Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Festina debiutuje w kategorii smart. Poznaj linię smartwatchy Smartime.

12-08-2020

Nowoczesne zegarki typu smartwatch cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów na całym świecie. Nic dziwnego - dzięki ich genialnej prostocie możemy pozostawać cały czas w łączności ze światem wirtualnym, nie sięgając nieustannie po telefon czy laptop. Co raz większe grono producentów decyduje się więc na poszerzenie swojej oferty o tego typu dodatki, w jeszcze atrakcyjniejszych aranżacjach. Marka Festina postanowiła zrobić to w bardzo kreatywny sposób wypuszczając kolekcję, w której smartwatche przygotowano specjalnie z myślą o płci pięknej.Smartwatche dla kobiet

Nie od dziś wiadomo, że kobiety w szczególny sposób troszczą się o doskonały wygląd. Smartwatch jako narzędzie, noszony jest przez cały dzień, stąd jego prezencja odgrywa bardzo istotną rolę. Fakt ten nie umknął projektantom marki Festina, którzy zadbali o właściwe połączenie funkcjonalności i dobrego wyglądu. Nowe smartwatche Festina Smartime dostępne są w dwóch kolorach – srebrnym oraz różowo złotym. Uniwersalne srebro sprawdzi się przy wielu kreacjach, a wyłożony cyrkoniami bezel podkreśli kobiece walory. Do każdego zestawu dołączone są dwa wymienne paski, których kolorystykę i styl możemy wybrać z trzech przygotowanych przez producenta zestawień. Podobny wybór pasków mamy w przypadku różowo-złotej barwy, ale tutaj różnorodność dotyczy także wykończenia bezela. Modele z symbolem F50002 wyłożone są standardowo cyrkoniami, natomiast F50001 to ten sam różowo-złoty wariant pozbawiono ozdobników. Choć Festina Smartime to smartwatch z prawdziwego zdarzenia, pozostawiono w nich ciekawy smaczek w postaci analogowych wskazówek. Dzięki nim zegarek wygląda ciekawie i pozostaje funkcjonalny, nawet po rozładowaniu baterii.
Smartwatche dla kobietZadbaj o zdrowie z zegarkiem Festina Smartime

Zadbaj o zdrowie z zegarkiem Festina Smartime
Nowoczesny smartwatch Festina Smartime to urządzenie nowej generacji, dlatego jego funkcjonalność wykracza jeszcze dalej niż kiedykolwiek. Przy pomocy zaawansowanego oprogramowania oraz wyspecjalizowanych narzędzi, twój smartwatch pomoże Ci zadbać o dobrą kondycję. Jeśli nie jesteś miłośniczką sportu, z pewnością zainteresuje cię funkcja Sedentary Reminder. Nosząc na nadgarstku smartwatch Festina Smartime dostaniesz powiadomienie za każdym razem, kiedy zastygniesz na zbyt długi okres czasu np. siedząc przy biurku w pracy. W połączeniu z licznikiem kroków z łatwością zatroszczysz się więc nie tylko o właściwą dawkę, ale również częstotliwość ruchu. 


Ciemniej doskonale Smartwatch Festina Smartime sprawdzi się, jeśli uprawianie sportu to twoja codzienność. Tryb sportowy pozwala bowiem na analizę wyników podczas uprawiania najróżniejszych dyscyplin. W trakcie wysiłku warto korzystać też z monitorowania akcji serca. Dzięki wbudowanemu w smartwatch sensorowi PixArt zbadasz swoje tętno w czasie rzeczywistym i dostosujesz intensywność do Twoich założeń treningowych. O właściwą regenerację po zakończeniu ćwiczeń zadba standardowo funkcja śledzenia snu.
Zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie z zegarkiem Festina SmartimeFestina Smartime - pozostań w kontakcie!

Festina Smartime - pozostań w kontakcie!
Jak sama nazwa wskazuje, Smartwatch to przede wszystkim urządzenie typu “smart”, pozwalające na łączność z innymi urządzeniami. Zegarki Festina Smartime mogą funkcjonować samodzielnie, ale za pośrednictwem technologii Bluetooth połączymy je z naszym smartfonem. Dzięki temu na naszym nadgarstku pojawiać się będą wszelkie notyfikacje od e-maili po wiadomości SMS i to bez wyjmowania telefonu z kieszeni. Warto podkreślić, że wyświetlacz Festina Smartime jest w pełni dotykowy, a dzięki AMOLED posiada zdolność do wyświetlania wszystkich kolorów.


Smartwatch pozwala na dowolną customizację tarcz, umożliwiając załadowanie dowolnego zdjęcia i wykorzystanie go jako cyferblatu zegarka. Dzięki temu Festina Smartime może zmieniać się każdego dnia, a ty łatwo sprawisz, że twój dodatek będzie prawdziwie niepowtarzalny. W przeciwieństwie do wielu innych urządzeń, smartwatch Festina jest świetnie przygotowany do codziennych wyzwań. Mineralne szkiełko jest odporne na stłuczenia, a wodoszczelność do 30 m nie pozwoli na jego przypadkowe zalanie.