Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Gerard Butler nową twarzą marki Festina

03-11-2017

Festina to znana i ceniona szwajcarska firma zegarmistrzowska założona w 1902 roku. Tworzy zegarki w wielu stylach od klasycznych, przez sportowe do casualowych. Firma słynie ze współpracy ze światem kolarskim co zainspirowało ją do stworzenia słynnej kolekcji oryginalnych zegarków Festina Chrono Bike, serii Tour De France, a nawet Tour De PologneZegarki te utrzymane są więc nieprzypadkowo w sportowym designie. Wiele z nich to edycje specjalne opatrzone eleganckim pudełkiem czy zapasowym paskiem. Festina posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zegarków dlatego cieszy się wielkim zaufaniem.


Marka Festina postanowiła odświeżyć swoją strategię marketingową i wycofała się ze współpracy ze światem kolarskim. Nie ucierpiała jednak na tym ikona firmy – seria Chrono Bike, którą przedstawia się obecnie w obliczu nowej kampanii. Nowe modele z chronografem zachowują zdecydowanie sportowego ducha. Założenia uległy za to zmianie. Po 25 latach marka zaprzestała promowania i sponsorowania Tour de France na rzecz innej idei. 

                Gerard Butler twarzą nowej kampani marki Festina            


Na największym wydarzeniu dla branży zegarmistrzowskiej Baselworld 2016 Festina pokazała światu najnowszą kampanię, w której uczestniczy aktor światowego formatu – Gerard Butler - znany z filmów takich jak Olimp w Ogniu, 300, Prawo zemsty czy Bogowie Egiptu. Szkocki aktor mający na swoim koncie wiele nominacji oraz nagród występuje głównie w filmach akcji produkcjach kostiumowych i komediach, a swoją grą potrafi zafascynować nawet najbardziej wybrednego widza. Festina stworzyła z udziałem nowej twarzy marki kampanię firmy której hasło brzmi Time to Live. Bazuje ona na czterech aspektach życia: praca, relaks, sport, akcja.


Gerard Butler i zegarek Festina. W sesji dla Festini.


Film promujący akcję ujawnia fragmenty z życia aktora, ukazując go w świetle zarówno międzynarodowej sławy, codziennego życia i zamiłowania do sportu. Jego wszechstronność czyni Butlera idealnym ambasadorem marki Festina, która pragnie zarazić swoim stylem wachlarz różnych osobowości. Aktor bez najmniejszych wątpliwości może promować nową kampanie szwajcarskiej firmy. Zegarki Festina cieszą się dużą popularnością oraz uznaniem na całym świecie. Wraz z rozpoczęciem nowego rozdziału w swojej historii, który łączy profesjonalizm firmy z charakterem swojej nowej twarzy, Festina ma wielkie szanse na jeszcze większy rozkwit.