Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

ICE Watch – zegarki zaskakujące oryginalnym designem. Odkryj kolorowe zegarki ICE Watch dla dorosłych i dzieci

27-08-2021

Zegarki Ice Watch to kolor, szaleństwo i moc. Od samego patrzenia na te barwne modele człowiek staje się bardziej pobudzony. Energetyzujące odcienie Ice Watch nie wzięły się znikąd. Dewizą marki od początku było wzbudzanie w ludziach pozytywnych wibracji. Jeśli i Wy chcecie je w sobie wyzwolić, zobaczcie, jaki zegarek Ice Watch pasuje do Was najlepiej. 


Zegarki ICE Watch damskie 

Czy zastanawialiście się kiedyś, skąd pomysł na nazwę tej marki? O ile drugi człon wydaje się oczywisty, o tyle pierwszy może budzić pewne wątpliwości. Otóż „Ice” w nazwie producenta ma symbolizować czystość i transparentność. Odnosi się to do pierwszych modeli Ice Watch, które były niemal całkowicie przezroczyste.  

Zegarek Ice Watch na różowym pasku i z tarczą w kolorze rózowym 

Belgijski duet, w którego skład wchodzą Jean-Pierre Lutgen i Polly Yu So, tworzy czasomierze, które o krok wyprzedzają obowiązujące trendy. Jest to szczególnie istotne dla pań, którym moda nie jest obojętna. W kolekcji zegarków Ice Watch damskich znajdziecie niemalże każdy wariant kolorystyczny 

Na naszej stronie Zegarek.net szczególnym uznaniem cieszy się zegarek damski Ice Watch ICE.16939, który natychmiastowo przyciąga do siebie spojrzenia, ze względu na czarującą tarczę z masy perłowej. To rozwiązanie łączy w sobie klasykę za sprawą gładkiego paska, wraz z odrobiną szaleństwa. Od samego patrzenia endorfiny zaczynają buzować. Ten biały Ice-Watch to świetna okazja do rozbudzenia klasycznych, formalnych stylizacji 

Zegarek ICE Watch ICE.016939 ICE Pearl White Pink Rozm. S damski zegarek na białym pasku i z tarczą z masy perłowej


Zegarek ICE Watch ICE.015329 ICE glam colour sky rozm. S zegarek damski na niebieskim pasku i z niebieską tarczą

Dla kobiet stawiających na klasyczne rozwiązania, mamy kolejnego kandydata, który ma spokojniejszą tarczę, ale za to porywa swoim bardzo modnym kolorem. Zegarek damski Ice-Watch glam colour ICE.015329 swoim kobiecym wdziękiem pobudza lepiej niż poranna kawa. Ten bladoniebieski odcień doskonale wkomponuje się do letnich, jesiennych, a także zimowych stylizacji. Na koniec tylko wspomnimy, że pastelowe kolory to hit obecnego i nadchodzącego sezonu. To kolejny argument za tym, żeby sprawić sobie nowiuteńki zegarek Ice Watch damski. 


Zegarki ICE Watch męskie 

Ekspresja i energetyzujące barwy to nie wszystko. Zegarek Ice-Watch to także zaawansowana technologia i doskonała jakość. Zdecydowana większość tych czasomierzy zasilana jest poprzez japońskie mechanizmy kwarcowe. Wyjątkiem od tej reguły jest Ice Watch męski ICE solar power ICE.017764, który, jak sama nazwa wskazuje, pobiera energię przy pomocy maleńkich paneli słonecznych. Poza tym niecodziennym rozwiązaniem ten czarny zegarek Ice Watch wyróżnia się również oryginalnym projektem.  

Zegarek ICE Watch ICE.017764 ICE solar power - Rock Rozm. M zegarek męski na czarnym pasku z mechanizmem solarnym


Zegarek ICE Watch ICE.007265 ICE sixty nine Black rozm. L zegarek męski na czarnym pasku z mechanizmem kwarcowym

Dla panów, którzy nie odnajdują się w klasycznej stylistyce belgijskiej marki, a jednocześnie chcieliby zasilić swoją kolekcję o jeden z kultowych zegarków Ice Watch, mamy coś ekstra. A mianowicie model ICE sixty nine ICE.007265 zapięty na czarnym pasku imitującym materiał. Ten czasomierz to urządzenie do zadań specjalnych. Posiada bardzo dużą wodoszczelność, bo aż na poziomie 100 m. Co więcej, ten męski zegarek Ice-Watch wyposażono w zakręcany dekielek, który dodatkowo zabezpiecza urządzenie przed niebezpieczną wilgocią. 


Zegarki ICE Watch dla dzieci 

Dziecięca radość energia i kolorowe żywiołowe zegarki dziecięce Ice Watch. Czyż to nie duet idealny? Nic tak nie odwzorowuje dziecięcej beztroski i szaleństwa, jak dobrze dobrane gadżety. Zapewne doskonale wiecie, że szczęśliwy malec, to szczęśliwi rodzice. 

Podobno punktualności trzeba uczyć od najmłodszych lat. Idealnym nauczycielem tego nawyku są zegarki Ice Watch dla dzieci. Łączą w sobie doskonały i przejrzysty odczyt, szalone kolory, ale także są bardzo odporne na uszkodzenia — co może mieć kluczowe znaczenie dla rodzica.  

Zegarek ICE Watch dla dziecka


Zegarek ICE Watch ICE.016722 ICE Fantasia Rozm. S zegarek dla dziewczynki na różowym pasku z motywem jednorożca na tarczy 

Belgijski duet, starając się sprostać wymaganiom rodziców, stworzył linię czasomierzy dedykowaną właśnie dla maluchów. Jednym z nich jest zegarek Ice-Watch dla dziewczynki ICE Fantasia ICE.016722 w cukierkowo-różowym kolorze. Jego tarczę ożywia wizerunek jednorożca z tęczową grzywą. Każda mała księżniczka oszaleje na jego punkcie. 

Dla prawdziwych małych mężczyzn oczywiście również przygotowaliśmy coś specjalnego. Mamy na myśli zegarek Ice Watch dla chłopczyka ICE Fantasia ICE.017891. To model o bardzo wyraźnym odczycie godziny, który zawdzięcza ciemnej tarczy z kontrastującym, białym indeksem arabskim, idealnym dla początkujących. Jego wnętrze uświetnia wizerunek rozpędzonego samochodu. To idealny model dla małych wielbicieli motoryzacji.  

Zegarek ICE Watch ICE.017891 ICE fantasia - Car Rozm.S zegarek dla chłopca na niebieskim pasku z motywem samochodu na tarczy

Zegarek ICE-Watch – świetny pomysł na prezent 

Zegarek Ice Watch damski z motywem kwiatów na prezent

Czy zegarek Ice watch nadaje się na prezent? Odpowiedź może być tylko jedna — oczywiście, że tak. Uniwersalność tych czasomierzy pozwala na niemalże nieograniczony dobór modelu idealnego dla całej rodziny. Ice Watch to zegarki, które sprostają wymaganiom zarówno małych dzieci, szalejących nastolatków, jak i seniorów, którzy przeżywają drugą młodość. 


Wszystkie zegarki Ice Watch z dzisiejszego artykułu, a także zdecydowanie więcej modeli belgijskiego duetu znajdziecie w naszym sklepie Zegarek.net. Ostrzegamy, że poszukiwanie czasomierza idealnego wśród tych modeli wywołuje niezliczoną ilość endorfin.