Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300
POWRÓT02-10-2021

Zegarki Casio Edifice. 9 modeli chętnie wybieranych przez mężczyzn

Linia Casio Edifice jest bardzo różnorodna, co przekłada się na popularność zegarków z tej kolekcji. Niemały wpływ ma na to również prestiż marki Casio, słynącej z niezawodności, połączony z relatywnie niewysoką ceną zegarków z kolekcji Edifice. Oto 9 najchętniej wybieranych przez mężczyzn zegarków z linii Casio Edifice:


Casio Edifice Bluetooth EQB-1000D-1AER

Model ten należy do grupy Edifice Premium, co oznacza, że do jego produkcji użyto materiałów najwyższej jakości, a ostateczny montaż zegarka nastąpił w Japonii. Zegarek męski Casio Edifice Bluetooth EQB-1000D-1AER to czasomierz o iście sportowym zacięciu. Jego tarcza to kombinacja szarości i czerni przeplatanej turkusowymi akcentami. Inspirowany sportami motorowymi, posiada tarczę z licznymi totalizatorami, rejestrującymi aktualny czas, czas 24h dla dwóch stref czasowych oraz czas chronografu – z dokładnością do 1/1000 sekundy. Zegarek zaskakuje smukłą linią, bo grubość jego koperty wynosi zaledwie 8,9 mm, a należy podkreślić, że poza wymienionymi wyżej funkcjami zegarek posiada również wbudowane panele słoneczne, dzięki którym energia słoneczna przetwarzana jest w energię elektryczną, zasilającą wbudowany akumulator.

Zegarek EDIFICE Casio EQB-1000D-1AER Bluetooth Tough Solar


Zegarek EDIFICE Casio EQB-1000D-1AER Bluetooth Tough Solar zegarek męski na bransolecie

Casio Edifice Bluetooth EQB-1000D-1AER posiada również wbudowany moduł bluetooth, za pomocą którego zegarek możemy połączyć ze swoim smartfonem. Po zsynchronizowaniu urządzeń, w razie zapodziania się telefonu, możemy go przywołać za pomocą przycisku w zegarku, wówczas telefon zacznie wydawać z siebie dźwięki pozwalające go bez problemu namierzyć. Dzięki synchronizacji ze smartwatchem możliwe jest również przekazanie informacji dotyczących aktualnego czasu, zgodnego z zegarem atomowym. Męski zegarek Casio Edifice Bluetooth EQB-1000D-1AER to niezwykle funkcjonalne urządzenie, dzięki któremu życie staje się prostsze.


Casio Edifice ECB – 900DB

Zegarek ECB-900DB-1BER to połączenie zegarka elektronicznego z analogowym. Czasomierz wygląda jak chronograf, choć rejestr czasu z dokładnością do 1/10 sekundy jest tylko jedną z wielu jego funkcji. Na stonowanej ciemnej tarczy znajduje się wskazanie naładowania akumulatora, zasilanego z wbudowanych mini paneli słonecznych znajdujących się pod tarczą. Poza tym zegarek posiada również dwa ciekłokrystaliczne wyświetlacze, na których wyświetlają się informacje dotyczące alarmu, czasu drugiej strefy czasowej, dnia tygodnia, timera i wskazań chronografu. Wskazówki i indeksy pokryte zostały masą świecącą Neobrite. Dodatkowo zegarek męski Casio Edifice ECB – 900DB posiada system Super Full Auto Led, który podświetla tarczę, kiedy ta kierowana jest w stronę twarzy. Siła natężenia światła zależy od warunków panujących wokół. Całość zamknięta jest w satynowanej kopercie ze stali szlachetnej i mocowana do nadgarstka za pomocą bransolety z tego samego materiału.

