Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

G-MS dla niej

16-01-2019

Wytrzymały zegarek dla niej łączy w sobie gustowny wygląd i niezawodność w każdych warunkach. Dotychczas stalowa koperta zegarka dostępna była jedynie w męskiej serii G-Shock G-Steel. Dziś majestatem trwałego materiału mogą cieszyć się także kobiety. Specjalnie dla nich przygotowano wykończenie w kolorze modnego, różowego złota oraz ponadczasowego srebra.

Wytrzymały damskie zegarek Casio G-MS Metal Bezel ze stalowa bransoletą i koperta w kolorze złotego różu.Zegarki solarne dla kobiet

Damskie zegarki solarne Casio G-MS Metal Bezel urzekają nie tylko niepowtarzalną estetyką, ale także rozwiązaniami technologicznymi. Jako zegarki solarne przeniosą Cię na inny poziom funkcjonalności. Czy zastanawiałaś się, jak to jest wykorzystywać energię słoneczną do zasilania swojego czasomierza? Każdy Casio G-MS Metal Bezel właśnie to robi! Gromadzona podczas codziennego użytkowania energia służy do zasilania wszystkich funkcji zegarka sportowego. Co ciekawe, zegarki solarne dla kobiet wykorzystują nie tylko energię słoneczną, ale także tę, czerpaną ze światła sztucznego. Stanowi to gwarancję długotrwałego użytkowania czasomierza bez obaw o stan baterii. Co więcej, jest to szansa na to, by zrobić swój własny krok w stronę energii odnawialnej i dołożyć małą cegiełkę do dbałości o środowisko naturalne!

Zegarek Baby-G Casio MSG-S200D-7AER G-MS METAL BEZEL


Niezwykle atrakcyjna kolekcja solarnych zegarków Casio G-MS Metal Bezel.Damski G-ShockG-Steel

Wielofunkcyjny zegarek Baby-G w kolorze różowego złota oraz ponadczasowej bieli.

Za model w pełni oddający niezłomność designu z całą pewnością można uznać damski zegarek Baby-G MSG-S200D-7AER Specials. Króluje tu monochromatyczne srebro przełamane indeksami godzinowymi w kolorze różowego złota. Kompozycja kolorystyczna zegarka doskonale oddaje surowy klimat stali, wykorzystanej do stworzenia koperty. I choć materiał był już wcześniej stosowany w serii G-Steel, dotychczas dostępny był jedynie dla mężczyzn. Dzięki modelom z serii G-MS Metal Bezel panie mogą cieszyć się masywnym wykończeniem, gotowym sprostać wszystkim zadaniom specjalnym. Warto zaznaczyć, że dla kobiet preferujących nieco cieplejsze odcienie, została stworzona inna wersja damskiego G-Shock G- Steelna bransolecie. Jest to Baby-G MSG-S200DG-4AER Metal Bezel utrzymany w kolorze różowego złota.


Funkcjonalny i wytrzymały zegarek dla niej

Zegarki solarne Casio G-MSMetal Bezel są kolejnym dowodem na to, że funkcjonalność może iść w parze z nienagannym wyglądem. Doskonałym tego przykładem jest Baby-G MSG-S200G-1AER G-MS METAL BEZEL. W tym przypadku połączenie wyrazistej czerni paska z delikatnością różowego złota koperty, będącego hitem ostatnich lat, dotrzymuje kroku wielofunkcyjności. Wśród zdobyczy technologii, z których korzystają japońskie zegarki, należy wymienić zarówno systemy zabezpieczające mechanizm, jak i ułatwiające codzienne korzystanie z funkcji. Pod tym względem niezawodny okazuje się wstrząsoodporny i wodoodporny system G-Shock. Z kolei jeśli chodzi o funkcjonalność, praktyczne są różne możliwości zegarka. Jest to m.in. odnalezienie telefonu, wydajne podświetlenie tarczy Super Illuminator, rozbudowany kalendarz, alarm, a także Smart Access, dzięki któremu szybko przełączysz się między wybranymi trybami. Krótko mówiąc zegarki Casio to funkcjonalny i wytrzymały zegarek dla niej.

Damski zegarek Baby G G-MS z okrągłą stalową tarczą w kolorze różowego złota oraz klasyczną bransoletą.Stylowy Casio G-MS

Zegarek Baby-G MSG-S200-4AER Casio G-MS METAL BEZEL

Wysublimowany design oraz dopracowane szczegóły sprawiają, że każdy G-MS jest gustowną propozycją dla Pań. Ten wytrzymały zegarek dla niej doskonale komponuje się nie tylko ze sportowymi strojami, ale także z kreacjami bardziej oficjalnymi. Połączenie różowego złota z ponadczasową bielą w modelu Casio MSG-S200G-7AER Metal Bezel doskonale zaprezentuje się na kobiecym nadgarstku w każdej sytuacji. Z kolei delikatny pudrowy róż zestawiony ze stalową kopertą podkreśli lekkość i kobiecość zegarka Baby-G MSG-S200-4AER Metal Bezel.


Casio G-MSMetal Bezel to seria specjalna zegarków, o których niezawodności nikogo nie trzeba przekonywać. A Ty wybrałaś już model stworzony specjalnie z myślą o Tobie?

Poniżej prezentowane modele Casio G-MSMetal Bezel: