Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Kultowa Festina Chrono Bike - nowa odsłona 2020.

30-06-2020

Kiedy stajesz na czele peletonu, nic nie może być pozostawione przypadkowi. Tą prostą zasadę szczególnie dobrze zna tak utytułowany zawodnik jak Richard Virenque. Jako prawdziwy mistrz jazdy po górach i wielokrotny zdobywca medali Tour de France udowodnił, że wie czego prawdziwy mężczyzna potrzebuje do osiągnięcia sukcesu. W sporcie niezmiernie ważną rolę odgrywa czas, dlatego stale rosnącą popularnością cieszą się zegarki sportowe. Ze względu na to, że muszą one spełniać pewne wymogi, producenci czerpią z doświadczenia takich legend jak Richard Virenque, który jest ambasadorem wyjątkowej kolekcji Festina Chrono Bike! Jako wieloletni kolarz zespołu Festina, Richard Virenque nadaje się do tej roli jak mało kto i nawet po zakończeniu kariery, jego ciężka praca wydaje owoce w postaci nowych, jeszcze bardziej dopracowanych modeli Festina Chrono Bike.


Festina Chrono Bike dla prawdziwych mężczyznFestina Chrono Bike - niezawodny zegarek sportowy z chronografem


Sportowe zegarki dla prawdziwych mężczyzn muszą łączyć co najmniej dwie cechy - funkcjonalność i doskonały wygląd. Twórcy serii Festina Chrono Bike nie poprzestają jednak na tym i  podbijają stawkę dzięki perfekcyjnej jakości wykonania i niezawodności. Wszystkie modele Festina Chrono Bike to chronografy i nie inaczej zaprojektowane są nowe modele 2020. Zyskały za to lżejszą kopertę i bardziej kompaktowy wygląd. Producent do dyspozycji zostawia nam klasycznie modele na sportowych, gumowych paskach, jak i te na solidnych bransoletach. Wszystko to marka Festina oferuje w wielu jak zawsze odważnych wariantach kolorystycznych. 
Festina Chrono Bike to chronografy dla mężczyzn lubiących stylowe dodatkiZaawansowany stoper wskazówkowy - do czego służy?

Festina Chrono Bike w czerwonym kolorze
Stoper spełnia tutaj dość ważną rolę. Daje bowiem możliwość kontroli tempa i analizy wyniku sportowego. Wszystko to odczytać można na analogowej tarczy, bez cyfrowego wyświetlacza! Subtarcze umieszczone na godzinach 6, i 9 odpowiadają za odmierzanie sekund i minut, zaczynając od wybranego przez nas momentu. Bez problemu możemy też zatrzymać pomiar, a służą do tego dodatkowe przyciski na kopercie. Skala tachymetru umieszczona na obrzeżu tarczy dodatkowo wspomaga funkcjonalność zegarka. 
Sportowy charakter

Silikonowy pasek zapewnia swobodę użytkowania w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego. Bransoleta ma nieco bardziej elegancki charakter, ale i w tym przypadku zegarki nie tracą absolutnie sportowego ducha. Nowe zegarki Festina Chrono Bike zabezpieczone są elastycznym, mineralnym szkiełkiem co w połączeniu z wysokiej jakości stalą szlachetną zapewni odporność na uszkodzenia. Modele napędzane są przez precyzyjny, kwarcowy mechanizm, który przed zalaniem zabezpiecza, aż 100m wodoszczelności oraz zakręcany dekielek.
Festina Chrono Bike na srebrnej bransolecie z pomarańczową tarczą


Doskonałe parametry to tylko jedna strona medalu. Zegarki Festina Chrono Bike wyróżnia niemniej doskonały wygląd. Okrągła koperta prezentuje się świetnie, a czarny bezel opisany podziałką minutową to kolejny atut. Przepiękna, czarna tarcza modeli Festina Chrono Bike odznacza się bardzo dynamicznym wzornictwem. Wszystko za sprawą wspomnianych subtarcz stopera oraz inspirującym kształtem wskazówek. Smaczku dodaje też wykończenie indeksów. 


Chrono Bike na pasku czy na bransolecie? Teraz nie musisz decydować 


Specjalna edycja zegarka Festina Chrono Bike
Z reguły najlepsze zostawia się na koniec i tak samo stanie się w tym przypadku. Wśród nowych modeli marki Festina pojawiły się wyjątkowe edycje specjalna zegarka Festina Chrono Bike! To prestiżowe aranżacje, sygnowanej przez Richarda Virenque kolekcji. 

Zegarki przez producenta prezentowane są na bransolecie, ale uwaga! Pudełko w którym otrzymujemy produkt kryje niespodziankę! Zapasowy pasek! Oznacza to, że w zależności od aktualnych potrzeb możemy zmieniać wygląd zegarka. Producent dołącza do zestawu narzędzie, które sprawia, że zabieg ten jest szybki i do samodzielnego wykonania. 


Taki model od Festiny spełni więc swoją rolę zarówno na treningu, jak i w trakcie ważnego wydarzenia, podkreślając Twoją sportową pasję. 


Już teraz sprawdź najpopularniejsze modele Festina Chrono Bike:

FILTRY0