Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Swatch Transformation - wyboraźnia nie zna granic!

05-02-2019

Jeśliby wskazać najbardziej zaskakujące nowości zegarkowe na sezon wiosenny 2019, to w ich czołówce niewątpliwie znalazłaby się seria Swatch Transformation. Wyjątkowa prostota designu skrzyżowana z umiejętnie skomponowaną kolorystyką tworzy niebywałą kolekcję czasomierzy. Mimo podobieństwa i przynależności do jednej rodziny, każdy model wydaje się manifestować własną osobowość. Zegarki Swatch mają dużą szansę silnie wstrząsnąć rynkiem, o czym będziemy mogli przekonać się wkrótce.

Modowe zegarki Swatch z mechanizmem kwarcowym na paskach zrobionych z tworzywa sztucznego. Z tego samego tworzywa została wykonana również koperta zegarków.Cztery odsłony wiosenno-letniej kolekcji Swatch Transformation na rok 2019

Niewątpliwie każdy z przedstawicieli serii to zegarek młodzieżowy, dedykowany osobom energicznym, chcącym czerpać z życia pełnymi garściami. Kolekcja Swatch Transformation to popis wirtuozerii wzorniczej, która w świetle dziennym obrazuje nowatorskie podejście szwajcarskich projektantów do kształtów i kolorów. Jak sama nazwa wskazuje, seria jest świadectwem głębokiej transformacji przez duże T. Trudno w którymkolwiek z modeli znaleźć jakiekolwiek odniesienie do tradycyjnych założeń wzorniczych.

Zegarki Swatch z przezroczystą kopertą zrobioną z tworzywa sztucznego, z tego samego materiału jest również wykonany pasek zegarków.Zegarek w nietypowe wzory

Pierwsza grupa serii Transformation składa się wąskich modeli o niewielkiej średnicy, dedykowanych płci żeńskiej. Oto jej przedstawiciele i ich znaki szczególne:

Zegarki Swatch na białych paskach zrobionych z tworzywa sztucznego oraz tarcz analogowych w niebieskim i różowym kolorze.
  • Summer leaves - różowa koperta i tarcza. Na pasku wyjątkowy motyw roślinny.

  • Bordujas - biała tarcza, niebieska koperta. Pasek ozdobiony przenikającymi się nawzajem, kolorowymi okręgami.

  • Paveblue - niebieska tarcza, biała koperta. Pasek ozdobiony niebieskimi groszkami. Wraz z oddaleniem od centrum tarczy, wzór na pasku ma coraz jaśniejszy odcień.

  • Pavered - najmniejszy zegarek w tej grupie. Różowo-biała kolorystyka. Idealny również dla dzieci.Zegarek w ultrakolorze

Drugi klan z modowej rodziny Transformation charakteryzuje kolorystyka nawiązująca w pewnym sensie do obrazów holograficznych. Jej przedstawiciele to: Polarose, Polapurple, Polablue, Ultraciel i Ultrarose. Każdy z nich prezentuje inną, ciekawą kombinację kolorystyczną w zgodzie ze swoją nazwą. To czasomierze unisex. Najbardziej męskim wariantem tej podgrupy wydaje się być model Polapurple. Zegarki Pola odznaczają się głębokim nasyceniem polaroidowych barw. Ultra eksponują kolorystykę dużo bardziej subtelną.

Zegarek Swatch z paskiem z tworzywa sztucznego w białym kolorze z niebieską analogową tarczą.


 


Smaki lata

Modowe zegarki Swatch z mechanizmem kwarcowym i obudową z tworzywa sztucznego.

Grasneon, Lemoneon, Strawneon i Glaceneon - jak wskazują końcówki nazw tych modeli, należą one do rodziny inspirowanych światłami neonów i smakiem letnich owoców. Wszystkie neonowe warianty łączy jasny pasek i koperta z wyraźnie odróżniającym się na białym tle kolorowym cyferblatem.Widoczny mechanizm

W ostatniej grupie każdy czasomierz ma mocno indywidualny charakter. Damski zegarek Rosso Bianco i męski zegarek Just Paucechuje odkryty mechanizm i wyrazista kolorystyka. W całej kolekcji wyróżnia się niewątpliwie ostatni jej przedstawiciel - Più Nero z nietypowo rozmieszczonymi na tarczy oznaczeniami godzin i minut.

Każdy z modowych zegarków Swatch posiada mechanizm kwarcowy, a ich obudowa i pasek zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Wszystkie modele objęto dwuletnią gwarancją.

Zegarki swatch z widocznym mechanizmem, w kolorze czerwonym oraz w biało niebieskie paski.

Zobacz serię zegarków Swatch Transformation: