Zimowa wyprzedaż
<<   POWRÓT03-11-2017

Zegarki Festina Extra - reedycja serii z 1948 roku

Odświeżanie kultowych modeli to popularny trend w branży zegarmistrzowskiej, i jak najbardziej słuszny. Po pierwsze warto dbać o swój dorobek i podkreślać długoletnie tradycje, po drugie powrót do mody sprzed lat coraz częściej się sprawdza. Idąc za tą zasadą Festina wróciła do roku 1948, by odświeżyć wyjątkową serię Festina Extra.


 

Męski zegarek Festina F20248-2
Zegarki Festina Extra nawiązują do świata filmu i biznesu Nowego Jorku z lat 50. XX wieku. Miasto nazywane „Wielkim Jabłkiem” przeżywało wtedy prawdziwy rozkwit. Wall Street uczynił je potęgą gospodarczą. W tym czasie narodził się też ekspresjonizm abstrakcyjny windując Nowy Jork na miejsce światowego centrum sztuki. W tym czasie zadebiutował właśnie model zegarka Festina, który dziś prawie po 70 latach wraca do gry.Kolekcję Festina Extra promuje szkocki aktor Gerard Butler, a hasłem przewodnim jest „Fashion changes, but style remains”, czyli „Moda się zmienia, ale styl pozostaje". Nie są to puste słowa, wystarczy spojrzeć na modele z tej wyjątkowej reedycji. Zegarki retro mają cienkie koperty zestawione z klasycznym paskiem lub elegancką bransoletą ze stalowej plecionki. W kolekcji znalazły się też często poszukiwane zegarki na wygodnej, rozciąganej bransolecie. Liczba elementów na cyferblacie została ograniczona do minimum. Uwagę zwraca przede wszystkim dawne logo Festina i stylizowany napis oznaczający kolekcję Extra. Na tarczy umieszczono również subtelny sekundnik. Tło zachowuje jednolitą barwę, dzięki czemu zegarki są czytelne.
Męski zegarek Festina F20251-3 Extra

 


Meski zegarek Festina F20252-2 Extra
Paleta barw to absolutna klasyka. Dominują tutaj przede wszystkim odcienie srebra w towarzystwie czerni, granatu i bieli. Klasyczne zegarki Festina Extra to oferta kierowana zarówno do Panów i Pań . Przystępna cena, niezawodna jakość i tradycyjne wzornictwo to cechy które wyróżniają tą oryginalną reedycję czasomierzy.

 

Zobacz: WSZYSTKIE ZEGARKI FESTINA W OFERCIE NASZEGO SKLEPU