TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.
<<   POWRÓT 13-06-2018

Rozciągana bransoleta w zegarku

W bransoletach do zegarków stosuje się obecnie wiele różnych rodzajów zapięć. Mają one często dodatkowe zabezpieczenia tak by zapobiec rozpięciu i zgubieniu zegarka. Do najwygodniejszych i pewnych należą zapięcia zatrzaskowe i motylkowe.

 

Rzadko spotykanym, ale poszukiwanym ze względu na uniwersalność i wygodę podczas codziennego użytkowania, rozwiązaniem jest rozciągana bransoleta. Nie traci ona atrakcyjnego wyglądu a jej budowa pozwala na szybkie zakładanie i ściąganie zegarka bez ryzyka upuszczenia zegarka. Rozciągana bransoleta wraca powoli do łask i pojawia się w zegarkach takich marek jak Timex, Lorus, Pierre Ricaud czy Festina.

 


Oto kilka przykładów zegarków z rozciąganą bransoletą:

 

Sportowy, męski zegarek Timex TW2P61500 Fieldstone Way na rozciąganej, srebrnej bransolecie z stalowa okrągłą kopertą również w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza zegarka jest w niebieskim kolorze z datownikiem. Wskazówki oraz indeksy są w białym kolorze.      Elegancki, męski zegarek Lorus RXN51AX8G na rozciąganej, srebrnej bransolecie z koperta również wykonaną ze stali w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza zegarka jest w białym kolorze z datownikiem który pokazuje dzień tygodnia jak i miesiąca. Wskazówki oraz indeksy są w srebrnym kolorze.          Klasyczny, męski zegarek Pierre Ricaud P91097.1122Q na złotej rozciągliwej bransolecie ze stali w złotym kolorze, z tego samego materiału oraz w tym samym kolorze jest wykonana koperta. Tarcza zegarka Pierre Ricaud jest analogowa w białym kolorze z czarnymi indeksami oraz złotymi wskazówkami.

 Rozciągana bransoleta zajęła też pewne miejsce w reedycji zegarków Festina Extra z 1948 roku. W bransolety wkomponowano imitację zapięcia.  

Klasyczny, męski zegarek Festina F20250-4 Extra na stalowej, rozciągliwej bransolecie w srebrnym kolorze. Koperta zegarka jest wykonana z stali w srebrnym kolorze, a analogowa tarcza zegarka jest w czarnym kolorze z srebrnymi indeksami jak i wskazówkami.          Stylowy, męski zegarek Festina F20250-2 Extra na rozciąganej, stalowej bransolecie w srebrnym kolorze. Koperta zegarka jest w srebrnym kolorze ze stalo, a Analogowa tarcza w srebrnym kolorze. Wskazówki jak i indeksy zegarka Festina są w złotym kolorze.          Elegancki, męski zegarek Festina F20250-3 Extra na rozciągliwej, srebrnej bransolecie z srebrną kopertą wykonaną ze stali. Analogowa tarcza zegarka Festina Extra jest w niebieskim kolorze z srebrnymi indeksami jak i wskazówkami.