Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Poznaj stylowe zegarki Michael Kors męskie i zakochaj się w ich designie

13-12-2021

Zegarki Michael Kors to kilkadziesiąt modeli różniących się wyglądem zewnętrznym, a także rodzajem zastosowanego mechanizmu. Ich niepowtarzalny styl zachwyca odbiorców na całym świecie. Zegarek Michael Kors to stylowy dodatek uzupełniający codzienne, jak i eleganckie outfity kobiet oraz mężczyzn ceniących niebanalne modele w stylu fashion.


Michael Kors – kwintesencja amerykańskiej mody

Camila Cabello w sukience Michaela Korsa


Michael Kors urodził się w 1959 roku w Nowym Jorku. Od najmłodszych lat fascynował go świat mody, dlatego w 1977 roku rozpoczął edukację w słynnej szkole dla projektantów mody Fashion Institute of Technology w Nowym Jorku. Jednak Michael po dwóch semestrach przerwał naukę i rozpoczął pracę dla Bergdorf Goodman.

W krótkim czasie otrzymał od dyrektora generalnego propozycję stworzenia własnej kolekcji, co było kamieniem milowym w jego karierze. Kolejne lata przyniosły projektom Michaela Korsa niezwykłą popularność. Jego ubrania i dodatki nosiły takie gwiazdy, jak: Jennifer Lopez, Camila Cabello, Michelle Obama i wiele innych znanych osób ze świata show biznesu i polityki.


Zegarki Michael Kors na każdą okazję

Od wielu lat Michael Kors produkuje zegarki, których niepowtarzalny, nowojorski styl opiera się na bogato zdobionych tarczach i wysokiej jakości materiałach użytych do produkcji czasomierzy. Zobacz propozycje zegarków Michael Kors na każdą okazję:

Zegarek Michael Kors LexingtonChronograph MK8281


Zegarek męski Michael Kors Lexington Chronograph MK8281 to model dla mężczyzn szukających sportowego zegarka w eleganckim stylu. Okrągła, stalowa koperta o rozmiarze 45 mm została wyposażona w dodatkowe przyciski odpowiadające za pracę chronografu. Zegarek został wyposażony również w komplikację czasu 24-godzinnego oraz datownik.

Złoty kolor tarczy ze szlifem słonecznym to idealne podkreślenie kontrastu między eleganckim tłem, a sportowymi subtarczami chronografu. Ten model spodoba się każdemu fanu dynamicznej elegancji

Zegarek Michael Kors Lexington Chronograph MK8281


Zegarek Michael Kors LEXINGTON MK8286

Zegarek Michael Kors LEXINGTON męski MK8286


Męski zegarek z czarną tarczą Michael Kors LEXINGTON MK8286 posiada stalową kopertę o rozmiarze 44 mm, w której znajduję się mechanizm kwarcowy. Złoty zegarek Michael Kors posiada na godzinie 12-tej duży indeks w postaci rzymskiej liczby XII, co dodatkowo podkreśla elegancję modelu Michael Kors LEXINGTON męski MK8286.W tym modelu poza elegancją można również zauważyć sportowy styl, a to wszystko dzięki trzem subtarczą na dolnej części cyferblatu.

Ten zegarek Michael Kors to idealna propozycja osób szukających uniwersalnego dodatku na co dzień.


Zegarek Michael Kors Runway MK8157


Zaprojektowany przez Michael Kors zegarek z czarną tarczą Runway MK8157 to propozycja dla mężczyzn lubiących eleganckie dodatki. Jego duża 45-milimetrowa koperta oraz bransoleta ze stali szlachetnej zostały pokryte czarną warstwą PVD. Dzięki zastosowaniu tej skomplikowanej metody, czarna warstwa długo utrzyma swój widowiskowy wygląd.

Michael Kors Runway MK8157 jest zegarkiem, który można scharakteryzować jako zegarek niezwykle stylowy.

Zegarek Michael Kors Runway MK8157


Zegarek Michael Kors LEXINGTON MK8603

Zegarek Michael Kors LEXINGTON MK8603


Czarna tarcza zegarka męskiego Michael Kors LEXINGTON MK8603 w połączeniu ze złotymi wskazówkami i indeksami sprawia, że model ten jest wyjątkowo czytelny. Złotem zostały również poryte dodatkowe totalizatory znajdujące się na tarczy, z których odczytamy wskazania chronografu oraz czas 24-godzinny.

Czarny zegarek Michael Kors Lexington MK8603 posiada niezwykle wygodną bransoletę typu jubilee, która znakomicie układa się na nadgarstku. Bransoleta została dodatkowo zaopatrzona w sygnowane nazwą producenta zapięcie motylkowe, pozwalające w wygodny oraz bezpieczny sposób zakładać i ściągać zegarek z nadgarstka.


Zegarek Michael Kors LAYTON MK8816


Zegarek Michael Kors męski złoty jest przykładem modelu, którego nietuzinkowy wygląd polega na grze kontrastem. Połączenie czarnej tarczy i czarnego bezela ze złotą kopertą i bransoletą robi niesamowite wrażenie.

Z czarną tarczą zegarka Michael Kors Layton MK8816 pięknie kontrastują również wskazówki oraz indeksy, które zostały wypełnione masą luminescencyjną Neobrite, gwarantującą odczyt nawet w całkowitej ciemności.

Zegarek Michael Kors LAYTON MK8816


Zegarek Michael Kors CUNNINGHAM MK7153

Zegarek Michael Kors CUNNINGHAM MK7153


Zegarek Michael Kors srebrny MK7153 jest czasomierzem o typowo sportowym wyglądzie. Niebieski obrotowy bezel z naniesioną skalą minutową pięknie koresponduje z niebieską tarczą. Struktura tarczy została wykonana w technologii szlifu słonecznego, dlatego mieni się ona różnymi odcieniami, w zależności od rodzaju i kąta padania światła.

Zegarek Michael Kors CUNNINGHAM MK7153 posiada funkcję wskazania dnia tygodnia, a także wskazanie czasu 24-godzinnego. Dzięki dużej koronce, obsługa zegarka jest niezwykle komfortowa. Zegarek Michael Kors męski został wyposażony w wysokiej jakości bransoletę ze stali szlachetnej, a 10-milimetrowa grubość koperty sprawia, że zegarek bez problemu schowa się pod mankietem koszuli.

FILTRY0