Zegarek EDIFICE Casio Solar Bluetooth ECB-900DB-1BER zegarek męski z bluetooth, alarmem, datownikiem, pamięcią okrązeń, stoperem i timerem

Casio Edifice ECB – 10

Zegarek EDIFICE Casio Bluetooth ECB-10D-2AEF zegarek męski w sportowym stylu

W skład kolekcji Edifice ECB-10 wchodzi 6 modeli różniących się kolorami tarczy oraz sposobem mocowania do nadgarstka. Stalowa wersja z niebieską tarczą o referencji ECB-10D-2AEF jest najbardziej uniwersalnym wyborem. Futurystyczny kształt koperty zdobi od góry nieruchomy bezel ze skalą minutową. Industrialny wygląd potęgują główki śrub, znajdujące się po przeciwległych stronach bezela. Koronka znajdująca się na godzinie „3” posiada pięknie korespondujące z całością koperty zabezpieczenie w postaci dodatkowych ścianek, chroniących ją przed uszkodzeniem mechanicznym. Tarcza w zegarku Casio Edifice ECB-10D-2AEF ma kolor electric blue, a jej centralną część stanowi frezowana powierzchnia. Model ten zaopatrzony jest w technologię bluetooth, która pozwala na synchronizację z zegarem atomowym i przekazywanie informacji o stanie baterii. Casio Edifice ECB-10D-2AEF to jeden z najbardziej uniwersalnych modeli linii Edifice.


Casio Edifice EFS – S570D

Japoński zegarek Casio Edifice EFS – S570D to małe dzieło sztuki projektowej. Posiada w całości szczotkowaną, ośmiokątną kopertę, która przywodzi na myśl najwybitniejsze osiągnięcia w projektowaniu zegarków. Pięknym uzupełnieniem całości są okrągłe przyciski chronografu, które nadają zegarkowi sportowego charakteru, nie ujmując mu przy tym nic z surowego wyglądu. Zegarek posiada moduł chronografu, dzięki któremu możemy zmierzyć czas z dokładnością do 1/10 sekundy. Casio Edifice EFS – S570D posiada wbudowany akumulator zasilany energią słoneczną, co gwarantuje długą i bezproblemową eksploatację. Model Edifice EFS-S570D dostępny jest w trzech modnych konfiguracjach kolorystycznych.

Zegarek EDIFICE Casio EFS-S570D-1AUEF Solar Sapphire Chronograph zegarek męski z chronografem z ośmiokątną kopertą

Edifice zegarek EFR – S107D

Zegarek EDIFICE Casio EFR-S107D-1AVUEF Classic Sapphire zegarek męski z datownikiem

Zegarek Casio Edifice S107D swój niepowtarzalny wygląd zawdzięcza pięknej tarczy o szczotkowanej strukturze oraz nietypowemu kształtowi koperty. Dodatkowo w lunecie zostały zamontowane śrubki, co podnosi atrakcyjność wyglądu. Szarość tarczy pięknie koresponduje z turkusowymi indeksami na godzinach 3,6,9 i 12. Całość od góry zamyka szkło szafirowe z wewnętrzną warstwą antyrefleksu. Jest ono bardzo odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania i zmatowienia.


Męski zegarek Casio Edifice EFR S107D został wyposażony w komplikację datownika, co podnosi jego użyteczność. Niezawodny japoński mechanizm, w który ten model został wyposażony, słynie z dokładności i wytrzymałości. Niewielka grubość koperty – wynosząca zaledwie 8,3 mm – czyni model Casio Edifice EFR S107D idealnym wyborem do stroju oficjalnego.

Zegarek EDIFICE Casio EFR-S107D-1AVUEF Classic Sapphire zegarek męski na bransolecie

Zegarek Edifice Casio EF – 500

Zegarek EDIFICE Casio EF-500D-1AVEF męski zegarek na srebrnej bransolecie

Już pierwsze spojrzenie na zegarek męski Edifice Casio EF – 500 odkrywa jego sportową naturę. Smukła sylwetka koperty, której szerokość wynosi 39 milimetrów, gwarantuje komfort noszenia. Na czarnej tarczy naniesiono skalę tachymetryczną, za pomocą której możemy określić prędkość, z jaką się przemieszczamy. Producent zadbał również o dodatkowe smaczki w postaci czerwonej wskazówki sekundowej i grotu sekundnika chronografu. Napis Tachymeter został namalowany czerwoną farbą, która pięknie kontrastuje z ciemną tarczą. Środkowe ogniwa bransolety są polerowane, dodając do sportowego wyglądu nieco elegancji.Wskazówki i indeksy modelu Casio Edifice EF – 500 zostały pokryte masą luminescencyjną Neobrite, która gwarantuje długie i mocne świecenie w całkowitej ciemności. Wysokiej klasy japoński mechanizm zapewnia długą i bezawaryjną pracę.


