Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Eksplozja koloru w serii chronografów Festina The Originals

03-11-2017

Wraz z pojawieniem się nowej serii Festina The Originals, kultowy chronograf tej marki nabrał kolorów. Modele z tej kolekcji to prawdziwa tęcza barw, dobranych jednak w przemyślany sposób, dlatego świetnie się uzupełniają. Dla kogo zegarek Festina The Originals?

Każdy miłośnik radosnych stylizacji może znaleźć wśród nowych zegarków coś dla siebie. Są one również dedykowane osobom preferującym aktywny styl życia, czego dowodem jest sportowy wygląd zegarków.

Kolorowa kolekcja męskich chronografów Festina The Originals.


Należy zaznaczyć, że chronograf Festina jest ikoną samą w sobie. Ciągły rozwój tego typu zegarka  był dla tej marki zadaniem, które miało przynieść jej renomę. I przyniosło. Dziś jest to już kultowy i rozpoznawalny chronograf Festiny. Podążając za obecnymi trendami, ale inspirowanymi przeszłością, firma powraca dziś do źródeł serii The Originals, czyli kolekcji zegarków z dużą kopertą i chronografem, dostępnych w szerokiej gamie kolorów. 
Stylowy zegarek Festina F20339-4 The Originals Chronograph


Nowa seria to czerwone, beżowe, żółte, oliwkowe, granatowe i pomarańczowe męskie zegarki z chronografem. Mocny kolorowy akcent to nie tylko pasek, ale i kontrastowe elementy tarczy. Kolorowy chronograf Festina

Sportowy zegarek Festina F20339-5 The Originals Chronograph
Modele Festina The Originals dostępne są na dwóch rodzajach pasków – skórzanych i gumowych. Dzięki temu wybierając zegarek można pójść bardziej w kierunku klasyki, lub postawić na zdecydowanie sportowy styl. Bez względu na materiał, pasek jest zawsze dziurkowany, dzięki czemu skóra pod nim będzie swobodnie oddychać.


Sportowy, męski zegarek Festina F20339-5 Chronograf The Originals na skórzanym czerwonym pasku z okrągłą, stalową tarczą w czarnym kolorze. Bezel zegarka jest w czarnym kolorze z białymi napisami. Analogowa, czarna tarcza posiada subtarcze w czarnym kolorze. Indeksy, wskazówki oraz inne oznakowania ta tarczy są w czerwonych i białych kolorach.

Twarzą kampanii serii Festina The Originals jest znany z takich filmów jak „300”,czy „P.S. Kocham Cię” aktor Gerard Butler.


Zobacz: WSZYSTKIE SZWAJCARSKIE ZEGARKI FESTINA