Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki męskie prostokątne

03-11-2017

Poszukując dla siebie odpowiedniego zegarka, z pewnością  zauważyłeś, że jest w czym wybierać. Najróżniejsze materiały, dodatki, gadżety, rozbudowana stylistyka i bogata tradycja mogą utrudnić Ci wybór oryginalnego czasomierza, który pozwoli Ci się wyróżnić na tle pozostałych. Zdarza się jednak tak, że w trudnych sytuacjach to najprostsze rozwiązanie okazuje się tym najlepszym. Producenci doskonale zdają sobie z tego sprawę, co udowadnia ciesząca się ponad 100 letnim doświadczeniem marka Festina.Zegarki męskie z prostokątną kopertą

Wystarczy prosta zmiana kształtu i efekt murowany. Propozycją szwajcarsko-hiszpańskiego koncernu Festina, stał się zegarek z prostokątną kopertą w kolekcji Festina Chronograph. Trudno przecenić prostotę tego rozwiązania. Dla osób poszukujących nietypowego czasomierza o specyficznym kształcie może to być doskonałe rozwiązanie.

Zegarek prostokątny najczęściej kojarzy się z małymi, klasycznymi, damskimi zegarkami - nic bardziej mylnego! Męski zegarek z prostokątną kopertą Festina Chronograph, to 40 mm twardego, męskiego designu opatrzonego mieszanką klasycznego i sportowego charakteru.Zegarki prostokątne od marki Festina

Zegarek Festina F20424-1  Timeless Chronograph

Zegarki Festina Chronograph to spora kolekcja najróżniejszych chronografów, w której znajdziesz dla siebie idealny zegarek z prostokątną kopertą. W serii można wybierać wśród wielu modeli, a niezależnie od tego, który wybierzesz, Twój nowy prostokątny zegarek na pewno doda Ci szyku i elegancji dzięki klasycznej palecie barw, składającej się ze srebra, brązu i czerni. W kolekcji Festina Chronograph znajdziesz zarówno modele na skórzanym, dziurkowanym pasku, który nada Twojemu czasomierzowi nieco sportowego zacięcia, lub na klasycznej  bransolecie podkreślającej wyczucie stylu. Zegarki z prostokątną kopertą marki Festina,  jak na chronografy przystało, nie ograniczają się jedynie do ciekawego  designu - są one po prostu praktyczne. Wszystkie zegarki Festina Chronograph wyposażone są w kwarcowy mechanizm, datownik, precyzyjny stoper, a także funkcję Neobrite.


Do tego, Twój nowy zegarek z prostokątną kopertą,  zachowa swój piękny wygląd i działanie przez długi czas, dzięki  odpornemu mineralnemu szkiełku i wodoszczelności do głębokości 50m.  Jeżeli szukasz prostokątnego zegarka, koniecznie przyjrzyj się opisanej serii. 

Zegarek Festina F20423-2 Timeless Chronograph