Casio Edifice EF – 316

Japoński zegarek Casio Edifice EF-316 to czasomierz w stylu casual. Styl ten gwarantuje, że zegarek będzie pasował na każdą okazję. W kopercie ze stali szlachetnej zamknięta została tarcza z komplikacjami czasu 24h, dniami tygodnia i dniami miesiąca. Ponadczasowy i zarazem stonowany wygląd Casio Edifice EF-316 zawdzięcza płynnemu przejściu koperty w miejscu łączenia z bransoletą. Całość została tak zaprojektowana, by sprawiała wrażenie jednolitej i solidnej konstrukcji o lekko sportowym wyglądzie. Dodatkowym smaczkiem tego modelu jest kontrastująca z czarną tarczą końcówka sekundnika pomalowana na żółto.

Zegarek EDIFICE Casio EF-316D-1AVEF zegarek męski z żółtą końcówką sekundnika


Zegarek męski Casio Edifice EF-316 to świetny wybór dla ludzi ceniących elegancję z nutą sportu, połączoną ze świetną jakością wykonania. W relatywnie niskiej cenie otrzymujemy niezwykle funkcjonalny zegarek o ponadczasowym wyglądzie, który będzie idealnym kompanem w naszym codziennym życiu.


Zegarek Casio Edifice EF – 552

Zegarek EDIFICE Casio EF-552-1AVEF zegarek męski w sportowym stylu na czarnym pasku przypominającym bieżnik opony samochodu sportowego

Zegarek męski Casio Edifice EF-552 to ukłon w stronę sportów motorowych. Uwagę przykuwa kontrastowy bezel z naniesioną skalą sekundową oraz tarcza o strukturze karbonu. Dodatkowo na tarczy umieszczono totalizatory chronografu, którego rejestr może być prowadzony przez 24h. Casio Edifice EF-552 posiada piękne trapezoidalne polerowane indeksy, których środkowa część została wypełniona specjalną masą luminescencyjną, pozwalającą na odczyt aktualnego czasu przy słabym świetle bądź w całkowitej ciemności. Zegarek Edifice EF-552 zasilany jest baterią, a wysokiej klasy japoński mechanizm gwarantuje dokładność i niski pobór mocy.


O tym, że Casio Edifice EF-552 jest hołdem dla sportów motorowych świadczy również pasek, który otrzymujemy wraz z zegarkiem. Wysokiej jakości pasek z tworzywa sztucznego przypomina swym wyglądem bieżnik opony samochodu sportowego. Jeśli jesteś fanem motoryzacji, to zegarek męski Casio Edifice EF-552 będzie idealnym wyborem.


Zegarek Edifice EFV – 550

Model Casio Edifice EFV-550GY-8AVUEF jest typem sportowego zegarka, który swój niepowtarzalny wygląd zawdzięcza pokrytej w technologii PVD szarej warstwie. Dzięki skomplikowanemu procesowi barwienia stali uzyskany efekt będzie przez lata wyglądał jak po wyjęciu z pudełka. Koperta w męskim rozmiarze – wynoszącym 45 milimetrów – gwarantuje znakomitą czytelność wskazań. Na pięknej, skąpanej w szarości tarczy znajdują się barwione termicznie na niebiesko indeksy i wskazówki. Efekt połączenia tych dwóch kolorów robi niesamowite wrażenie, a tonacje kolorów zmieniają się w zależności od rodzaju i kąta padania światła. Tarcza zawiera trzy mniejsze subtarcze, służące do obliczania czasu za pomocą chronografu.

Zegarek EDIFICE Casio EFV-550GY-8AVUEF zegarek męski na srebrnej barnsolecie z niebieskimi indeksami i wskazówkami na tarczy


Zegarek EDIFICE Casio EFV-550GY-8AVUEF zegarek męski na srebrnej barnsolecie z niebieskimi indeksami i wskazówkami na tarczy

Za pomocą modułu chronografu w zegarku Casio Edifice EFV-550 możemy zmierzyć czas z dokładnością do 1/10 sekundy. Wysokiej jakości mechanizm produkcji japońskiej posiada również komplikację datownika, która jest bardzo przydatna w codziennym życiu. Zegarek męski Casio Edifice EFV-550GY-8AVUEF mocowany jest do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości bransolety ze stali szlachetnej, pokrytej szarą warstwą PVD, dzięki czemu tworzy ona z kopertą jedną, spójną całość.