eleganckiego zegarka, którego noszenie wiąże się z zachowaniem wszelkich dostępnych środków ostrożności. Od teraz zapierający dech w piersiach design o wyróżniającym się diamentowym wykończeniu, idzie w parze z wytrzymałością. Wodoszczelność 20 barów sprawia, że nic nie stoi na przeszkodzie, by wystawne przyjęcie zakończyło się wizytą w basenie. Z kolei odporne na zarysowania szkiełko uzyskujące 9 na 10 punktów w skali Mohsa ochroni luksusowy zegarek damski przed przypadkowymi uderzeniami.
Zegarek Certina C032.051.16.296.00 DS Action Lady Diamonds


Za funkcjonalnością znacznie wykraczającą poza codzienne standardy stoi między innymi autorski system DS. Podwójne zabezpieczenie obejmujące zarówno koronkę, jak i samą kopertę zostało opracowane przez firmę Certina, by woda nie stanowiła żadnych ograniczeń dla wymagających użytkowników. W momentach, gdy woda będzie pozostawała z dala od Twojego nadgarstka, z pewnością docenisz wygodną bransoletę oraz poręczny datownik ładnie wkomponowany w harmonijną tarczę.


Certyfikowany damski chronometr

Zegarek Certina C032.051.11.056.00 DS Action Lady Diamonds
Choć każdyzegarek szwajcarski ceniony jest za niezawodność pomiaru czasu, dopiero certyfikowane chronometry, takie jak modele z serii Certina DS Action Lady, odznaczają się minimalnym błędem pomiarowym nieprzekraczającym 10 sekund w skali roku. Uzyskany po przeprowadzeniu licznych badań laboratoryjnych certyfikat C.O.S.C. stanowi najlepsze potwierdzenie ich jakości i dokument, którym mogą pochwalić się nieliczne z dostępnych na rynku modeli.


Gustowny zegarek Certina DS Action Lady stanowi doskonały podarek dla aktywnych kobiet, które nigdy nie rezygnują z eleganckiego wyglądu. Ponadczasowe wzorce wzbogacone o dynamiczny, sportowy pazur przypadną do gustu każdej z pań poszukujących oryginalnych rozwiązań.

Polecane modele: